رژیم صهیونیستی. ابوت مسائل اجباری ایالت ماسک منظور به عنوان مثبت COID-19 موارد همچنان به سنبله

یک آشکار رژیم صهیونیستی است. ابوت امروز اعلام کرد که او سفارش هر کس در تگزاس زندگی در شهرستانهای استان با 20 ی

توسط ABDOOSNEWS در 13 تیر 1399

یک آشکار رژیم صهیونیستی است. ابوت امروز اعلام کرد که او سفارش هر کس در تگزاس زندگی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر تایید موارد COVID-19 به پوشیدن یک ماسک و یا دیگر چهره پوشش در حالی که در.

تلاش برای ایجاد این مورد است که او نه معکوس البته در هر حس ابوت گفت که او همیشه می گفت اگر "رای مثبت افزایش بیش از حد" و اگر بستری عدد افزایش فراتر از یک نقطه خاص (مرکز پزشکی تگزاس گزارش شده است 102 درصد ICU نرخ اشغال تخت) او اقدام خواهد بود. "هر دو از کسانی که در مناطق خطر در حال حاضر شده است باعث شده است."

اما او همچنان ثابت قدم در حفظ این می تواند انجام شود "بدون الزامی ماندن در خانه سیاست" و "بدون بسته شدن تگزاس دوباره."

"این است که ماندن در خانه سفارش دهید. این فقط واقعیت را به رسمیت می شناسد. اگر شما بیرون بروید شما کمتر به احتمال زیاد به روبرو می شوند کسی که COVID-19," ابوت گفت.

خبر می آید و در همان روز به عنوان هوستون گزارش نزدیک به 25 درصد رای مثبت در COVID-19 تست — به این معنی که یک نفر از هر چهار نفر تست شده در حال حاضر به این بیماری است. "این ویروس بسیار شایع در جامعه" شهردار سیلوستر ترنر گفت: در بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

توضیح او با تاکید بر رعایت داوطلبانه چرا که او باید از این ابزار به قیمومیت مردم با پوشیدن ماسک. ترنر گفت: او درخواست شد که مردم با پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که در حضور دیگران بیش از سه هفته بعد. او گفت که امیدوار است یک ماسک سفارش خواهد بود موظف به سراسر کشور — و آن را به عنوان معلوم شد این بود که اعلام کرد لحظاتی بعد توسط فرماندار.

ترنر همچنین موعظه اجتماعی فاصله و کار از راه دور و خواسته کسب و کار خود را به کاهش اشغال از 50 به 25 درصد است. او خواسته کلیساها و خانه های دیگر مذهبی و عبادت به سر خدمات مجازی. "من فکر می کنم این مهم است که ما د-سوخت این ویروس است."

1 in 4 people are testing positive these days in Houston.

1 در 4 نفر در حال آزمایش مثبت این روزها در هوستون.

گرافیک توسط هوستون در بخش بهداشت و درمان

در ماه گذشته و یا پس COVID-19 در منطقه هوستون گسترش نمایی ترنر گفت. او از مردم خواست بازدید از پارک در این چهارم جولای آخر هفته به نگه داشتن در حال حرکت به جای پیک نیک و یا نشستن در گروه های بزرگ با هم. این شهر سالانه چهارم جولای جشن را نمی خواهد باز به بازدید کنندگان است. به جای آن مردم را تشویق به تماشای آن در تلویزیون و یا از راه دور پس از النور Tinsley و سام هوستون پارک ها بسته خواهد شد.

وجود دارد برخی از موارد استثنا به فرماندار سفارش. شهرستانهای با کمتر از 20 COVID-19 موارد خواهد بود معاف از فرماندار ماسک سفارش.

متخلفان از فرماندار ماسک منظور خواهد نه چهره پیامدهای شدید. اولین تخلف را دریافت miscreant یک هشدار است. پس از آن نقض مشمول جریمه نه بیش از $250. "هیچ کس تا کنون می تواند قرار داده در زندان برای نقض این امن عمل" تاکید کرد.

"ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن ویروس در حال گسترش است به طوری سریع است کمی حاشیه برای خطا" ابوت گفت. "اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از مستندات اگر ما می خواهیم برای حفاظت از کسانی که ما در مورد مراقبت از ما باید تمام تگزاسی برای پیوستن به این wffort. ما آهسته این گسترش قبل از. ما دوباره آن را انجام دهد."

و یا به عنوان شهردار ترنر قرار داده و آن را: "ما در یک ناپایدار ، ما یک پنجره محدود به دست آوردن مجدد کنترل."

Hospitalization rates are out of controlگسترش

بستری نرخ خارج از کنترل هستند

گرافیک توسط دفتر فرماندار

فرماندار تصویری:

و اجرایی خود را جهت:

شافر ادواردز کمک به این مقاله است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب