رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ظرفیت کامل این سقوط

اریک راجرز فلوریدا امروزمنتشر شده 3:24 PM EDT Jun 11, 2020در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری در Viera فلوریدا رژیم

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری در Viera فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد دولت پرده برداری از یک طرح برای باز کردن مدارس دولتی در "ظرفیت کامل" این سقوط.

این طرح توسعه یافته توسط Re-Open فلوریدا نیروی کار در رابطه با فلوریدا وزارت بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری فراهم می کند یک "نقشه راه" برای حمایت از سلامت و اقدامات ایمنی در میان COVID-19 و دستاورد شکاف از حرکت برای آموزش از راه دور DeSantis گفت.

آن را پشتیبانی می شود نزدیک به 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری از 2.2 تریلیون دلار فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در ماه مارس است.

این طرح شامل:

 • $64 میلیون به دستاورد شکاف از جمله 4 تا 5 هفته تابستان برنامه خواندن برای K-5 دانش آموزان است.
 • 20 میلیون دلار برای کمک به مدارس شناسایی مکمل مطالعه درسی برای K-3 دانش آموزان است.
 • 15 میلیون دلار برای قطار توسعه و پشتیبانی تا 2000 جدید خواندن مربیان است.
 • $223 میلیون دلار برای حمایت از یادگیری اولیه برنامه از جمله 55 میلیون دلار در کمک های مالی به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.
 • $61 میلیون دلار برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان است که بازگشایی در طول دولت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.
 • 21 میلیون دلار برای انتقال به مهد کودک برنامه از جمله برنامه های تابستانی برای حدود 45,000 افزایش دانش آموزان مهد کودک با محدود مهارت های زبان.
 • 45 میلیون دلار در ایمنی خالص وجوه از جمله 30 میلیون دلار به صورت اعتبار مالیاتی کمک هزینه تحصیلی و 15 میلیون دلار در کمک های مالی.
 • 8 میلیون دلار برای تمام دانش آموزان مدرسه فارغ التحصیل سال تحصیلی آینده را SAT و ACT رایگان.
 • 5 میلیون دلار برای گسترش مدنی برنامه های سواد آموزی.
 • 35 میلیون دلار برای افزایش ظرفیت در زندگی حرفه ای و فنی برنامه های آموزش و پرورش.
 • 2 میلیون دلار برای افزایش خدمات پزشکی از راه دور برای دانش آموزان در برخورد با مسائل مربوط به سلامت روانی مرتبط با این بیماری همه گیر.

تا 15 میلیون دلار است که میله میله برای بروارد مدارس دولتی با اضافی $3.4 میلیون دلار اختصاص داده شده برای شهرستان منشور و خصوصی و مدارس و متناسب با ثبت نام دانش آموز.

بیشتر: سرشماری سال 2020 همچنان در چهره COVID-19 — مقدار زیادی وجود دارد به از دست دادن اگر تعداد خاموش است

بیشتر: به عنوان فلوریدا بازگشایی شماره COVID-19 موارد رشد می کند نگرانی موج دوم در راه است

دولت بخش مدیریت اضطراری نیز هماهنگ با مدارس به اطمینان حاصل شود آنها را مناسب تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت منابع برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس DeSantis گفت.

"گرفتن روی پاهای ما در سال تحصیلی من فکر می کنم در حال رفتن به واقعا مهم برای رفاه ما بچه ها اما من همچنین فکر می کنم این مهم است برای بسیاری از پدر و مادر که تا به حال به حقه بازی خیلی افتضاح در طی این چند ماه" او گفت:.

در حالی که توصیه های ارائه یک چارچوب بسیار خواهد بود سمت چپ به مدارس به خیاط برنامه ریزی برای نیازهای فردی خود را.

"ما معتقدیم آنچه که به نظر می رسد ممکن است نگاه متفاوت در بروارد از آن در میامی-Dade از آن را در شهرستان بیکر," او گفت:. "ما می خواهیم به قدرت نه فقط superintendents اما همه ذینفعان محلی قادر به سادگی یک راه حل است که باعث می شود بیشتر حس برای آن منطقه است."

خبر می آید به عنوان فلوریدا تجربه ثابت سربازان ارتش در تایید موارد COVID-19. در سراسر کشور تعداد مورد رسیده 69,069 شنبه از 67,371 شنبه و 2,848 مرگ و میر ناشی از 2,801.

وجود 22 مورد جدید از COVID-19 گزارش در Brevard County صبح روز پنج شنبه در آوردن مجموع به 506 پس از همه گیر آغاز شد از جمله 11 غیر-ساکنان فلوریدا وزارت بهداشت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا esrogers@floridatoday.com. او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن