هانا می رسد در تگزاس به عنوان یک طوفان

پايدار باد از 95 مایل در ساعت هانا یک دسته 1 طوفان محصل در Padre Island در 5 p. m. روز شنبه با جزیره و در نزدی

توسط ABDOOSNEWS در 5 مرداد 1399

پايدار باد از 95 مایل در ساعت هانا یک دسته 1 طوفان محصل در Padre Island در 5 p. m. روز شنبه با جزیره و در نزدیکی کورپس کریستی و پورت منسفیلد تحمل فشار از بالا باد و باران. همراه آن باران گروهها و بادهای احساس شد بیش از یک مقدار بزرگتر در منطقه اعم از هوستون به South Padre Island.

National Hurricane Center, گزارش طوفان تقویت شب و 7 صبح جمعه رسیده بود طوفان وضعیت.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت برگزار شد جلسه توجیهی روز شنبه و با صدور یک فاجعه اعلامیه برای Aransas زنبور عسل, Bexar, برازوریا ، بروکس, Calhoun, کامرون, Dimmit, Duval, Fort Bend, گالوستون Goliad Harris, Hidalgo, جکسون, جیم هاگ, Jim Wells Kenedy, Kleberg, La Salle, زنده, بلوط, Matagorda, McMullen, Nueces, Refugio, San Patricio, کون, Victoria, وب, وارتون, Willacy و زاپاتا شهرستانهای استان است.

قطع برق گزارش شده در طول سواحل خلیج فارس و بیشتر شد و انتظار می رود به عنوان طوفان همچنان به راه خود را در یک southwesterly جهت. خدمات ملی آب و هوا گزارش آن را در حال حرکت به سمت غرب آهسته 8 مایل در ساعت است. سواحل در حال حاضر بسته شده است در Padre Island. طوفان افزایش از 4 به 6 فوت گزارش شده است که ساکنان نیز هشدار در مورد امکان تورنادو به عنوان یک شاخه از طوفان. .

باران سنگین و جاری شدن سیل و همچنین آسیب باد شد پیش بینی کرد در طول تعطیلات آخر هفته. طوفان گرمسیری هشدار صادر شده از بالا جزیره به ریو گراند.

برخی از زود عکس از طوفان اثر:

The Port Mansfield area early in the storm.

بندر منسفیلد منطقه در اوایل طوفان.

South Padre Island Saturday as streets began to fill up with water.

South Padre Island شنبه به خیابان ها شروع به پر کردن با آب.

عکس از Irv داونینگtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب