چهار افکار در هوستون تگزاس' 2020 پیش نویس NFL

هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد, ما همه باید به انتخاب در زندگی است. ما می توانیم آج آب در خود ما ولرم استخر

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399

هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد, ما همه باید به انتخاب در زندگی است. ما می توانیم آج آب در خود ما ولرم استخر از بدبختی و یا ما می تواند به جلو حرکت کند. به این منظور من می دانم که بسیاری از اهالی تگزاس طرفداران انتخاب همچنان غرق در DeAndre هاپکینز تجارت منفی دایره تگزاسی جهنم. همه شما نیاز به نوبه خود صفحه, اگر بدون هیچ دلیل دیگر از برای پیوستن به من در این شیرین, شادی بخش, حیاط خلوت, فوتبال شادی که من نشسته ام در این هفته است. در واقع شما بدبختی معتادان نمی خواهم به شنیدن این اما در اینجا می رود — لایحه اوبراین میخ خود را در اولین پیش نویس به عنوان تگزاسی' مدیر کل.

از لحاظ فنی وجود دارد میدارد در روز 1 چون آنها داد و ستد خود را در دور اول انتخاب کنید (و بسیاری از دارایی های دیگر) برای Laremy Tunsil اما با توجه به راه مقابله با هیئت مدیره سقوط کرد در این پیش نویس به علاوه این واقعیت است که آنها تمدید قرارداد انجام شده با Tunsil در جمعه من حتی نمی تواند احساس antsy در مورد همه است. Laremy Tunsil است ما در مقابله با چپ و خوب است.

بنابراین در اینجا من افکار واقعی پیش نویس ظهور با تگزاسی ها و به طور کلی بی سابقه تولید که ESPN و NFL مطرح در میان COVID-19 pandemic:

اوبراین انجام یک کار بزرگ از پر کردن نیازهای خود را با دو روز 2 انتخاب
بعد 2 تگزاسی خطاب دو مهم نیاز به تهیه پیش نویس DT راس Blacklock یک دور اول استعداد با 40 کلی انتخاب و سپس پیدا کردن یک راه موثر لبه حمله کننده در فلوریدا LCC Jonathan Greenard با 90 انتخاب کنید. Blacklock تصور می شد توسط بسیاری به دور اول استعدادهای درخشان پس از پیدا کردن او را در هیئت مدیره در روز 2 تا به حال به برای یک شب بی خواب برای اوبراین رفتن به جمعه. خوشبختانه هیئت مدیره کاهش یافت و به راه راست و تگزاسی قادر به زمین زمین قند بومی و مادام العمر تگزاسی فن. به طور کلی با Blacklock و Greenard میدارد تگزاسی آنچه را که من می خواستم آنها را به انجام — آدرس مقابل هفت در دفاع. تولید یک پاس راش را در گوشه و safeties یک گروه که تولید نشده همسان آن استعداد سطح نگاه بهتر است.

اوبراین تا به حال یکی از بهترین ویروسی لحظات شب ،
ما تا به حال دیده نشده خیلی از اوبراین در برنامه تلویزیونی از طریق اوایل بخشهایی از 2 روز که می ایستد به همین دلیل از اهالی تگزاس نیست باید یک انتخاب در روز 1 شنبه شب. اما اوبراین شد سرگرم کننده ویروسی داستان به عنوان تگزاسی بودند نزدیک شدن به دور سوم انتخاب 90 به طور کلی انتخاب در شب جمعه:

بسیار وجود دارد که خنده دار است در مورد این — اوبراین چابک (احتمال زیاد ف لادن) رفتار این تضاد بین اوبراین در اینجا و Kliff Kingsbury تخمگذار در کوچ اوبراین پسر نه حتی تغییر خود را بیان صورت. این همه بسیار جذاب است. همانطور که معلوم است در اینجا به این دلیل بود برای blowup:

که منجر به اینترنت انجام برخی از زاپرودر سطح لب خواندن تگزاسی' GM:

همانطور که معلوم است آنها "فقط messing اطراف در زوم" با توجه به اوبراین....

مطمئن شوید که شما مربی. مطمئن شوید که شما بودند.

اوبراین آن را به عنوان معلوم است که خیلی خوب در مانور در طول پیش نویس
بزرگترین پیش نویس ترس با اوبراین او مفهوم ارزش در مانور در طول پیش نویس تجارت میدارد برای بر میدارد و برای حرکت به بالا و پایین و قطعا اپتیک تجارت با دیترویت گفته می شود در حال سقوط را از طریق روز جمعه کمک نمی کند. اما در روز 3, اوبراین آیا هر دو از آن چیزهایی که نقل مکان کرد به بالا و پایین و انجام یک کار فوق العاده! او تبدیل 111th انتخاب به دو بعد 4 سرآمد استفاده از دو اواخر 7th دور بر میدارد و برای حرکت به بالا و گیر OL چارلی هک و سپس معامله 240th انتخاب برای 6 طفیلی فصل آینده است. کار بزرگ ویلیام (و تگزاسی' تجزیه و تحلیل کارکنان که من مطمئن هستم که انجام شد ریاضی در این معاملات)!

ESPN زدم آن را از پارک با تولید آن
به عنوان کسی که لیست مورد علاقه خود را سرگرمی عنوان "schadenfreude," من نمی توانست بیشتر نا امید در چگونه هموار همه چیز زد برای ESPN بیش از سه روز پیش نویس است. به عنوان کسی که فقط دوست دارد جزر و مدی از آن سه روز را به عنوان آرامش بخش و دوز, فوتبال, من هیجان زده بود با ESPN تولید. کل پرنیان با بازیکنان و مربیان و GMs ناشی از خانه های خود کرده بود. من می دانم که رفتن به جلو لیگ خواهد شد بازگشت به محل تولید در یک NFL شهر (شروع با کلیولند در سال آینده) بنابراین بازیکنان به عقب خواهد بود به راه رفتن روی فرش قرمز, اما من امیدوارم که بیشتر GMs و مربیان انجام چیزی که خود را در خانه. من نمی خواهم برای رفتن به عقب به هموژن "اتاق جنگ"! یکی از چیزهایی که من را بخواهید ESPN به شماره گیری پشت در است سونامی غمگین داستان در مورد آنچه احساس اکثریت بازیکنان انتخاب شده است. من دوست دارم خوب رستگاری داستان اما holy crap رگبار گلوله ما در روز پنج شنبه و جمعه مانند شراب خواری تماشای 50 مجالس ترحیم.

همانطور که برای تگزاسی تنها چیزی است که نگه می دارد از این که یک یک است نازک به طور کلی تعداد فقط پنج بازیکن و این واقعیت است که یک پسر من واقعا می خواستم در دور سوم تگزاس WR Devin Duvernay بود هنوز هم وجود دارد و رفت و به لعنت سامسونگ دو میدارد بعد. که صدمه دیده است.

به طور کلی درجه: A-

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب