دولت به پیشنهاد سه گانه خورشیدی ظرفیت تولید

تیوی دولت مرکزی پیشنهاد کرده است که عمده فشار به تولید داخلی از انرژی های تجدید پذیر و تجهیزات در کشور است که

توسط ABDOOSNEWS در 14 تیر 1399

تیوی دولت مرکزی پیشنهاد کرده است که عمده فشار به تولید داخلی از انرژی های تجدید پذیر و تجهیزات در کشور است که به طور کامل از بین بردن نیاز برای واردات به خصوص از کشورهایی مانند چین است.

به عنوان بخشی از طرح شتاب طرح توجیهی تولید است که operationalised است که incentivising اندازی سلول های خورشیدی برای تولید ظرفیت 4000 مگاوات است که اجازه می دهد توسعه دهندگان پروژه برای محدود کردن واردات این محصول به طور کامل.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

علاوه بر این از 3000 مگاوات تازه سلول های خورشیدی ظرفیت اضافه شده در زیر ساخت های مرتبط مناقصه برای پروژه های انرژی خورشیدی. این امر incentivise قدرت توسعه دهندگان پروژه برنامه ریزی تولید در هند.

government has proposed a major push to domestic manufacturing of renewable energy
ظرفیت فعلی از سلول های خورشیدی برای تولید در هند است که حدود 2500 مگاوات است. Pixabay

ظرفیت فعلی از سلول های خورشیدی برای تولید در هند است که حدود 2500 مگاوات است. این پیشنهاد شده است برای افزایش بیش از سه بار در سال های آینده.

در مورد ماژول های خورشیدی و همچنین از 7000 مگاوات ظرفیت در حال اضافه شده در علاوه بر این به ظرفیت موجود است.

همچنین بخوانید: صبح پیاده روی می تواند کمک به عمل جراحی بای پس قلب بیماران خواب صدا

قدرت وزیر R. K. Singh گفته بود که تحت Atmanirbhar بهارات' ماموریت تولید داخلی ظرفیت خواهد بود صرف در یک سرعت سریع برای اهداف نشست نسبت به جایگزینی واردات.

طرح تجدید پذیر توسط بخش دولتی گفت: نه تنها باید به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیاز کشور بلکه حمایت از صادرات و درآمد کشور با ارزش ارز خارجی است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن