مهمان نظر: بیمارستان ملی هفته کامل زمان به رسمیت شناختن ما لی بهداشت قهرمانان

نظردکتر لری Antonucci ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 12 سال 2020بیمارستان ملی در هفته (که در

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399

نظر

بیمارستان ملی در هفته (که در این سال اجرا می شود ممکن است 10-16) است که کنار هر سال به افتخار زنان و مردانی که خود را وقف زمان و استعداد برای حصول اطمینان از ایمن با کیفیت و کارآمد مراقبت از بیماران نیاز به بازیابی و حفظ بهداشت و سلامتی خود را.

در میان COVID-19 گیر ما لی, بهداشت, بیمارستان تیم, نشان دادن تعهد خود به مراقبت و خدمت به دیگران رو به این رمان ویروس سر در با شجاعت و انعطاف پذیری است.

بیمارستان ما تیم که شامل پزشکان و پرستاران و درمانگران مواد غذایی کارگران خدمات خانه داری و گیاه عملیات حمل و مدیران داوطلبان و دیگران مجبور به تنظیم راه کار می کنند و با یکدیگر تعامل و بیماران خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر: مهمان نظر: 2020 سال است از پرستار — به دلایل بسیاری

بیشتر: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

بیشتر: coronavirus موج به زودی ضربه جنوب غربی فلوریدا: ما بیمارستان ها آماده ؟

آنها تا به حال به دوباره هدف واحد به عنوان همگروهی واحد برای نگه داشتن بیماران مثبت و یا مشکوک به COVID-19 دور از دیگران است. آنها را مجبور به پوشیدن اضافی تجهیزات حفاظت شخصی که زمان بیشتری طول می کشد برای قرار دادن در و را خاموش و آنها را مجبور به پوشیدن آن را برای خود تغییر کل. آنها را مجبور به نگرانی در مورد ابتلا به ویروس خود و یا آوردن آن به خانه به خانواده خود را. این شده است یک مشکل استرس زا و نامشخص زمان.

اما تیم ما در حال اختصاص داده شده به ارائه مراقبت ايمن در هر روز و شب. تلاش و تعهد منجر به بزرگسالان ما مراقبت حاد بیمارستان بار دیگر به دست آوردن کمترین ملی مارکس برای مراقبت ايمن از گره گره حرکت کردن ، ما از دریافت این خبر خوب در پایان مارس که کمک به شناور ما روحیه و غرور است.

در حال حاضر ما به عنوان رزومه اعمال جراحی الکتیو و حضوری قرار ملاقات پزشکی بیمارستان ما تیم در حال آماده پذیرایی از بیماران ما برگشت و به آنها نگاه به جلو به ارائه دلسوز مراقبت از بیماران ما سزاوار در حالی که هنوز زیر سخت پروتکل های ایمنی.

ما می دانیم که وجود دارد ممکن است trepidations و بیماران ممکن است بیشتر نگرانی ها در مورد آینده به یک مرکز مراقبت های بهداشتی از آنها در گذشته اما این مهم است که آنها می دانند که ما باید اجرا گسترده پادمان برای اطمینان از آنها دریافت امن ترین مراقبت ممکن است.

لطفا مرا در تشکر مراقبت های بهداشتی ما قهرمانان که کمک به ما در بیمارستان ها کار هموار بنابراین بیماران می توانند درمان و بهبود هر روز و شب.

(لری Antonucci است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن