گوگل راه اندازی جدید سازمان برای کمک به پروژه های منبع باز

Gthe game creators ltd toolbar به راه اندازی یک سازمان جدید با تمرکز بر گسترش فلسفه و تعریف منبع باز برای پروژ

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

Gthe game creators ltd toolbar به راه اندازی یک سازمان جدید با تمرکز بر گسترش فلسفه و تعریف منبع باز برای پروژه های تجاری.

به نام "باز استفاده عوام' این سازمان با هدف کمک به پروژه های منبع باز ادعا و مدیریت پروژه خود هویت از طریق برنامه های خاص به علامت تجاری مدیریت و نوایی تست.

در طول تاریخ مشاهده شده است که بسیاری از پروژه های منبع باز تلو تلو خوردن در مدیریت خود علائم تجاری — پروژه خود را با نام و آرم.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"چگونه پروژه تجاری استفاده می شود متفاوت است و از چگونه کد خود را استفاده می شود به عنوان علائم تجاری یک روش تضمین کیفیت" کریس DiBona, مدیر, منبع باز در گوگل گفت: در یک پست وبلاگ این هفته است.

این شامل تضمین که این کد در سوال دارای مجوز منبع باز. هنگامی که علائم تجاری به درستی مدیریت, کسانی که حفظ این پروژه می توانید تعریف هویت خود را ارائه اطمینان به پایین دست کاربران از کیفیت خود را ارائه و به دیگران در جامعه یقین در مورد آزاد و عادلانه استفاده از نام تجاری.

Google launches 'new kind' of open source organisation
"چگونه پروژه تجاری استفاده می شود متفاوت است و از چگونه کد خود را استفاده می شود به عنوان علائم تجاری یک روش تضمین کیفیت" گفت: Chris DiBona, مدیر, منبع باز, در گوگل است. Wikimedia Commons

"ایجاد یک بی طرف و مستقل مالکیت برای این علائم تجاری به همکاران و مصرف کنندگان صلح از ذهن در مورد استفاده از پروژه نام منصفانه و شفاف راه" DiBona گفت.

درک و مدیریت علائم تجاری بسیار مهم برای پایداری بلند مدت پروژه به ویژه با افزایش تعداد شرکت محصولات مبتنی بر منبع باز است.

همچنین بخوانید: تصویب نرخ 10 اندروید سریع تر از هر نسخه های قبلی: گوگل

برای دریافت باز استفاده عوام آغاز شده گوگل کمک های اولیه کمک های مالی. علائم تجاری از زاویه ای یک چارچوب برنامه وب برای موبایل و دسکتاپ; Gerrit مبتنی بر وب تیم کد-ابزار همکاری و Istio یک پلت فرم باز برای اتصال مدیریت و امن microservices خواهد شد پیوستن به باز استفاده عوام گوگل اعلام کرد.

گوگل گفت: "گسترش استفاده عوام راه اندازی شد در همکاری با رهبران علمی مستقل همکاران و ابر راه حل های ارائه دهنده سیستم های صدا. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب