چهار Houston Texans فصل که سزاوار "آخرین رقص" درمان

این یکشنبه گذشته یکشنبه اول در یک ماه و نیم که در آن ما نیست که دو ساعت از مایکل جردن پاره شدن کون, بیرون از N

توسط ABDOOSNEWS در 7 خرداد 1399

این یکشنبه گذشته یکشنبه اول در یک ماه و نیم که در آن ما نیست که دو ساعت از مایکل جردن پاره شدن کون, بیرون از NBA در 1990s برای سرگرم کردن ما. به زودی به برنده جایزه ده قسمت مستند آخرین رقص به پایان رسید تا در هفته گذشته با قسمت نه و ده بسته بندی این سری. ESPN آیا بهترین خود را برای پر کردن جای خالی با دو ساعت فیلم مستند در Lance Armstrong, اما آن را کاملا یکسان است.

من مطمئن هستم که اگر آن را با کیفیت از مستند یا اسیر مخاطبان است که آنها مطمئن شوید که به quarantining از coronavirus اما آخرین رقص ظهور اعداد بزرگ به طور متوسط 5.6 میلیون بیننده در سراسر ده قسمت. کیفیت این مستند به طور کلی به نظر می رسد که صعود با تشنگی برای این نوع از نوستالژی و ورزش, اطفاء شهوت با نگاه. ما عاشق رفتن به جایی که ما مجاز نیست و این مستند را در ما وجود دارد.

به آخرین رقص مفهوم بازگشت در اطراف محلی چه هوستون تگزاس فصل خواهد بود ارزش چند مجموعه مستند? نگه داشتن در ذهن یک مجموعه مستند است که همیشه می خواهم شاد داستان ("OJ: ساخته شده در امریکا" هر کسی?), اما در عوض آن را به یک داستان فوتی و فوری یک کافی یا شادی یا خرابه (یا هر دو) برای حفظ مخاطب است.

مسلما من شک تگزاسی یک فصل است که در هر سطح است برای رفتن به وادار ملی مخاطبان به لحن بزرگ اعداد. اما اجازه دهید که فرض کنیم برای یک دقیقه است که ESPN است که تنها علاقه مند به ظاهر تعداد زیادی در هوستون تگزاس. که فصل را ارائه محتوا به اندازه کافی برای نگه داشتن مخاطب درگیر است ؟ من چهار فصل در نظر داشته باشید:

فصل 2010 (6-10 رکورد)
این اولین فصل است که تگزاسی ها واقعا رفت و به یک سال با انتظارات از خارج است. داشتن برنده خود گذشته چهار بازی از سال 2009 به پایان بالا .500 برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن و عمدتا با همان گروه بازگشت خوش بینی بالا بود. آن افزایش یافت و از طریق شش هفته اول به عنوان تیم رفت 4-2 رغم داشتن به زندگی از طریق چهار بازی تعلیق برای برایان کوشینگ و چهار بازی برای تعلیق Duane قهوه ای هر دو برای زنبیل استفاده است.

سپس چرخ ها سقوط کرد. بد. پس از پایان فصل آسیب به دفاعی کاپیتان DeMeco Ryans های تگزاسی دچار کشت دلخراش گذشته دوم سبک زیان — یک misplayed تگرگ مری در جکسون یک علامت سانچز-led گشت در نیویورک یک Schaub انتخاب شش در وقت اضافه برابر کلاغ. تنها فضل صرفه جویی در بیش از هشت هفته گذشته بود که آندره جانسون ضرب و شتم سگ تلخه از کورتلند فینیگان در خانه برنده بیش از تیتان است. پس از فصل, Gary Kubiak خواهد مدیریت برای حفظ شغل خود را با شلیک فرانک بوش و استخدام وید فیلیپس برای هماهنگ کردن این دفاع منجر به بیشترین دفاع در حق رای دادن تاریخچه فصل آینده است.

2013 فصل (2-14 رکورد)
شما در حال رفتن به نیاز به دست و پنجه نرم کردن برای این یکی. بسیار شبیه 2010, 2013 تگزاسی به فصل با انتظارات بالا. در واقع من فکر می کنم شما می توانید می گویند این اولین (و شاید تنها) فصل که این تیم تا به حال هر چیزی را از راه دور شبیه به یک هدف در پشت خود را, آنها به عنوان یکی از سه یا چهار تیم در تقابل هیئت مدیره برای سوپر باول. در زیر لیستی از چیزهایی که اشتباه رفت و برای این تیم:

* مت Schaub تبدیل به یک انتخاب شش دستگاه با انتخاب sixes در چهار مستقیم بازی از هفته 2 تا 5 ،
* اد نی امضا سه سال 15 میلیون دلار قرارداد و رفته بود midseason پس از انتقاد از مربیان پس از از دست دادن به آریزونا.
* آرین پرورش و برایان کوشینگ هر دو را از دست داده می شود در همان هفته.
* تیم تا به حال سه rookies (سام Montgomery, Cierre چوب و ویلی Jefferson) دریافت باریکش برای سیگار کشیدن چیزی در تیم هتل در شهر کانزاس.
* گری Kubiak هرگز نمی تواند تصمیم گیری بین مت Schaub و مورد Keenum خود را به عنوان QB بی تصمیمی است که در نهایت هزینه او کار خود را.
* اوه آره Kubiak تا به حال سکته مغزی را در آینده در این زمینه در حاصل کار دو تیم از یک خانه دست به کلت. سکته مغزی.
* آندره جانسون در سمت چپ این زمینه چند دقیقه زود در از دست دادن به اظهارات زیرا در آن لحظه او نفرت مت Schaub آنجا که بقیه از ما.

من احتمالا گم شده و حداقل چهار یا پنج نفر بیشتر موارد اما این است که بیش از اندازه کافی به فشار چند قسمت فکر نمی کنید ؟

2016 فصل (9-7 رکورد)
این فصل تنها در لیست کوتاه من است که در آن تگزاسی بودند بیش از .500 برای سال. در واقع آنها برنده کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی و برنده بازی حذفی. این سومین مستقیم 9-7 فصل برای شروع این لایحه اوبراین عصر. بنابراین چه چیزی باعث این یکی خیلی قانع کننده ؟ یک زن و شوهر از چیزهایی. اول این بود که اول فصل که در آن ما شاهد J. J. وات ميزان مرگ و مير به عنوان او پس از انجام سه بازی با فتق دیسک در پشت خود را. دوم این فصل از براک Osweiler که امضا شد در offseason نه به عنوان یک منجی اما به عنوان حداقل صالح تماس گیرنده سیگنال است که می تواند منجر تگزاسی ها به چیزهای بزرگ.

همانطور که معلوم شد Osweiler بی پایان بود در نهایت benched پس از هفته ها از پشت صحنه e اختلافات با لایحه اوبراین و در نهایت معامله با یک انتخاب دور دوم فقط تا تگزاسی ندارد به او پرداخت (و یا به او نگاه دیگر). Osweiler بازنشسته شد از فوتبال قبل از پایان چه بوده است اصلی خود را چهار سال قرارداد با تگزاسی.

2017 فصل (4-12 رکورد)
خبر خوب در مورد Osweiler را زمین شناسی شکست آن منجر به Texans ساخت حرکت جسورانه در پیش نویس به Deshaun واتسون. در این مستند شما می توانید در پشت صحنه در پایان دم از Osweiler عصر و سپیده سن Deshaun شروع با اردوگاه های آموزشی در غرب ویرجینیا نورد خود را از طریق شش بازی juggernaut اجرا به عنوان یک تازه کار و سقوط فرود با پارگی ليگامان صليبی قدامی در تمرین بعد از هفته 8.

همچنین بافته شده به این داستان غم انگیز خواهد بود صدمات به وات و ویتنی Mercilus حدود ده نمایشنامه از هم جدا در هفته 5 در مقابل کانزاس سیتی است. اما بزرگ غیر واتسون داستان خواهد بود که جذاب به مستند سطح بینش در اوبراین در مقابل ریک اسمیت قدرت مبارزه به پایان رسید که با اوبراین گرفتن GM وظایف اضافه شده به بلیط خود را یک سال بعد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن