گوگل به آموزش روزنامه نگاران قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

اپل و گوگل برای بهبود NHS تماس با ردیابی نرم افزار می گوید انگلستان است. Pixabay در U-نوبه خود دولت بریتانیا ک

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399
Apple
اپل و گوگل برای بهبود NHS تماس با ردیابی نرم افزار می گوید انگلستان است. Pixabay

در U-نوبه خود دولت بریتانیا که پیش از آن تصمیم به استفاده از چارچوب جهانی پیشنهاد شده توسط اپل و گوگل برای آن coronavirus تماس با ردیابی برنامه در حال حاضر خواسته توسعه دهندگان نرم افزار به نگاه و کمک به سوئیچ به قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری ارائه شده توسط ما با تکنولوژی غول.

درباره نوبه خود است که در نتیجه حریم خصوصی ناظران انتقاد انگلستان تصمیم دولت به تنهایی در آن تماس با ردیابی نرم افزار که "کمتر موثر خواهد بود از ترکیب اپل و گوگل نرم افزار, در حالی که همچنین جمع آوری بیش از حد اطلاعات شخصی در یک پایگاه داده مرکزی" گزارش فایننشال تایمز.

بیمه خدمات درمانی برنامه "همچنین نگرانی در مورد اینکه آیا انگلستان نرم افزار سازگار خواهد بود با کسانی که در حال توسعه توسط کشورهای دیگر که با استفاده از اپل و گوگل" در این گزارش گفت: در روز پنج شنبه.

نگه داشتن این در ذهن دولت خواسته است تا توسعه دهندگان نرم افزار به "بررسی" تعویض آن تماس-برنامه ردیابی به استاندارد های جهانی ارائه شده توسط اپل و گوگل است.

بیمه خدمات درمانی برنامه ریزی شده است برای شروع آزمایش در خانه تماس با ردیابی راه حل به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر برای نظارت و کاهش گسترش coronavirus.

Google
گوگل و اپل درخواست بریتانیا برای کمک به بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی نرم افزار. Pixabay

ماه گذشته با وجود حفظ حریم خصوصی و امنیت, نگرانی, NHSX که بازوی دیجیتال از انگلستان سازمان بهداشت تصمیم به ایجاد یک متمرکز تماس با ردیابی برنامه در خود را دارد.

چارچوب ارائه شده توسط اپل و گوگل یک غیر متمرکز یکی معنی که اطلاعات ردیابی را نمی توان ذخیره شده در یک سرور مرکزی.

اپل و گوگل در حال ارائه تخصص خود را برای کمک به NHSX ساخت برنامه خود را.

"ما در حال همکاری با اپل و گوگل در سراسر برنامه را توسعه و آن را کاملا درست و طبیعی برای ادامه به اصلاح برنامه" یک NHSX سخنگو به نقل شد.

فرانسه همچنین با رد جامع Api از گوگل و اپل به نفع برنامه است که ذخیره اطلاعات کاربران در یک پایگاه داده مرکزی.

انگلیس یکی از معدود کشورهایی است که انتخاب کرده است برای ایجاد یک تماس-ردیابی نرم افزار که ناسازگار با تماس با ما-ردیابی API در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط گوگل و اپل.

در آخرین به روز رسانی اپل و گوگل اعلام کرده اند که خود را در معرض اطلاع رسانی برنامه های (قبلا به نام تماس با ردیابی نرم افزار) ممنوع است از به دنبال اجازه دسترسی به کاربران خدمات محل سکونت.

Apple
اپل و گوگل به شما کمک انگلستان خود را بهتر NHS تماس با ردیابی نرم افزار. Pixabay

استفاده از رابط کاربردی برنامه نویسی (API) خواهد بود محدود به یک برنامه در هر کشور به ترویج کاربر بالا تصویب و جلوگیری از تکه تکه شدن.

اگر یک کشور تصمیم گرفتند برای یک منطقه و یا دولت رویکرد این شرکت در حال آماده شده برای حمایت از کسانی که مقامات این غول تکنولوژی در بیانیه ای گفت.

در آوریل 10, گوگل و اپل اعلام کرد یک تلاش مشترک برای فعال کردن استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای کمک به دولت ها و سازمان های سلامت کاهش گسترش COVID-19 از طریق تماس با ردیابی با کاربر حریم خصوصی و امنیت هسته ای به طراحی.

همچنین بخوانید: COVID-19: چگونه صنعت مهمان نوازی احیای?

هر دو شرکت در ارائه به توسعه دهندگان با منابع جدید برای کمک به آنها را در معرض اطلاع رسانی برنامه های از جمله رابط کاربر (UI) و کد نمونه برای هر دو سیستم عامل iOS و آندروید. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن