Gmail, اسنپ چت و لانه رسما تا پس از درد و رنج مختصر خشم

Instagram در حال کار بر روی "حالت" که در آن پیام های ناپدید می شوند. Pixabay Facebook متعلق به Instagram نیز ک

توسط ABDOOSNEWS در 21 فروردین 1399
Instagram
Instagram در حال کار بر روی "حالت" که در آن پیام های ناپدید می شوند. Pixabay

Facebook متعلق به Instagram نیز کار بر روی یک Snapchat مانند زودگذر 'داستان' از ویژگی های که در آن کاربران می توانید اجازه دهید پست های خود را ناپدید می شوند در برخی از زمان. این یک اخبار فناوری.

برای اولین بار کشف مهندسی معکوس متخصص جین Manchun وانگ که کد در Instagram آندروید نرم افزار برچسب خورده با "speak no evil" emoji, از ویژگی های است که در حال حاضر محبوب آزمون میان سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله توییتر.

وانگ یافت که پیام های ارسال شده جدید در حالت تیره ناپدید می شوند زمانی که چت بسته شده است.

"Instagram در حال کار بر روی "حالت" که در آن پیام های ناپدید می شوند. به نظر می رسد در اوایل barebone نسخه اما من سعی کردم بهترین من برای نشان دهد که چگونه آن را ممکن است کار" جین Manchun وانگ توییتی.

Instagram
Instagram نیز کار بر روی یک Snapchat مانند زودگذر 'داستان' از ویژگی های که در آن کاربران می توانید اجازه دهید پست های خود را ناپدید می شوند در برخی از زمان. Pixabay

در بیانیه ای به CNET در پنجشنبه Instagram گفت: "ما همیشه در حال کاوش در ویژگی های جدید برای بهبود تجربه پیام رسانی خود را. این قابلیت هنوز در اوایل توسعه و آزمایش خارجی فقط رتبهدهی نشده است".

گرفتن الهام از اسنپ چت "داستان" توییتر آغاز شده است تست نسخه خود را از ناپدید شدن پست ها به نام "ناوگان".

آزمون تایید می کند که توییتر تبدیل شده است آخرین عمده پلت فرم رسانه های اجتماعی به یک میل برای ناپدید شدن پست های اول محبوبیت توسط اسنپ چت.

آزمون "ناوگان" آغاز شد و در برزیل روز چهارشنبه, توییتر, گفت:, و اضافه کرد که آن را شروع به تست راه جدید برای داشتن مکالمات به عنوان برخی از مردم احساس نا امنی به صدای جیر جیر به دلیل پست عمومی و دائمی نمایشگاه های عمومی نامزدی شمارش — لایک و رسانهها.

اگر تست بازده نتایج دلخواه توییتر قصد دارد به ناوگان موجود در کشورهای دیگر نیز هست.

این 'ناوگان' ناپدید می شوند پس از 24 ساعت و و آنها هیچ رسانهها دوست دارد و یا نظرات.

همچنین به عنوان خوانده شده - در اینجا به همین دلیل شما باید به دنبال یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه و جلوگیری از مواد غذایی آشغال

مانند توییت ناوگان در درجه اول بر اساس متن اما مردم می تواند شامل فیلم های Gif و یا عکس در آنها است.

نسخه های مختلف از ناپدید شدن پست ها در حال حاضر در دسترس در سراسر همه مهم دیگر شبکه های اجتماعی از جمله Facebook, Instagram, WhatsApp و یوتیوب. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن