دروازه طلایی شهرکهای آتش برس به مورد 8,500 هکتار با 5 درصد مهار

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:06 PM EDT مارس 14 سال 2020براش آتش در دروازه طلایی شهرکهای رشد به حدود 8,

توسط ABDOOSNEWS در 26 اردیبهشت 1399

براش آتش در دروازه طلایی شهرکهای رشد به حدود 8,500 هکتار با حدود 5 درصد مهار همانطور که از روز پنج شنبه در 5:45 p. m. گفت: Kingman Schuldt رئیس بیشتری ناپل آتش نجات منطقه است.

آتش آواره چندین ساکنان و تخریب حدود 12 سازه در املاک. آتش منطقه هنوز برای تعیین اگر ساختارهای بودند خانه و یا انواع دیگر از ساختمان های Schuldt گفت.

براش آتش آغاز شد و در دروازه طلایی شهرکهای اطراف 2 بعد از ظهر پنج شنبه و در یک نقطه از هم جدا شده و به حدود شش برس مختلف آتش سوزی به دلیل گسترش اون سوی خاکستر سوخته و یا شعله های آتش.

بیشتر: FHP: خطوط I-75 از نشانگر مایل 101 به نشانگر مایل 80 به پشت باز

بزرگترین براش آتش در منطقه است که به عنوان 36th خیابان آتش و شروع به تهدید خانه در شهرکهای نزدیک تقاطع های باتلاقی بلوار جنوبی و 36 خیابان جنوب شرقی در روز چهارشنبه.

با توجه به برس آتش سوزی, بین ایالتی 75 بسته شد شنبه اواخر بعد از ظهر از دولت جاده 29 یا نشانگر مایل 80 به ذغال سنگ بلوار یا نشانگر مایل 101 با توجه به فلوریدا بزرگراه گشت.

آزادراه بازگشایی پنج شنبه بعد از ظهر. آتش پرید بین ایالتی و شروع به گسترش در جنوب I-75 روز شنبه شب Schuldt گفت.

بزرگترین بخش از برس آتش سوزی در کل ربع از Frangipani خیابان جنوبی به I-75 و از ذغال سنگ چهار راه شرق به باتلاقی بلوار جنوبی.

"ما انتظار دارند همان شرایط آب و هوا امروز" Schuldt گفت: صبح روز پنج شنبه. "این است که رفتن به ادامه و ما انتظار داریم که به سطح شیب دار تا دوباره از حدود 1 بعد از ظهر تا غروب. آتش افزایش خواهد یافت و دوباره در طول این دوره است."

سازگاری: ببینید که در مناطقی از شهرستان تحت تخلیه سفارشات

سه بیشتر ناپل آتش نشانان دچار بیماری مانند خستگی گرما به عنوان یک نتیجه از کار شامل برس آتش سوزی در روز چهارشنبه. یکی در بیمارستان بستری شد اما پس از منتشر شده است Schuldt گفت.

"ما افزایش ایمنی ما طرح" Schuldt گفت. "ما سه افسران ایمنی در خارج وجود دارد در حال حاضر و با کمی چرخش خدمه سعی کنید برای جلوگیری از حوادث تر."

چند ساکنان در نزدیکی براش آتش سوزی نیز دچار بیماری هایی مانند دود استنشاق. دقیق تعداد از شهروندان که دچار بیماری های ناشی از آتش بود هنوز در دسترس است به عنوان روز پنج Schuldt گفت.

ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان شروع به تخلیه ساکنان از خانه ها در امتداد خیابان 34 جنوب, 36th خیابان شرقی و 38 خیابان جنوب شرقی در نزدیکی باتلاقی بلوار جنوبی روز چهارشنبه به دلیل براش آتش سوزی.

جدید اجباری و داوطلبانه تخلیه ناشی از برس آتش سوزی صادر شده توسط ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر پنج شنبه بعد از ظهر.

اجباری تخلیه در محل قرار داده شده شامل:

 • بک بلوار
 • لو چرم گاومیش جاده
 • Benfield جاده
 • جنوب دفن زباله به شرق دفن زباله
 • بلوار طلوع آفتاب
 • جی لین و عقاب
 • Kingfisher دایره
 • کین خیابان
 • جنگل گلن بلوار
 • پروانش راه
 • جنگل آلو رانندگی در شرق و غرب
 • Bishopwood دیوان شرق و غرب

کلانتر را نیز صادر شده جدید داوطلبانه تخلیه پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به برس آتش سوزی که شامل:

 • 39 خیابان غربی و خیابان های جانبی شامل 11th, خیابان غربی از طریق 31st, خیابان غربی
 • 18 خیابان جنوب شرقی به 40 خیابان جنوب شرقی از باتلاقی بلوار جنوبی

"ساکنان باید آماده رفتن" Schuldt گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم اما ما واقعا در تلاش برای ماندن در مقابل این آتش با منابع ما است."

قبلی پوشش: سازه های آسیب دیده تخلیه ساکنان به عنوان شهرکهای براش آتش سوزی رشد به 5000 هکتار و بدون مهار

اگر ساکنان می توانید آنها را با دوستان و خانواده در خارج از برس آتش منطقه, حتی اگر آنها در تخلیه اجباری منطقه Schuldt گفت.

"ما می دانیم که هر کس نگران است" Schuldt گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنان در خانه ها و خواص آنها."

فلوریدا خدمات جنگل در حال در آوردن منابع اضافی و یک حادثه تیم مدیریت به بیش از برنامه ریزی بخش مبارزه با برس آتش سوزی Schuldt گفت.

با راه: SWFL بوی مانند آن را در آتش به عنوان چهار شهرستانهای نبرد براش آتش

منابع سراسر کشور در حال کشیده نازک به عنوان فلوریدا, جنگل, سرویس مبارزه با برس آتش سوزی در لی شهرستان و دیگر بخش های فلوریدا. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وزیر بهداشت ، ریک اسکات شده اند در تماس با رئیس آتش نشانی در مورد برس آتش سوزی در این شهرک است.

قبل از تور قطعات از شهرکهای نهفته براش آتش سوزی DeSantis شد جریان توسط مقامات محلی است.

"این بعد از 24 تا 48 ساعت است که رفتن به بسیار مهم است" DeSantis گفت. "اگر شما در این مناطق و شما در حال دستور به تخلیه آن دسته از سفارشات بسیار جدی است."

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی سازمان مدیریت اضطراری فدرال مجاز وجوه فدرال در روز پنج شنبه به بازپرداخت هزینه ها به فلوریدا برای 36th خیابان آتش.

این مجوز باعث می شود FEMA اعطای کمک های مالی در دسترس برای بازپرداخت 75 درصد از واجد شرایط آتش نشانی هزینه برای مدیریت کاهش و کنترل آتش با توجه به آزادی مطبوعات از آژانس.

کسانی که کار گلدن گیت شهرکهای براش آتش سوزی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر است و او می خواهد ساکنان را به مطمئن شوید که جاده های روشن برای خدمه در منطقه Schuldt گفت.

"ما می دانیم سخت است اما ما در حال درخواست از ساکنان برای صبور" Schuldt گفت. "ما به معنای واقعی کلمه به دنبال آتش سوزی در تلاش برای رسیدن به خانه ما معتقدم که ما باید یک فرصت برای صرفه جویی در. به ما که فضا در جاده."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب