گوگل نقشه های جدید معرفی, دوچرخه سواری, امکانات پس از 69 درصد افزایش درخواست

Gthe game creators ltd toolbar جدید را معرفی کرده است دوچرخه سواری امکانات در نقشه پس از یادگیری است که درخواس

توسط ABDOOSNEWS در 1 مرداد 1399

Gthe game creators ltd toolbar جدید را معرفی کرده است دوچرخه سواری امکانات در نقشه پس از یادگیری است که درخواست برای دوچرخه سواری جهت در نقشه پرید با 69 درصد طی یک ماه گذشته در Covid-19 بار به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به دنبال راه های امن تر به اطراف.

شروع از سه شنبه زمانی که مردم نگاه کردن دوچرخه سواری جهت آنها را ببینید end-to-end جهت است که عبارتند از "لنگر انداخت bikeshare" اطلاعات در 10 شهرستانها در سراسر جهان.

مراحل را شامل دقیق جهت راه رفتن به bikeshare ایستگاه در نزدیکی نقطه شروع خود را همراه با در دسترس بودن دوچرخه به نوبه خود توسط نوبه خود دوچرخه سواری جهت به bikeshare ایستگاه نزدیک به مقصد خود را با live dock در دسترس بودن و جهت راه رفتن از آنجا به مقصد نهایی خود را.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"برای برخی از شهرها نقشه را نشان می دهد شما لینک کلیک کنید برای باز کردن مربوط bikeshare برنامه به کتاب و باز کردن دوچرخه" گفت: Vishal Dutta, محصول, مدیر, نقشه های گوگل.

Google logs 69% jump in requests for cycling directions in Maps
دوچرخه سواری جهت در حال حاضر در دسترس در نزدیک به 30 کشور در سراسر جهان و میلیون ها نفر از مردم استفاده از آن را هر روز. Pixabay

"همانطور که بیشتر مردم را انتخاب کنید به چرخه آنها در حال خرید دوچرخه های جدید رفع آنهایی که قدیمی و تبدیل به دوچرخه گزینه های به اشتراک گذاری. در واقع در سراسر جهان منافع جستجو برای ebike تعمیر نزدیک من آمار تمام زمان بالا در این ماه بیش از دو برابر آنچه در آن بود در سال گذشته" Dutta در بیانیه ای گفت.

در طول چند سال گذشته گوگل راه اندازی کرده است یک dockless دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها ادغام با لیمو ترش در بیش از 100 شهرستانها و معرفی زمان واقعی لنگر انداخت bikeshare اطلاعات برای کمک به مسافران در شهرستانها را انتخاب کنید قرار دادن دوچرخه های ایستگاه ها و زمان واقعی در دسترس بودن.

با bikeshare ارائه دهندگان شاهد افزایش شدید در استفاده در طول Covid-19 "آن را حتی بیشتر مهم است به سرعت و به راحتی چک کنید که چگونه بسیاری از دوچرخه های موجود در ایستگاه شما در حال رهبری به سمت و اگر وجود اسکله های موجود برای رها کردن دوچرخه خود را در نزدیکی مقصد خود را".

گوگل معرفی دوچرخه سواری جهت در نقشه های گوگل 10 سال پیش. در حال حاضر آن را در دسترس در نزدیک به 30 کشور در سراسر جهان و میلیون ها نفر از مردم استفاده از آن را هر روز.

Google logs 69% jump in requests for cycling directions in Maps
نقشه های گوگل با استفاده از ترکیبی از ماشین یادگیری الگوریتم های پیچیده و درک درستی از شرایط دنیای واقعی بر اساس تصاویر و اطلاعات از مقامات دولتی. Pixabay

همچنین بخوانید: Virat Kohli مبارک برای ایجاد آگاهی در اطراف حیوانات خطر افتادن

"به عنوان دوچرخه سواری تغییر عادات به خصوص که همه چیز تکامل با Covid-19 ما به طور مداوم به روز رسانی این اطلاعات به شما کمک کند کشف مطمئن ترین مسیر دوچرخه" گفت: Dutta.

نقشه های گوگل با استفاده از ترکیبی از ماشین یادگیری الگوریتم های پیچیده و درک درستی از شرایط دنیای واقعی بر اساس تصاویر و اطلاعات از مقامات دولتی و کمک های جامعه.

"ما در حال کار به ادغام صدها نفر از هزاران نفر از دوچرخه های جدید خطوط در ماه های آینده. محلی و سازمان های دولتی می توانند این اطلاعات را از طریق ما Geo داده ها ابزار خود را به آخرین bike lane اطلاعات منعکس شده در نقشه های گوگل" مطلع Dutta. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب