مهمان نظر: 'دریاچه اوکیچوبی به کمک ما نیاز دارد'

Op-Ed Scott Martin ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 20, 2020دریاچه اوکیچوبی خانه من است. من در

توسط ABDOOSNEWS در 31 اردیبهشت 1399

دریاچه اوکیچوبی خانه من است. من در او آب است و هیچ جای دیگر من نه می خواهد. این دریاچه نه تنها نشان دهنده جایی که من آموخته است که چگونه به ماهی آن نیز نیروی حیاتی از خانواده ها ریشه در اینجا در فلوریدا. دریاچه اوکیچوبی است نه فقط حیاتی برای خانواده بلکه برای بسیاری دیگر از جمله همکار من ماهیگیران تفننی و صاحبان کسب و کار در اطراف دریاچه ساکن در جنوب فلوریدا که در آن بستگی دارد برای تامین آب و باتلاقی فلوریدا.

به عنوان ماهیگیران تفننی و lakeside ساکنان ما بستگی دریاچه اوکیچوبی و می خواهید برای دیدن این دریاچه برای مراقبت پاشش کاهش آسیب ساحلی ترشحات متوقف شود و در نهایت پیدا کردن یک راه برای همه کار به سمت یک راه حل با هم.

من شرکت دهکده ماهیگیران تفننی برای دریاچه اوکیچوبی (AFLO) پس از به رسمیت شناختن است که یک صدا برای دریاچه اوکیچوبی سلامت و مرمت شد و به شدت مورد نیاز است. یکی از مهم ترین دستاوردهای به روز شده است و ما موفق وکالت برای ذخیره سازی و درمان شمال دریاچه ای از طریق دریاچه اوکیچوبی آبخيز پروژه مرمت است.

بیشتر: Caloosahatchee به آب بیشتر از دریاچه اوکیچوبی به عنوان فصل بارانی روش

بیشتر: نظر: Rep. برایان ماست آب طرح نادیده طول تاریخ موفق متعادل روند

در حال حاضر ما مجبور به تمرکز بر روی حصول اطمینان از وجود آب کافی در دریاچه اوکیچوبی ،

تحت فشار با تشکر. برایان دکل سپاه مهندسان ارتش مصنوعی کاهش دریاچه در سال گذشته قمار بود که بارندگی به اندازه کافی برای جلوگیری از شرایط خشکسالی.

در حال حاضر ما شاهد اثرات منفی برای اهداف ناوبری و ما نه از جنگل برای یک خشکسالی شدید. این است در بدترین زمان ممکن که فقط مانند بسیاری از دیگر صنایع صنعت ماهیگیری گرفته است عمده اقتصادی آمار با توجه به COVID-19. علاوه بر از دست دادن از جهت زمانی که به دریاچه می رسد شدید سطح پایین مصب هستند که خانه به فیلتر علف خشک و جایگزین غیر بومی و غیر فیلتر چمن و درختان. این نتایج در از دست دادن بزرگ از فیلترینگ برای دریاچه است.

در تلاش برای جلوگیری از شرایط خشکسالی در سال آینده AFLO اخیرا با امضای نامه ای خواستار فلوریدا هیئت شامل "بند پس انداز" در آینده منابع آب و توسعه عمل می کنند (WRDA). این اطمینان حاصل شود که تامین آب در دریاچه اوکیچوبی محافظت شده است در حالی که زمین های باتلاقی ترمیم در حال تکمیل است.

دریاچه اوکیچوبی به کمک ما نیاز دارد.

چگونه ما قرار است برای ماهی اگر وجود ندارد ، به عنوان ماهیگیران تفننی ماهیگیری و راهنماهای ما با تکیه بر سالم دریاچه رستگار برای نسل های آینده. به عنوان پیچیده به عنوان ما مسائل مربوط به آب می تواند ما باید در نظر همه ذینفعان. ما در دریاچه. ساده و ساده است. بیایید با هم کار کنند به سرعت جریان و ایجاد دریاچه اوکیچوبی بزرگ دوباره.

(Scott Martin توسط یک ماهی گیر حرفه ای و بنیانگذاران ماهیگیران تفننی برای دریاچه اوکیچوبی.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب