نقشه های گوگل اجازه می دهد تا کاربران آندروید برای به اشتراک گذاشتن مکان با استفاده از به علاوه کدهای

این تحقیق تلاشی است به درک که در آن شهری زنان هندی در حال مصرف محتوا و اطلاعات و فعالیت های که مورد علاقه او ا

توسط ABDOOSNEWS در 11 خرداد 1399
Women online
این تحقیق تلاشی است به درک که در آن شهری زنان هندی در حال مصرف محتوا و اطلاعات و فعالیت های که مورد علاقه او است. Pixabay

زنان صرف نزدیک به یک ششم یا 4 ساعت از روز خود را آنلاین است که مربوط به کار را نشان می دهد یک بررسی. نزدیک به 54 درصد از زنان برداشت Facebook, پس از 34 درصد که گفت که پلت فرم خود را از انتخاب Instagram. در حالی که این ظهور به عنوان ارجح ترین سیستم عامل های زنان در حال گذراندن حداکثر زمان در واتساپ گفت: بررسی های انجام شده توسط 80 dB ارتباطات است.

اکثریت پاسخ دهندگان 67 درصد مورد بررسی مشغول به کار هستند و این می تواند حساب خود را برای استفاده از WhatsApp.

این همچنین نشان داد که 60 درصد از پاسخ دهندگان راحت پیدا کردن دوستان آنلاین با زنان دیگر در حالی که 40 درصد را به استناد خود دلهره با توجه به جعلی پروفایل های آنلاین. بیش از 40 درصد از زنان گفتند که آنها کشف زنان داشتن منافع مشابه در سایت های رسانه های اجتماعی آنلاین, انجمن ها و گروه های منافع خاص.

Women
زنان در حال گذراندن 4 ساعت از روز خود را آنلاین است که مربوط به کار. Pixabay

"این وضعیت با همه گیر جهانی است, منحصر به فرد ناشناخته و هنوز هم اتفاق می افتند هر دو از نظر مقیاس و دامنه. در چند ماه گذشته ما با استفاده از قدرت تعامل اجتماعی و تحقیق و بررسی به ارزیابی ضریب اطمینان مصرف کننده برای کمک به ما اطلاع کمپین های ارتباطات و ایجاد هدف-محور و متنی داستان سرایی برای علامت های تجاری ما با کار" گفت: Abhilasha Padhy از بنیانگذاران و مشترک MD 80 dB ارتباطات است.

همچنین بخوانید: Facebook در حال حاضر به منظور بررسی افرادی که پست های ویروسی به سرعت در حال

"این بررسی تلاش شده است به درک که در آن شهری زنان هندی در حال مصرف محتوا و اطلاعات و فعالیت های که مورد علاقه او," او اضافه شده است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب