مهمان نظر: فرماندار, دادگاه های فدرال و حق رای

Howard L. سیمون ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 6, 2020بیایید به تعقیب قطع: رژیم

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399

بیایید به تعقیب قطع: رژیم صهیونیستی است. DeSantis نمی تواند وانمود کند که فدرال دادگاه حق رای و تصمیم را به عنوان هر یک شگفتی بزرگ است.

در یک مفصل 125-صفحه سفارش صادر شده در مارس 24, یک monumentally تصمیم مهم در حقوق مدنی و حق رای تاریخ ما دولت ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رابرت Hinkle اعلام فلوریدا "پرداخت به رای" نظام خلاف قانون اساسی است. "رای گیری می شود مشروط بر پرداخت جریمه و جبران است که یک فرد می پرداخت" حکومت او اما "دولت نمیتواند شرایط رای دادن در پرداخت مبلغ یک فرد است که واقعا قادر به پرداخت."

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا انتخابات دفاتر تشویق رای-با-ایمیل و رأی گیری برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در انتخابات

بیشتر: مهمان نظر: لطفا رژیم صهیونیستی است. DeSantis هیچ victory lap

اگر یک فرد بی بضاعت و واقعا قادر به پرداخت و سپس به عنوان قاضی اشاره کرد شما نمی توانید خون از یک سنگ نیست که خوب یا جبران است و دیگر بدهکار است, اما از آن است که بر خلاف قانون اساسی برای دولت به استفاده از ناتوانی در پرداخت برای جلوگیری از که فرد از رای گیری.

به اصرار خون از سنگ است که در اثر حیله گر, راه برای دوباره ایجاد توسط اساسنامه مادام العمر رای گیری ممنوعیت مهم دقیقا چه رای دهندگان به 2018 شهروند-آغاز قانون اساسی, متمم متمم 4.

در سال گذشته قاضی Hinkle به دولت هشدار و مقدار زیادی از زمان برای رفع آن خلاف قانون اساسی مشکل است. در ماه گذشته محاکمه شش ماه پس از دستور مقدماتی — که به اتفاق آرا تایید توسط دادگاه تجدید نظر دولت در انتخابات مقامات گفته قاضی که آنها هنوز هم چت در مورد چگونه به آن را تعمیر.

و لطفا نگه داشتن در حمله فعال قضات که تحمیل مسئولیت های اداری در مقامات دولتی. قاضی تحمیل راه حل برای یک قانون اساسی اساسنامه آن را تکذیب کرد در غیر این صورت شهروندان واجد شرایط حق رای. او به خاطر انتخابات موفق به تطابق با آنچه که قاضی دستور داده بود و پس از آن آهسته راه می رفت یک درمان آنها می تواند ابداع شده توسط themselves.Gov. DeSantis هاروارد تحصیل وکیل. او بخوبی می دانند که یک قضایی برای درمان اقدام دولت خلاف قانون اساسی است مورد نیاز است.

به لطف یک قاضی فدرال برای انجام آنچه فدرال قضات قرار است به انجام — جلوگیری متحده از نقض حقوق اساسی: کسانی که با قبلی اعتقاد جنایت که خود را به اتمام مجازات از جمله مشروط و یا عفو مشروط (به جز کسانی که محکوم به قتل یا جنایت جنسی جرم) و که برخی از برجسته حقوقی تعهد مالی (جریمه یا اعاده) که آنها واقعا قادر به پرداخت نمی توان انکار کرد حق ثبت نام و رای دادن.

دادگاه فدرال به طور خاص ترمیم حق رای برای مردم با محکومیت جنایت:

  • که اختصاص داده شده بود, مدافع عمومی; از آنجا که دولت در حال حاضر مشخص است که آنها بی بضاعت;
  • که جریمه و جبران تبدیل شد به یک مدنی رهن (و به عنوان یک نتیجه دیگر تحت صلاحیت دیوان کیفری) از آنجا که دادگاه مشخص بود که آنها قادر به پرداخت; و
  • برای آنها دولت نمی تواند تعیین مقدار و یا بر اساس آنچه است که بدهکار است.

علاوه بر حق رای و بازسازی شد برای کسانی که توجه تنها هزینه ها و هزینه های. این مالیات استفاده می شود به صندوق دادگاه و سیستم هیچ ربطی به مجازات برای یک جرم.

شاید فرماندار شده است مسخ روایت است که متاسفانه گرفتار ما مقننه برای چندین دهه است که کسانی که می تواند دوباره enfranchised خواهد بود "نوع اشتباه رای دهندگان." اما او باید به حفاری عمیق تر.

هنگامی که رای دهندگان در زمان کنترل خود را از قانون اساسی در سال 2018 و به پایان رسید عمر رای گیری بان کی مون, آنها پاک و دور از لکه گرفتار شده است که دولت ما برای 150 سال است. آنها به جای رای گیری بان کی مون با اصل اخلاقی است که یکی امیدواریم فرماندار را در آغوش — هیچ کس دائمی شهروند درجه دوم; مجرم می توانید درآمد خود را در راه بازگشت به جامعه با همه حقوق شهروندی از جمله رای گیری.

اما اگر استاندار بخواهد به این موضوع نگاه تنها به عنوان یک, سیاسی, موضوع, او را ببینید که اکثریت فلوریدا با اعتقاد جنایت سفید, سیاه و سفید نیست و آنها بیشتر از مردان سفید پوست. شاید او باید سعی کنید را به نفع خود بیش از این به تازگی enfranchised رای دهندگان در قدرت از ایده های به جای تلاش برای سرکوب توانایی خود را برای شرکت در دموکراسی است.

رژیم صهیونیستی. DeSantis باید تجدید حفاری در پاشنه خود را و فکر می کنم در مورد حق رای فراتر از نوامبر سال 2020 انتخابات به جای خود در فلوریدا تاریخچه. چرا که او می خواهم به قهرمان ملت بزرگترین سرکوب رای دهندگان طرح ؟

(Howard L. Simon شد مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از فلوریدا از 1997-2018 و یکی از نویسندگان این 2018 قانون اساسی, متمم متمم 4.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن