گوگل به ارمغان می آورد شخصی ابزارهای ایمنی برای صفحه گوشی

اخبار گوگل ابتکار دانش آموز یاران ابتکار باز کرده است برنامه های کاربردی برای 10-12 هفته پرداخت می شود برنامه

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399
journalism
اخبار گوگل ابتکار دانش آموز یاران ابتکار باز کرده است برنامه های کاربردی برای 10-12 هفته پرداخت می شود برنامه برای دانش آموزان مشتاق به ساخت یک حرفه ای در روزنامه نگاری. Pixabay

تیاو, اخبار گوگل, ابتکار دانش آموز یاران ابتکار با هدف توسعه و حمایت از دانش آموزان از رنگ که علاقه مند به حرفه روزنامه نگاری باز برنامه های کاربردی برای 10-12 هفته پرداخت می شود برنامه.

انتخاب همراهان داده خواهد شد و یک سفر پرداخت 1000 $به علاوه دستمزد از $5,000 برای این دوره از برنامه که اجرا خواهد شد از تقریبا سپتامبر تا دسامبر گوگل, گفت:, و اضافه کرد که برنامه های کاربردی در 1 اوت.

"همه همراهان خواهد شد که باید از این فرصت برای کار از راه دور انتخاب خواهد شد نه میزبان اتاق های خبر: یوجین هفتگی هوستون مطبوعات, تنگه, al Día en امریکا, La Noticia, Vida, روزنامه, واشنگتن, خبرچین, اوماها (روباز انتخابی) ستاره و NNPA اتاق خبر" اشلی Alese ادواردز, ایالات متحده به همکاری, مدیر, اخبار آزمایشگاه در گوگل نوشت: در یک پست وبلاگ.

"همراهان این فرصت را به کار بر روی سرمقاله درآمد و فناوری در میزبان انتشارات."

اتاق های خبر در ما اغلب نمی منعکس کننده تنوع مخاطبان آنها را پوشش میدهد.

همچنین بخوانید: شناسایی واقعی مشروب مانند یک حرفه ای با این نکات

news Journalism
اتاق های خبر در ما اغلب نمی منعکس کننده تنوع مخاطبان آنها را پوشش میدهد. Pixabay

یک 2019 بررسی توسط جامعه آمریکا از اخبار ویراستاران تخمین می زند که کمتر از یک چهارم از اتاق خبر, کارکنان خود را شناسایی به عنوان یک فرد از رنگ در مقایسه با جمعیت ایالات متحده است که 24 درصد است. درصد است و حتی کوچکتر برای newsroom رهبری است.

گوگل گفت: آن اخبار ابتکار دانش آموز کمک هزینه تحصیلی برنامه در نظر دارد برای رسیدگی به موانع دسترسی به اوایل فرصت های شغلی بسیاری از دانش آموزان از رنگ چهره و همچنین حمایت از روزنامه نگاری تحقیقی و نوآوری تکنولوژیکی و دیجیتال تحول در محلی از اتاق های خبر که در خدمت متنوع و کمتر جمعیت.

"عدم کارآموزی و یاران فرصت کمک به همین دلیل ایالات متحده بسیاری از اتاق های خبر را منعکس نمی کند جوامع آنها در پوشش" ادواردز گفت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن