بدنسازی, صاحبان رستوران, مدیر, تی شرت صاحب مغازه شجاع تعطیلی القای امید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 20, 2020بیش از یک ماه گذشت از ور

توسط ABDOOSNEWS در 1 اردیبهشت 1399

بیش از یک ماه گذشت از ورزشگاه بسته رستوران تبدیل به carryout و مغازه های مختلف بسته خود را درب.

این همه برای متوقف کردن گسترش جدید و ویروس مرگبار است.

در لی و ذغال سنگ استان ها وجود داشته است 1,150 تایید موارد coronavirus و 31 تایید مرگ از COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر جمعه.

در مارس 20, رستوران ها تبدیل به carryout تنها. ورزشگاه و امکانات تمرین بسته که همان روز به دلیل از توضیح آن خواهیم پرداخت. اکثر فروشگاه های خرده فروشی به عنوان برچسب "غیر ضروری" یا بسته و یا منتقل شده به منظقه خدمات.

بیشتر: که در آن است coronavirus در فلوریدا آمریکا

مارس 20, علائم روز به طور منظم جنوب غربی فلوریدا تا به حال به مرحله و شجاع بود. که آیا آنها به کارکنان گریم یا نسبتا خوب اخبار سخت گیری صورت گرفت. که جمعه را نشانه آستانه نهایی آخر هفته بازی Boston Red Sox و مینه سوتا دوقلوها بهار آموزش. آن روز را پر ورزشی کافه ها و رستوران ها در اولین آخر هفته از مسابقات NCAA با هجوم معمول فصلی ساکنان و گردشگران است.

فراتر از بیماری و مرگ وجود داشته است, رکود بزرگ-مانند پیامدهای مالی. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر اقامت در خانه دستور آوریل 1 از طریق 30 آوریل با هدف کاهش میزان گسترش بیماری است.

مردان و زنانی که اجرای آن رستوران ها و ورزشگاه ها و مغازه ها را تبدیل به پروفیل در شجاعت. در اینجا برخی از داستان های خود را.

در هر زمان تناسب اندام می پردازد کارکنان

ایوت و دن جرقه رو به تناسب کسب و کار در سال 1996.

"آن تناسب اندام در سال 2000" ایوت جرقه گفت. "این خیلی قبل از زمان است."

آنها بعد از خرید در هر زمان به تناسب اندام, اول, دل پرادو چهار راه در کیپ کرال قبل از حرکت به مکان فعلی خاموش سانتا باربارا بلوار درست در جنوب جانبازان پارک وی.

در سال 2008 آنها باز محل دیگری در مغازه ها در Surfside در شمال کیپ. صاحبخانه وجود دارد مطلع جرقه از افزایش اجاره فقط به عنوان همه گیر شروع به معکوس دوره و به تعویق انداختن افزایش تا سپتامبر است.

دو ورزشگاه ترکیب حدود 3,700 اعضای.

"هر زمان تناسب اندام, آن را بسیار بزرگ نام در صنعت تناسب اندام و همه ما مستقل صاحبان" ایوت جرقه گفت. "ما در حال کسب و کارهای کوچک. ما به طور مستقل و متعلق به اداره."

به جای اخراج کردند یا ترکیبی از 25 نفر پرسنل در دو محل جرقه ارائه شده برای مراقبت در عمل حقوق و دستمزد طرح حمایت (PPP) وام از طریق کسب و کار خود را در بانک, بانک مرکزی امریکا است.

کسانی که 25 کارمند پرداخت خواهد شد بیش از هشت هفته با وجود نه واقعا قادر به کار.

اگر چه این ورزشگاه بسته اند برخی از آنها انجام شده است مجازی تمرینات در Facebook Live. شده اند وجود دارد زوم جلسات و عمیق شستشو از ورزشگاه حتی اگر آنها شده اند استفاده می شود برای ماه گذشته است.

"من و شوهرم تصمیم ما کارکنان آنها در صورت کسب و کار" جرقه گفت. "ما نمی خواهد به جایی که آنها هستند و بدون آنها. همه آنها می دانند که چگونه من احساس می کنم. ما یک تیم بسیار قوی. کارکنان ما در اینجا بوده است مدت زمان طولانی. ما باید به مراقبت از آنها. من نمی می توانید ببینید و ارسال آنها را به بیکاری و رفتن را از طریق که جنون. آن سخت است. آن را دشوار است. برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک ... آن را به سختی می شود.

"با دولت مراقبت برنامه که بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من. شما نگه داشتن کارمندان خود را استخدام. هنگامی که شما دوباره باز ما آماده برای رفتن. آن را نیز افزایش می دهد وفاداری ما به آنها و وفاداری خود را به ما. و من درک می کنم هر کسی نمی تواند انجام دهد.

"ما باید به همه امیدوارم که این رفتن نیست بیش از هشت هفته است."

بیشتر: NCH سیستم بهداشت و درمان رهبری در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کریستن Gustafson شروع به کار در هر زمان تناسب اندام در سپتامبر. 1 به عنوان یک مربی شخصی. او را تحسین جرقه برای پله تا برای او و همکاران او.

"او اجازه دهید ما می دانیم از همان ابتدا که او همه چیز را او نیاز به انجام به ما از طریق این" Gustafson گفت. "او است رحمان رهبر. من هرگز او را ترک. من کار را برای او تا زمانی که او در عمل در هر زمان تناسب اندام است."

ورزشگاه همچنان ادامه دارد و رسیدن به مشتریان و حتی انجام تلفن check-ins با برخی از آنها.

از Facebook Live جلسات در 8:30 صبح روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه ها شده اند در ابتلا به, با افراد مشغول به کار در خارج از اتاق نشیمن خود را و یا گاراژ یا حیاط.

"این فقط یک جامعه توسعه به نگه داشتن مردم در حال حرکت و استرس کمی" ایوت جرقه گفت. "دفتر شرکت ما در حال انجام تمرینات و همچنین که ما در پست در روز سه شنبه و پنج شنبه ها."

در حال تعطیل صدمه دیده است او گفت: از آنجا که در هفته قبل از آن ورزشگاه اجتماعی قرار داده و فاصله و تمیز کردن عمیق پروتکل در محل.

"این چیزی است که همه ما فکر می کنیم می خواهم هرگز تجربه," او گفت:. "این نا امید کننده است. ورزش بسیار مهم است برای سیستم ایمنی بدن شما و برای سلامت روان خود را. هنگامی که ما برای اولین بار تعطیل شد, دانستن آنچه که ما انجام شد به امن نگه داشتن مردم آن را احساس ما رو پایان کوتاه از چوب است."

"هنگامی که شما بخشی از یک سالن شما بخشی از یک جامعه" Gustafson گفت. "او در مورد مراقبت از مشتریان خود را نه فقط زمانی که آنها در ورزشگاه.

"آنچه که ما باید کنترل بیش از این است که ما چگونه از این آمده. چه خواهد شد ما یاد بگیرند از این ؟ ما در حال یادگیری در هر روز است."

Bahama وزش یک نسیم

علامت Pusateri که موفق به باهاما نسیم در 14701 S. تمیمی نوین در فورت مایرز برای 18 سال بود که به حدود 160 کارکنان آنها دیگر نمی تواند کار کند در آن سرنوشت ساز جمعه.

Darden مدیر عامل ژن لی که شرکت در مورد 1800 مکان های سراسر کشور و حدود 190,000 کارکنان منتشر شد بیانیه ای در مارس 30, اطلاع رسانی کارکنان آنها را دریافت اضطراری برای پرداخت سه هفته خواهد بود اما furloughed در حالی که حفظ مزایای بیمه بهداشت و درمان فراتر از آن.

پس مارس 20 Pusateri و هفت دیگر مدیران شده اند عامل این رستوران به عنوان یک carryout-تنها کسب و کار. آنها انجام شده است همه چیز از گرفتن سفارشات از یک منو که منقبض شده از بیش از 100 گزینه های به 26 برای پخت و پز آنها را به مصرف پرداخت و توزیع آنها را به مشتریان در جلوی خانه.

آیتم های منو محدوده از $10 و 12 دلار غذا برای $14.99 به $20.99 entrees و خانواده-از-چهار وعده غذایی معاملات در $34.99 $44.99 محدوده. وجود دارد همچنین-و-پخت بال مرغ و دنده و وجود 25% تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارکنان.

فرماندار دستور اجازه می دهد تا رستوران به فروش carryout الکل پس از باهاما نسیم تا $30-صفحه اصلی, mojito, کیت به عنوان یکی از آیتم های آن که شامل یک بطری رم.

Bahama نسیم یکی از 13 Darden متعلق به رستوران در لی و ذغال سنگ بوده است. وجود هفت نفر دیگر در لی (چهار باغ زیتون دو Longhorn Steakhouses و پنیر چدار را خراش آشپزخانه) و پنج در ذغال سنگ (روغن زیتون, باغ, Longhorn Steakhouse, حیاط, خانه, فصل 52 و پایتخت پنجره مشبک). تمام باقی می ماند و در عمل اما با یک کسری از کارکنان در دست است.

"بزرگترین تنظیم شده است این مقدار از مردم" Pusateri گفت: آنچه که به طور معمول شلوغ عملیات با محیط داخلی و فضای باز صندلی و یک حزب مانند, فضای گرمسیری. "ما خدا را شکر برای افرادی که در آینده با drive-thru. اما آن را آرام در ساختمان است. این یک فرایند یادگیری. من تو را دیدم یک الگوی رفتاری از یک آشپز نشسته بر روی زمین است. او نتواند سر و صدا. او نتواند برای تلفن های موبایل. او نتواند خنده. این چیزی است که ما رشد. اما لحظات خوب نیز است."

رستوران استفاده می شود به 65-70 کارکنان مشغول به کار در یک بار. در حال حاضر وجود دارد کمتر از تعداد انگشت شماری.

بیشتر: Coronavirus: چگونه جنوب غربی فلوریدا دوره های گلف در برخورد با COVID-19 همه گیر

Pusateri که به نام جمعه از اطلاع رسانی بخش عمده ای از خدمه خود را به آنها ارسال می شود خانه سخت ترین روز زندگی حرفه ای خود را.

"همه می دانستند این بود که دیر یا زود از آنجا که کشورهای دیگر آن را قبل از تماس با ما," او گفت:. "ما فقط نمی دانم که. زمانی که فرماندار اعلام کرد این بود 1 یا 2 ساعت آن هم از نوع trickled به ما. آن را دشوار است. من تا به حال برخی از افراد مشغول به کار در اینجا برای 13 سال است. من تا به حال افرادی که مشغول به کار بود برای چند هفته. این احساسی بود برای همه. خوشبختانه ما شروع به خصوصی در Facebook صفحه. ما همان چیزی که در هنگام طوفان ایرما. ما در حال نگه داشتن ارتباط باز بین کارکنان. بسیاری از مردم در حال ارسال ویدئوها از آنچه آنها در حال انجام در خانه. ما باید یک آشپز است که احتمالا برای به دست آوردن 500 پوند چرا که او در پست عکس از همه چیز او را پخت و پز روزمره است.

"من قرار داده تا یک فیلم حداقل دو بار در روز در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد در رستوران. این یک راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با همه."

Pusateri را با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در Golisano بیمارستان کودکان در فورت مایرز و پسرش قدیمی ترین Adison یک لهیق دبیرستان فارغ التحصیل با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در یک بیمارستان در دنور, کلرادو, که در آن او طول می کشد مراقبت از COVID-19-زده بیماران.

"او تا به حال برخی از بیماران مرگ" Pusateri گفت. "این بسیار عاطفی برای او. من به او افتخار میکنم."

سرعت کند شده است اما هدف از ارائه مهلت طریق راحتی از مواد غذایی باقی مانده همان Pusateri گفت. و آنها ادامه خواهد داد به انجام آن است.

"ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است," او گفت:. "ما می خواهیم برای حمایت از شرکت ما و همه کمک کند تا موفق شوند. و ما می خواهیم برای حمایت از جامعه ما است. هیچ کس می خواهد به درایو یک ساختمان خالی در کنار جاده. ما می خواهیم برای خدمت به جامعه و بیمارستان ها. ما در حال ضروری مردم از آنجا که ما در حال خدمت به مواد غذایی است. اما آنها کسانی هستند که صرفه جویی در زندگی می کند."

تی شرت فروشگاه, گلدوزی ماسک

لوکا Mele مهاجرت به ایالات متحده از ایتالیا در سال 1995. از سال 2003 او عمل کرده است اپل کوک تی شرت و لباس گلدوزی شرکت. او شروع اول از کیپ کرال خانه قبل از حرکت به یک مرکز نوار و پس از آن ساختمان خود 8000 فوت مربع فروشگاه که در آن او شده است در ماه سپتامبر بود.

Mele به طور معمول, گلدوزی آرم بر روی تی شرت و پیراهن چوگان مختلف جنوب غربی فلوریدا کسب و کار مدارس و شرکت ها. او پس از 413 NE ون لون لین در کیپ کرال.

"هیچ چیز در جریان است" Mele گفت. "بنابراین بدیهی است که 90 درصد از کسب و کار رفته است. حدود ساعت تناسب اندام آنها را تعطیل مثل همه. آنها یکی از بزرگترین مشتریان. ما پیراهن برای آنها. در حال حاضر آنها به طور کامل بسته شده است. همان چیزی که با مدارس. آنها همه بسته است. Fuccillo کیا در سراسر خیابان آنها استفاده می شود به خرید یک دسته از پیراهن. من را دیده اند آنها را در حد."

بیشتر: Coronavirus همه بد نیست برای کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا

اپل کوک شده قادر به حفظ کسب و کار با لی سلامت شهر کیپ کرال و منطقه fire departments.

"آنها را نگه دارید سفارش زیرا مردم هنوز هم نیاز به لباس خود" Mele گفت.

اما یک روند جدید کمک کرده است Mele گارنر یک نوع جدید از جریان درآمد.

"تعداد کمی از مردم هستند سفارش ماسک صورت" Mele گفت. "ما برخی از ماسک صورت ما می توانیم به فرد. ما آنها را در صورت را پوشش می دهد چرا که آنها نمی ماسک های پزشکی. اما حداقل این چیزی است."

Mele ساختمان جدید کمک به افزایش کسب و کار خود را.

"این بهترین بود همیشه" Mele گفت: از سه ماهه اول سال 2020 است. "40% افزایش نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته است. و سپس آن را فقط درگذشت."

Mele هفت کارکنان. تا کنون آنها همه را در خود حفظ شغل. او برای اعمال مراقبت در عمل حقوق و دستمزد طرح حمایت (PPP) وام دو هفته پیش. او را در شمارش این پول را به نگه داشتن کارکنان خود را شناور.

"من انتظار دارم که به" Mele گفت. "ما می تواند در آن اتفاق می افتد. چه می توانید انجام دهید ؟ این چیزی که شما واقعا می توانید کنترل در این نقطه است. که رفتن به فکر می کنم در مورد تی شرت در یک زمان مثل این؟"

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب