چهار دیدگاه در هوستون تگزاس' تصمیم گیری در ثانویه

برای یک تیم است که به پایان رسید 10-6 فصل گذشته و سفر به بخشی دور از NFL playoffs, the Houston Texans تا به حا

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399

برای یک تیم است که به پایان رسید 10-6 فصل گذشته و سفر به بخشی دور از NFL playoffs, the Houston Texans تا به حال مقدار زیادی از نشت که سرچشمه در هیئت مدیره کشتی خود را. Deshaun واتسون مبدل شده و بسیاری از آنها در طول حذفی پیروزی بوفالو و 24-0 سرب در کانزاس سیتی مطمئن بود سرگرم کننده اذیت کردن. اما با سه ماهه دوم است که از دست دادن به سران تگزاسی ها قرار گرفتند.

جرم نمی تواند نمره و دفاع نمی تواند جلوگیری از خون دماغ می دهد. جرم برای تگزاسی در حال رفتن به خوب حتی بدون DeAndre هاپکینز. من در واقع فکر می کنم از آن خواهد شد بهتر از فصل گذشته بود که در جهش اما بسیار متناقض است. دفاع یکی دیگر از داستان و فوق نشت در سال گذشته postseason شد تا حد زیادی در ثانویه است.

بنابراین تصمیم گیری است که مدیر کل ویلیام اوبراین این offseason در ثانویه به منظور ارائه توانا ترین تیم ممکن است برای سر مربی لایحه اوبراین خواهد بود به نظر مهم است. گرد و غبار تا حد زیادی حل و فصل شده و بسیاری از چهره های آشنا در حال بازگشت هستند که ممکن است خوب یا بد است. ما را ببینید. در اینجا من چهار مربوط افکار در ثانویه و در جایی که در حال حاضر می ایستد:

این Tashaun Gipson انتشار ممکن است بگویید بیشتر از برایان Gaine داستان
آن را نمی آمد به عنوان یک شگفتی بزرگ که تگزاسی سرانجام منتشر ایمنی Tashaun Gipson هفته گذشته است. لایحه اوبراین خواسته شده بود در مورد ثانویه در قبل از پیش نویس زوم کنفرانس تماس در آوریل 16, و به نام او به معنای واقعی کلمه هر عضو ثانویه دیگر از Gipson. نوشتن روی دیوار بود. این تیم موجب صرفه جویی 3 میلیون دلار در برابر کلاه با Gipson رفته پس از یک فصل اما این ممکن است بیشتر در مورد بسته شدن کتاب در یک "برایان Gaine دنباله" برای اوبراین از آن است که در مورد صرفه جویی در هزینه. آخرین offseason سابق جنرال موتورز Gaine اجازه Tyrann متیو ترک شهر کانزاس و امضا Gipson در نیمه متیو سالانه حقوق و دستمزد. Gipson یک مناسب و معقول به اندازه کافی بازیکن اما اوبراین عاشق متیو و به وضوح می خواستم او را در اینجا در هوستون است که احتمالا به عنوان یک آجر در حال سقوط از دیوار برای برایان Gaine. در حال حاضر به تازگی امضا شده اریک موری قرار است به عنوان یک شروع ایمنی در کنار جاستین رید.

Gareon کانلی را سال پنجم گزینه رد کردن هوا ممکن است یک داستان غم انگیز
کانلی به تگزاسی در هفته 8 فصل گذشته معامله شد در اینجا از این اظهارات برای دور سوم انتخاب کنید که بیش از سیاتل در Jadeveon Clowney تجارت است. این کانلی تجارت دریافت کرد (و هنوز هم دریافت) بررسی مخلوط, اما من دوست داشتم معامله و با کانلی نشان دادن برخی از بهبود بیش از نیمه دوم فصل گذشته تجارت نگاه حتی بهتر است. اما تگزاسی انتخاب این هفته به رد کانلی را سال پنجم گزینه برای 2021 فصل است. منابع نشان داده اند که این تصمیم بیشتر کلاه حقوق و دستمزد بر اساس نسبت مستقر در اوبراین احساسات در کانلی به عنوان یک بازیکن. من مطمئن هستم که وجود دارد را یک دلیل برای ورزش نیست کانلی را سال پنجم گزینه (حدود 10.2 میلیون) که به تگزاس طرفداران احساس خوب است. اگر این دلیل است که او نیاز به انجام بیشتر برای به دست آوردن آن تجارت است که واقعا کار کردن. اگر آن را برای کلاه دلایل و پس از آن همه که می کند این است که foreshadow چقدر سخت تر از آن تبدیل خواهد شد و برای ساخت این فهرست در آینده است.

من را از دست Johnathan یوسف!
زمانی که او سالم ابتدا برای حذفی از دست دادن به کانزاس سیتی, من فکر کردم که تقریبا آن را برای جوزف فوتبال بازی دوباره. تگزاسی ها منتشر شد او در اوایل این offseason, و من قطعا کنجکاو برای دیدن اگر او هر گونه علاقه. خوب یوسف در راه خود را به تنسی برای بازی سابق خود دفاعی هماهنگ کننده مایک Vrabel و چهره تگزاسی دو بار در هر فصل. این امضای ممکن است به عنوان مورد نیاز یوسف به عنوان یک عملا بازیکن-مربی به خصوص در کسانی که بازی برابر Deshaun واتسون. آن را نیز ممکن است کوچک زیر گام به سوی تیتان' امضای یوسف همکار جنوب Carolinian, Clowney. به هر صورت, من را از دست Johnathan یوسف که من رای به عنوان ششمین بزرگترین تگزاس از تمام وقت در پشت J. J. وات آندره جانسون, Arian پرورش DeAndre هاپکینز و Duane قهوه ای است.

Improbably گرد و غبار حل و فصل و برادلی Roby سنگ بنای cornerback
شاید غیر محتمل ترین بازی در تمام این حرکت های شطرنج در ثانویه است Bradley Roby پایان دادن به اصل خیمه cornerback در این تیم است. رابی به Texans یک سال پیش با Gaine امضای او را به یک سال 10 میلیون دلار "آن را اثبات کند" می کند. Roby بسیار جامد هنگامی که او با بازی اما او از دست رفته چند بازی با یک مصدومیت همسترینگ. بین عدم در دسترس بودن و وضعیت خود را به عنوان یک "Gaine" امضای من بسیار شگفت زده شد که حفظ رابی بود راه حل اوبراین رفت و با در بالا CB حافظه. من را دریافت نمی اشتباه من خوشحالم Roby است که در اینجا, اما من فقط شگفت زده کرد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن