FX تجدید دیو برای فصل دوم, پس از قریب به اتفاق فصل اول موفقیت

این روزها شبکه های کابلی باید کار خود را کاهش دهد و آنها را در همیشگی مطالب نبرد در برابر جریان غول. با Netfli

توسط ABDOOSNEWS در 30 اردیبهشت 1399

این روزها شبکه های کابلی باید کار خود را کاهش دهد و آنها را در همیشگی مطالب نبرد در برابر جریان غول. با Netflix نخست و HBO مسلط محتوای اصلی گفتگو به نظر می رسد این روزها از شبکه تسلط یک حافظه دور. و در عین حال در این بند ناف-برش ناکجاآباد FX و شریک زندگی خود شبکه FXX افزایش یافته است بالای جمعیت و ظهور به عنوان یک غول در حق خود با اصلی را نشان می دهد مانند آتلانتا و کمدی, آمار, آنچه ما در سایه. شبکه' جدید ترین و شاید غیر منتظره ترین ضربه دیوبه تازگی سبز روشن برای فصل دوم پس از موفقیت چشمگیر آن ،

دیوایجاد شده توسط خواننده رپ Lil Dicky و اجرایی تولید شده توسط Kevin Hart, به تازگی با پیشی گرفتن Donald Glover را در آتلانتا به عنوان بالاترین امتیاز FX نشان می دهد تا کنون. خود با عنوان سری می گوید, خنده دار, نیمه اتوبیوگرافیک و اغلب عاطفی داستان دیو Burd, نام Lil Dicky افزایش از ناشناخته طنز اینترنت رپر به تمام عیار ستاره شدن. در این funhouse آینه بازگویی زندگی خود را Burd بررسی نه تنها خود را شخصی سفر به و از طریق شهرت اما کنکاش گسترده تر مسائل مربوط به نژاد و جنسیت و سلامت روان در disarmingly صادقانه خود بازتاب.

چند لایه فرض ممکن است به نظر می رسد مانند یک کشش برای هر کسی که فقط کمی آگاهی از یهودی حومه خواننده رپ که نام مرحله یک شوخی آلت تناسلی مرد و که بیشتر قابل توجه بازدید خواهد او را مستقیما در رده کمدی رپ. هنوز Lil Dicky است همیشه خود را به عنوان جدی رپ و هنرمند حتی از اولین لحظات در صنعت. برای مثال این آزاد در نوسان صبح از 2015 که در آن Burd نمایش یک سطح تغزلی استعداد و با تکبر راه رفتن بیشتر گاه به گاه طرفداران باقی می ماند غافل از این روز است. هنوز هم حتی بعد یک "سیاه پوست بین نژاد" (تاسف moniker برای Dicky طرفداران هاردکور) احتمالا انتظار نیست دیو سرگردان به چنین حاوی مطالب مهم را با خود به نام کمدی را نشان می دهد.

یک مثال برجسته در طول فصل بود داستان واقعی از گاتا فن های مورد علاقه و شاید ستاره واقعی از فصل یک. گاتا, بازی های برگزار شده توسط, خود, Lil Dicky را روی صحنه اعتیاد به مواد مخدره مرد هر دو در نشان می دهد و در واقعیت است. به عنوان در زندگی واقعی گاتا نازل شده است به رنج می برند دو قطبی افسردگی عاطفی قسمت پنج تا حد زیادی در نظر گرفته برجسته از این فصل است. در این قسمت به بررسی نه تنها ترسناک واقعی از حملات جنون و گاتا را در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین از کنترل خارج شده و کاملا بی حال بلکه در برابر اضافه تروما مبارزه با بیماری های روانی به عنوان یک مرد سیاه و سفید.

در بیشتر شدید سطح شخصی Burd با استفاده از دیو برای مقابله با این موضوع را تحت اللفظی "Lil Dicky." نشان می دهد بررسی رپر بسیار واقعی مبارزه با hypospadias یک بیماری نادر است که در آن به باز شدن مجرای خروجی مثانه است که در قسمت زیرین آلت تناسلی مرد به جای نوک و همچنین زخم و آسیب ایجاد شده توسط عمل جراحی دوران کودکی. هر چند تنها به اشاره او در طول زندگی حرفه ای و در بیشتر کمدی زمینه Burd بسیار واقعی جسمی و روحی صدمات در حال کاوش در طول در طول نشان می دهد.

با وجود این و دیگر سنگین شخصی و فرهنگی عناصر موضوعی نشان می دهد موفقیت عظیم در نهایت پایین می آید به آن, کمدی. دیو موفق به دریافت عمیق سازگار می خندد با هر قسمت. آن نوشتن و جهت مقابله با مسائل مانند سرکوب جنسی و تخصیص بودجه فرهنگی با رپرهای با همان سبک سری و جذابیت Dicky همواره به موسیقی خود را.

در حالی که برخی نوشته اند که نشان می دهد به عنوان یک آتالانتاهر دو نشان می دهد موضوع و رویکرد به داستان سرایی منحصر به فرد خود را دارد. هر دو ممکن است FXX نشان می دهد ایجاد و بازیگران معروف رپ, اما در حالی که آتلانتا کاملا داستانی روایت است که پیاده سازی نامتعارف داستان سرایی گاهی اوقات به مقابله با مسائل مربوط به نژاد و کلاس دیو است آزادانه مربوط بشرح حال خود بازتاب کاوش بسیار تجربه های واقعی از هر دو خالق آن و شخصیت های جزئی.

در حالی که هیچ تاریخ انتشار شده برای فصل دو FX خود را تایید کرده است بازگشت در سال 2021. در حال حاضر فصل اول از دیو در دسترس است به بخار در Hulu.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن