گوگل جاسوسی کاربران تعامل با رقیب برنامه های آندروید

Gthe game creators ltd toolbar گزارش شده است که نگه داشتن زبانه ها به چگونه آن تعامل کاربران با رقیب برنامه ها

توسط ABDOOSNEWS در 4 مرداد 1399

Gthe game creators ltd toolbar گزارش شده است که نگه داشتن زبانه ها به چگونه آن تعامل کاربران با رقیب برنامه های آندروید انتخابی نظارت بر نحوه تعامل کاربران با عدم برنامه های گوگل از طریق داخلی برنامه را خود محصولات بهتر است.

به گزارش اطلاعات داخلی برنامه در گوگل شناخته شده به عنوان "آندروید سطح:" به کارکنان دسترسی به اطلاعات در مورد چگونه اندروید تعامل کاربران با محبوب ترین ها, غیر-برنامه های گوگل مانند Infinite, Facebook و Instagram.

"زمانی که یوتیوب در حال برنامه ریزی برای اجرای آن رقیب به Infinite در هند اوایل این ماه کارمندان و تبدیل به یک منبع ارزشمند از تحقیقات بازار: چگونه مردم در این کشور شد و با استفاده از Infinite و رقبای خود را در آندروید" این گزارش ادعا.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

این برنامه با این نسخهها کار از طریق Google Mobile Services (GMS).

"در برخی موارد مانند یوتیوب در هند این اطلاعات کمک می کند تا گوگل پیشرفت خود را رقیب برنامه های, می گویند همه مردم از آنها نخواست نامش فاش شود به صحبت آزادانه" در این گزارش اضافه شده است.

Google spying on users' data to learn how rival apps work: Report
"آندروید سطح:" به کارکنان دسترسی به اطلاعات در مورد چگونه اندروید تعامل کاربران با محبوب ترین ها, غیر-برنامه های گوگل مانند Infinite. Pixabay

این کارمندان گوگل می توانید این گزارش را ببینید "حساس" اطلاعات در مورد برنامه های دیگر از جمله اینکه چگونه اغلب آنها باز می شود و برای چه مدت آنها استفاده می شود.

متعلق به گوگل یوتیوب در حال کار بر روی یک Infinite به نام رقیب, کوتاه, معرفی می شود تا پایان این سال است.

"گوگل نیز به فکر استفاده داخلی برنامه برای برنامه ریزی راه اندازی آن Infinite رقیب به نام کوتاه" با توجه به گزارش.

"آندروید سطح:" با این نسخهها کار پس از گوگل کاربران موافقت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به عنوان بخشی از اندیشه راه اندازی روند.

کاربران در حال گفت که این داده ها اجازه می دهد گوگل برای ارائه یک تجربه شخصی. با توجه به این گزارش آن را نیز فراهم می کند اطلاعات برای پژوهش های رقابتی.

گوگل اعتراف کرد که آن را به دسترسی به داده ها استفاده از رقیب برنامه های.

یک سخنگوی گوگل گفت: در آستانه در بیانیه ای اعلام کرد: "پس از سال 2014 ، برنامه اندروید داده ها استفاده از API استفاده شده توسط گوگل و اندروید توسعه دهندگان شده اند مجاز توسط اندروید oem ها یا کاربران برای دسترسی به اطلاعات اولیه در مورد نحوه استفاده از برنامه — مانند که چگونه اغلب برنامه های باز شده — به تجزیه و تحلیل و بهبود خدمات".

"API نیست دست آوردن هر گونه اطلاعات در مورد در برنامه فعالیت و ما مجموعه ای از این اطلاعات فاش شده و قابل کنترل توسط کاربران" سخنگوی به نقل شد.

دولت آمریکا تنظیم شده است به کوره گوگل همراه با دیگر تکنولوژی غول های بیش تسلط خود را در زمینه های جست و ضد روش های بازار است. پنل خود را اعلام کرد ضد تراست پروب به تکنولوژی غول در ماه ژوئن سال گذشته است.

Google spying on users' data to learn how rival apps work: Report
در سال 2017 وال استریت ژورنال گزارش داد که Facebook با استفاده از خدمات VPN به نام Onavo برای نظارت بر رقیب خدمات. Pixabay

گوگل تنها شرکت است که متهم از جمله شیوه های جمع آوری داده ها.

همچنین بخوانید: زنان ندارد و به شدت تحقیر مردان به نگاه برتر

در سال 2017 وال استریت ژورنال گزارش داد که Facebook با استفاده از خدمات VPN به نام Onavo برای نظارت بر رقیب خدمات.

Onavo Protect — a Facebook نرم افزار که قرار بود برای به دست آوردن قابلیت های — صورتحساب به عنوان یک قطعه از نرم افزار VPN. Onavo استفاده شد در درجه اول برای جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه که برنامه های دیگر Facebook کاربران با استفاده از بر روی دستگاه های تلفن همراه خود.

این برنامه تعطیل در سال 2019. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن