گوگل معرفی ابزار جدید برای کمک به تبلیغ رشد در تلویزیون متصل

یکs جریان طول می کشد centrestage در تلویزیون متصل در شرایطی زندگی می کنند اقدام گوگل معرفی یک سری از ابزار نما

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

یکs جریان طول می کشد centrestage در تلویزیون متصل در شرایطی زندگی می کنند اقدام گوگل معرفی یک سری از ابزار نمایش و نمایش تصویری 360 است که آن را آسان برای رسانه های دیجیتال خریداران به کشف و امن آگهی موجودی در با کیفیت بالا جریان محتوای طبق اخبار فناوری.

نمایش و تصویری 360 تلویزیون متصل در دسترس موجودی یافت 75 درصد در ماه آوریل از سال قبل است.

"این را شامل نمی یوتیوب YouTube و تلویزیون که بیش از 100 میلیون نفر دیده بان در تلویزیون هر سال در ایالات متحده است. حتی در حال حاضر به ماندن در خانه و محدودیت های در حال برداشته متصل استفاده باقی مانده است و بالاتر از pre-COVID-19 سطوح" گوگل در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

گوگل ایجاد کرده است اختصاص داده شده به بخش تلویزیون در بازار به طور خاص برای ناشران و موجودی که به آنها اجازه رسیدن به مخاطبان در سراسر دستگاه.

"برای مثال این است که در آن شما می توانید پیدا کردن معاملات برای دیزنی رسانه ای شبکه: ABC, ESPN, Freeform, FX, Hulu و National Geographic گفت:" گلن Thorpe ارشد, محصول, مدیر, نمایش و تصویری 360.

People Display and Video 360's connected TVwatch on their TV screens
"این را شامل نمی یوتیوب YouTube و تلویزیون که بیش از 100 میلیون نفر دیده بان در تلویزیون هر سال در ایالات متحده است.", گفت: گوگل در یک بیانیه است. Pixabay

موجود ناشر موجودی است که نمایش گرافیکی به طوری که مردم به راحتی می توانید کشف و مذاکره می پردازد

"فیلتر اضافی گزینه های به شما اجازه جستجو بر اساس جغرافیایی یا جریان نوع دستگاه به سرعت پیدا کردن شریک مناسب برای مبارزات خود را" آگاهانه گوگل.

مردم می توانند با ارسال درخواست برای پیشنهاد (RFP) به ناشران به طور مستقیم از این فضای اختصاص داده شده.

همچنین بخوانید: شرکت های هواپیمایی فایل با چالش قانونی به انگلستان Govts قرنطینه سیاست

"ما خواهید شد نورد از این رابط کاربری جدید در طول چند هفته آینده. در آینده ما نیز خواهد بود با اضافه کردن ملی خطی پخش تلویزیون و شبکه های کابلی و همچنین به عنوان ایستگاه های تلویزیونی محلی به این بخش در بازار" مطلع گوگل.

گوگل همچنین اعلام کرده است که در ساخت یوتیوب را انتخاب کنید اختصاصی streaming TV صف موجود برای نمایش و تصویری 360 خریداران در ایالات متحده است.

یوتیوب دیده بان زمان بر روی صفحه نمایش تلویزیون شروع به پریدن کرد 80 درصد (در سال بیش از سال) در ماه مارس این شرکت اعلام کرد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن