چهار دلیل New York Jets ایمنی جمال Adams ain't آینده به Texans

لایحه اوبراین در خود مدیر کل نقش برای Houston Texans دوست دارد به معاملات. او همیشه به دنبال در هر راه او می ت

توسط ABDOOSNEWS در 2 تیر 1399

لایحه اوبراین در خود مدیر کل نقش برای Houston Texans دوست دارد به معاملات. او همیشه به دنبال در هر راه او می تواند برای این تیم بهتر است حتی اگر خود ارزیابی از آنچه که ممکن است مستلزم انحراف شدید مانند, شدید — از چه تگزاس طرفداران فکر می کنم حتی عاقل (نگاه کنید به: هاپکینز DeAndre). من بیرون رفتن در اندام اینجا — لایحه اوبراین است نه یک "ایستاده پت" ،

بنابراین هر زمان نام یک NFL بازیکن ستاره که ممکن است در دسترس می آید تا آماده سازید تگزاس طرفداران. تیم خود را در حال رفتن به ذکر است که به عنوان یکی از داوران فدراسيون فوتبال شد. این قفل به این دلیل که اعتقاد اطراف فوتبال است که اوبراین نمی تواند خود را کمک. او خواهد شد و یا تجارت بیش از حد سرمایه دور یک ستاره و یا او را تجارت یک ستاره بزرگ برای کمی بیش از حد سرمایه ("بیش از حد" و یا "خیلی کم" در چشم بیننده البته). تاریخ به ما می گوید این است.

بنابراین در روز جمعه این کمی از اخبار آمد با توجه به New York Jets ایمنی جمال Adams یکی از بهترین بازیکنان جوان در این بازی پیش نویس ششم به طور کلی در سال 2017, همان پیش نویس است که در آن تگزاسی انتخاب Deshaun واتسون:

وای راست ؟ بازیکن ستاره در دسترس است! سلام نه تنها این, اما اتمام این پیگیری گزارش از ESPN.com's Adam Schefter:

دو WOW! یک بازیکن ستاره است که در واقع تگزاسی در لیست کوتاه از مقصد مورد نظر! خیلی باحال به ویژه به دلیل آن نوع از رد هر گونه اسطوره وجود دارد که بازیکنان نمی خواهید به بازی به صورت لایحه اوبراین. فقط یک مشکل وجود دارد -- وجود دارد هیچ فرصتی است که آدامز در هوستون تگزاس هنگامی که (اگر ؟ برچسب COVID-19?) آنها را در این زمینه برای سال 2020 فصل به طور منظم باز کن. هیچ کدام. صفر. Zilch.

و در اینجا چهار دلیل برای...

بنابراین دقیقا آنچه را که آنها تجارت جت برای Adams?
بیایید شروع وجود دارد. گرفتن آدامز در حال رفتن به نیاز به چندین بخش در حال حرکت به همگامی و یکی از بزرگترین و قرار دادن یک تجارت بسته هم که جت پیدا کردن به اندازه کافی فریبنده به نیش می زنند ، لایحه اوبراین نشان داده است که او را از ترس به انجام ساخت چنین بسته است. منظورم این است که او را تا دو میدارد دور اول و دور دوم انتخاب برای Laremy Tunsil. مشکل اینجا است که تگزاسی ها را مجبور به شروع به فرو بردن به 2022 پیش نویس به حتی شروع به قرار دادن با هم بسته (اولین انتخاب در سال 2021 است در دور سوم) و بنا به گزارش ها اگر جت در حال رفتن به حرکت Adams, آنها می خواهند به یک پادشاه باج. همچنین قبل از اینکه شما شروع به نامگذاری کردن بازیکنان تگزاسی می توانید تجارت برای Adams وجود دارد هیچ کس تگزاسی مایل به حرکت می کند که جت می خواهم در یک معامله است. تگزاسی ها نیست معاملاتی هر چیزی ارزشمند که در واقع خروج تضعیف آنها ادبانه (Tytus هوارد به ذهن می آید) و هیچ چیز وجود دارد در دفاعی در کنار آنها خواهد بود مایل به حرکت در یک معامله برای آدامس (بدون مردم Bernardrick میشن هیچ ارزش به جت با عرض پوزش). به طوری که مشکل شماره یک — به اندازه کافی دارایی های آن را بکشد.

تگزاسی ها به سرعت در حال در حال اجرا از فضای کلاه حقوق و دستمزد
مشکل شماره دو — آدامز در حال رفتن به می خواهید یک قرارداد جدید در برخی از نقطه. شاید روزی او می رسد اما این تف با جت آغاز شده چرا که او می خواهد یک معامله جدید, پس از آن خواهد بود در آینده. پایان بالا از ایمنی بازار در حدود 14 میلیون دلار در هر سال در حال حاضر. آدامز در حال رفتن به می خواهم من می خواهم فرض کنیم حداقل 15 میلیون دلار در سال است. شاید بیشتر. با تگزاسی تلاش برای قفل کردن Deshaun واتسون به یک فرمت (به احتمال زیاد در حدود 40 میلیون دلار در هر سال در محدوده) و با درپوش احتمالا پایین رفتن در فصل آینده به دلیل درآمد از دست رفته به COVID-19 مسائل 15 میلیون دلار سالانه برای آدامز در یک قرارداد بلند مدت(و بازرگانی پیش نویس سرمایه به صورت حق را به او پرداخت) در کارت.

ایمنی و موقعیت مناسب نیست به اوبراین سلسله مراتب از بالا "از بازار" حقوق
بنابراین من می دانم که برخی از شما می گویند در حال حاضر — "اما شان اوبراین بود که فقط با Tunsil, معامله عمده پیش نویس سرمایه باید به بازی او گزاف قرارداد پس از 2019 فصل به پایان رسید." بله او انجام دهد. اما اگر شما تا به حال به اوبراین کنفرانس های مطبوعاتی و یا هر زمان او را مورد بحث کلاه مدیریت او و جک Easterby روشن سلسله مراتب از مواضع آنها پرداخت خواهد شد بالای بازار در دراز مدت می پردازد و آن را مانند این می رود — حق رای دادن کارفرمایی حق رای دادن در سمت چپ مقابله با, J. J. وات (یا نخبگان لبه حمله کننده) پوشش cornerback. پس از که آنها در حال خرید در طبقه متوسط و مقرون به صرفه bin برای موقعیت های دیگر برای هر چیزی فراتر از یک سال می پردازد. ایمنی است نه یک جا در این سلسله مراتب. من می دانم که برخی از شما می گویند به عنوان یک پیگیری — "اما شان اوبراین می خواستم به پرداخت Tyrann متیو 14 میلیون دلار در هر سال و برایان Gaine او اجازه راه رفتن." در واقع و در یک جهان که در آن Deshaun واتسون شد و از ورود به سال 3 خود را rookie مقابله و Laremy Tunsil بود میامی دلفین. این قوانین جدید در حال حاضر. آن را 2019 کنه. اولویت باید تنظیم شود و رعایت.

آنها در حال حاضر جاستین رید به عنوان بنیادی ایمنی
خبر خوب برای اهالی تگزاس و یکی دیگر از دلایل چرا آدامز واقعا یک جا در ذهن من است زیرا تگزاسی در حال حاضر جاستین رید در این فهرست به عنوان یک احتمال ایمنی است که آنها را به پرداخت پول خوبی برای یک دوم قرارداد. اگر اوبراین در حال رفتن به بالای بازار برای بازیکنان خارج از "نخبگان موقعیت سلسله مراتب" و سپس آن را به گسترش بچه ایم که در Texans' قفل اتاق را برای چند سال نه ناشناخته در رایگان آژانس و یا احتمالا پیش نویس-و-کلاه-فلج تجارت است. رید یک مرد که دارای بنیادی بازیکن پتانسیل و او در حال رفتن به در این فصل به طور کامل سالم بر خلاف 2019. آدامز و رید خواهد بود dynamic duo اما افزونگی و هزینه های بالقوه برای هر دو پایین جاده را اضافه کنید تا.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن