مهمان نظر: برای حل نژادی, درگیری من نگاه به ورزش

نظردیوید هافمن ویژه به ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 15, 2020من به یاد داشته باشید

توسط ABDOOSNEWS در 26 خرداد 1399

نظر

من به یاد داشته باشید به عنوان یک دختر هشت ساله, بازی بیس بال در, Washington, Missouri. من بت پسر من 16 سال, برادر و تیم ما سفر downstate به Fulton میسوری به بازی در یک مسابقه است.

قبل از اینکه اولین بازی ما به یک رستوران رفت و ورود آنها به خاطر ما

تا به حال یک بازیکن ادی پنینگتون در تیم ما است.

ما مربی, جنگ جهانی دوم, کهنه سرباز خشمگین شد و پس از یک درگیری لفظی به صاحب رستوران گفت: ما می تواند بماند اما ادی را مجبور به غذا خوردن در آشپزخانه و ورود از طریق backdoor.

ما مربی رو بیشتر خشمگین گرد کردن کل تیم ما باقی مانده است.

من عاشق ادی. او ستاره تیم ما و بهترین بچه شما هرگز می خواهم به ملاقات. این بود که در دوران باب گیبسون یکی از بزرگترین کوزه از همه زمان و من فکر ادی خواهد بود او روزی. من به یاد داشته باشید مربی تیم ما هنگامی که ما رو به عقب در اتوبوس گفت: چقدر مسخره این بود آنچه را که آنها تا به حال فقط با تجربه است و ما یک تیم.

بیشتر: جورج فلوید تظاهرات: تظاهرات مخالفان جنگ برای 10 شب در فورت مایرز

بیشتر: تامی واتکینز: جورج فلوید به قتل رسید خانه به عنوان او به یاد می آورد حادثه در فورت مایرز

ما با هم بازی و غذا خوردن با هم به عنوان یک تیم. او امیدوار است همه قابل درک باشد. او رو تشویق ایستاده و همه شروع به شعار "ادی! ادی!" من خیلی افتخار می کنم و خوشحالم که در اتوبوس و بخشی از این تیم است.

من به یاد داشته باشید صحبت کردن به ادی در مورد آن. او صدمه دیده بود خجالت و آن را درک کرد چرا که او تجربه کرده بود که تعصب قبل از. او فقط گفت: دشوار بود و در کودکی با چشمان خود را پاره کردن. سپس او به من رسید در شانه و گفت: مطمئن شوید که من حق بت برای او و اجازه دهید به برنده شدن در این بازی... که ما انجام دادیم.

من افتخار می کنم از مربی تیم ما (پدرم) و برادر من که یک بازیکن بزرگ و رهبر تیم.

ما متحد. ما نمی فکر می کنم از ادی بودن سیاه و سفید و قهوه ای یا سفید. ما فکر ادی ما به عنوان هم تیمی و دوست و برابر در تلاش ما برای پیروزی بازی.

من تا به حال لذت مجزا از تجربیات همان زمانی که من به دبیرستان و بازی های ورزشی تحت یکی از بزرگترین مربیان و انسان من تا کنون ملاقات جیم پری. من رفتم به دبیرستان و من در کنار تعدادی از با استعداد سیاه ورزشکاران ما در بسکتبال و بیس بال تیم های.

این بچه ها به تفکیک جایی که آنها زندگی می کردند در یک بخش از خانه در

مقابل خیابان در شهر کوچک ما در امتداد رودخانه میسوری. جیم Perry به ما کمک کرد و یکی از متعادل ترین و مورد احترام مردم من همیشه به این می دانم. همه ما به عنوان یک تیم.

من تا به حال تجربه مشابه زمانی که من در ادامه به بازی بازی های کالج ورزشی...بیس بال و فوتبال. همه ما به عنوان یک تیم. من به یاد داشته باشید در هر یک از ورزش تجربه هر نژادی مجادله, تنش, تهمت یا جوک. ما همه احترام یکدیگر را برای آنچه که ما را به این تیم و مربیان ما به ارمغان آورد که از آن در ایالات متحده است.

ما در آمریکا باید یک بخش مانند هیچ یک از این 68 سال, تا به حال دیده می شود. من ساده قطعنامه این است که برای شروع به درمان و حل مشکل با مشاوره و شورا را از این کشور بزرگترین بازیکنان و مربیان است. که نمی احترام چارلز بارکلی و صاف و پوست کنده راه حل های منطقی برای مشکلات...یا Magic Johnson...یا مایکل جردن...?!

درخواست مایکل در مورد فیل جکسون و دین اسمیت. من فکر می کنم او می خواهد به اشتراک گذاری داستان های شبیه به معدن با دو تا از بزرگترین مربیان همیشه.

در کوتاه مدت راه حل فعلی ما معضل نهفته است با آنچه ما نیاز داریم...مربیان به خارج کردن بهترین در همه ما و ترک تعصب و رفتار ناعادلانه و نژاد پرستی ،

آن را به شما کمک کند برنده بازی و آن را کمک نمی کند که شما برنده شدن در زندگی است. و ما همه یک تیم ایالات متحده آمریکا است.

(دیوید هافمن si رئیس عقاب سرمایه و هافمن خانواده از شرکت هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب