چهار دلیل آستروس بهره مند از یک به شدت کوتاه MLB فصل

برای چند هفته گذشته از لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان انجام شده است بسیار عمومی اختلاف بیش از دقیقا چگونه

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399

برای چند هفته گذشته از لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان انجام شده است بسیار عمومی اختلاف بیش از دقیقا چگونه به خود را در بازی برگشت از آن coronavirus ناشی از تعلیق. بر خلاف بازیکنان NBA و صاحبان ورزشی بازی در حال حاضر از 80 درصد از آن فصل به طور منظم و یا بازیکنان NFL و صاحبان که ورزش را شروع نمی کند برای یکی دیگر از سه ماه طرفین در MLB در حال خرید و فروش با حداقل خوشایند سناریو — آنها در حال تلاش برای ساخت یک کوتاه فصل به طور منظم است که هنوز شروع نشده است و انجام این کار با این احتمال که طرفداران اجازه داده نخواهد شد در استادیوم.

همه این باعث می شود به صورت یک کل بسیاری از contentiousness به عنوان به چه مقدار وثیقه MLB آسیب هر طرف بازیکنان و صاحبان وارده. در اواخر ماه مارس هر دو طرف توافق کردند تا بازیکنان را پرداخت سرشکن بخشی از حقوق خود را بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. اما آنها نمی نشانی اثر خالی استادیوم در خط پایین که در آن زمان.

بنابراین در حال حاضر صاحبان در حال تلاش برای کاهش عمیق تر به بازیکنان حقوق رقیب که با هیچ طرفداران آنها از دست دادن پول در هر زمان یک بازی است. بسیار نوشته شده است در مورد طرح های مختلف و مقابله با طرح های پیشنهادی. آخرین از اوایل این هفته به شرح زیر بود:

من احساسات متناقضی در 50 بازی فصل به طور منظم. از یک طرف که به سختی به اندازه کافی بازی که در آن فصل احساس معنی دار است. منظورم این است که چه شما فکر می کنم حدود یک NFL فصل به طور منظم با فقط پنج بازی ؟ که به همان نسبت که MLB است که بحث در این برنامه است. از سوی دیگر من یک فن از Houston Astros و من فکر می کنم وجود دارد دلیل مهم که چرا یک سال 2020 MLB مبارزات انتخاباتی که در آن فصل به طور منظم است که فقط 50 بازی می تواند به نفع آنها است. این دلایل به شرح زیر هستند:

4. Verlander و Greinke ain't میشیم هر جوان
آن دیوانه به فکر می کنم که در ماه اوت سال 2017 نه از این آینده Hall of Famers بود و حتی در Astros. (توجه داشته باشید: نه Gerrit کول که آمده و رفته اند پس آنها را.) در حال حاضر آنها هستند که پایه و اساس تیم را تبادل کارکنان به عنوان سال 2020 و 2021 فصل است. هر دو تحت قرارداد برای دو سال دیگر. Verlander در حال حاضر سود از زمان با توجه به coronavirus به عنوان او قادر به دریافت خود بیمار کشاله ران جراحی تعمیر, اما هر دو Verlander و Greinke بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از یک فصل به طور منظم که در آن پیری خود دست و بدن هستند و تنها با در نظر گرفتن 60 یا 70 نوبت کار به جای بیش از 200.

3. لنس McCullers' باز گشت از تامی جان عمل جراحی
قبل از Verlander وارد در اواخر ماه اوت سال 2017, آن را مانند نگاه به آینده Astros' تبادل کارکنان قرار بود به دالاس Kuechel و لنس McCullers هر دو از آنها به نام سال 2017 All Star Game. در حال حاضر Kuechel رفته است در سوم تیم در سه فصل اما McCullers باقی مانده است. او در حال آمدن است خاموش تامی جان عمل است و نه تن به تن پس از سال 2018 است. مانند Verlander, McCullers است که در حال حاضر بهره از زمان که در آن او باید قادر به آمار زمین در حال اجرا با گسترش نوبت به شروع فصل با فرض اینکه او شده است شبیه سازی آنچه خود حجم کار شده اند که بر روی بازوی خود را در مه و ژوئن. یک کلید بزرگ برای Astros برگشت به مسابقات جهانی خواهد بود McCullers " بازگشت به خود 2017 فرم.

2. Yordan Alvarez را پیرمرد زانو
آستروس تا به حال مقدار زیادی از بازیکنان برجسته را از دست ندهید زمان بیش از دو سال گذشته با آسیب قابل توجهی است. خوزه Altuve تا به حال چند پا آسیب جورج اسپرینگر تا به حال همسترینگ مسائل و کارلوس کوریا یک دانشمند دیوانه برای گر. اما یکی از کلید کم در مورد طولانی بیماری در اطراف زانو از Yordan آلوارز که در 23 ژوئن است اما زانو از بحث های رادیویی میزبان در 50s. 50 بازی به طور منظم فصل تقریبا تضمین می کند که تپش در Alvarez زانو را گرفته عظیم تلفات در زمان postseason رول در اطراف.

1. استقبال از Astros متنفرم
علاوه بر تمام دلایل پزشکی که کوتاه فصل کمک خواهد کرد آستروس وجود دارد عاطفی دارد. اجازه دهید آن صورت, آستروس در حال نهایی بیس بال پاشنه در مورد حق در حال حاضر. آنها منفور همه خارج از هوستون با طرفداران از دیگر 29 MLB تیم تقاضاهای مصرانه برای یک ستاره توسط خود 2017 سری جهانی عنوان شده است. من می توانم فکر می کنم از هیچ بهتر است انگشت وسط به بقیه بیس بال جهان نسبت به آستروس برنده سری جهانی در یک فصل که در آن فصل به طور منظم است lopped را به یک سوم از اندازه طبیعی آن است. تنها چیزی خواهد بود که بهتر خواهد بود اگر در گسترش postseason این Astros امن هفتمین و آخرین نقطه در لیگ آمریکا برگشتی و رفت تا برنده سری جهانی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن