گوگل رول دسترسی سریع Emoji بار در Gboard برای کاربران آندروید

Witnessing شیب افزایش emoji استفاده از در سراسر جهان, گوگل نورد دسترسی سریع emoji بار در Gboard نسخه بتا آن در

توسط ABDOOSNEWS در 29 تیر 1399

Witnessing شیب افزایش emoji استفاده از در سراسر جهان, گوگل نورد دسترسی سریع emoji بار در Gboard نسخه بتا آن در دسترس خواهد بود به تمام Gboard کاربران آندروید در ماه های آینده. این شکلک های جدید کلید های میانبر نوار در Gboard ظاهر می شود در بالا سمت راست صفحه کلید است.

با از emoji نوار کاربران قادر خواهد بود به سرعت با استفاده از چند شکلک بدون نیاز به سوئیچ به اختصاص داده شده از emoji صفحه بر روی صفحه کلید.

در زمان Gboard نسخه, کاربران نیاز به شیر بر روی آیکون شکلک های بعدی به فاصله به منظور باز کردن از emoji صفحه.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

به گفته گوگل شده است وجود دارد بیش از 40 درصد افزایش در استفاده از emoji در طول پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله بار که مردم در حال حاضر بیشتر از emoji گزینه های بیشتر از همیشه قبل از.

سال گذشته گوگل با ارسال پیشنهاد با تمرکز بر معرفی بیشتر همدلانه عبارات و پیدا کردن فرصت ها به حقوق صاحبان سهام به صفحه کلید به یونیکد کنسرسیوم سازمان غیر انتفاعی است که حفظ emoji استانداردها و دستورالعمل ها.

Google to add quick access emoji bar in Gboard for Android
117 شکلک های جدید در دسترس خواهد بود با انتشار اندروید 11 در پاییز. (بازنمودی تصویر). Wikimedia Commons

"خواهیم دید برخی از این تلاش ها منتشر شد در این پاییز با کمی لبخند به صورت یک شکلک از دو نفر بغل کردن یک مرد در حجاب یک زن در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی و یک فرد تغذیه نوزاد" این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

همچنین بخوانید: اسکایپ راه اندازی پس زمینه تاری ویژگی برای iOS

همراه با دیگر emoji تایید شده توسط یونیکد 117 شکلک های جدید در دسترس خواهد بود با انتشار اندروید 11 در پاییز.

آندروید 11, انتظار می رود راه اندازی در سپتامبر 8, همراه با یک میزبان از ویژگی های جدید از جمله طراحی و جایگزین اطلاعیه ها.

هم وجود دارد تعدادی از دسترسی به خانه های هوشمند و بهبود کلی همراه با آندروید 11 به عنوان به خوبی. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن