فورت مایرز پلیس به دنبال اطلاعات در سه تیراندازی از شنبه

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 29, 2020فورت مایرز پلیس در حال در

توسط ABDOOSNEWS در 8 مرداد 1399

فورت مایرز پلیس در حال درخواست برای کمک جامعه جمع آوری اطلاعات در سه تیراندازی در شهرستان ها از شنبه شب.

مدت کوتاهی قبل از 10 p. m. روز شنبه, Fort Myers پلیس در پاسخ به وضعیت جاده 82 و Ortiz خیابان برای یک تیراندازی/تحقیق تصادف و دو قربانیان مبتلا به زخم گلوله و دو تصادف اضافی قربانیان.

یک گلوله قربانی درگذشت در صحنه است.

دیگر گلوله قربانی و دو قربانی از تصادف رنج می برد غیر تهدید کننده زندگی صدمات. پلیس نیست شناسایی هر کسی درگیر با استناد به Marsy قانون.

پلیس به دنبال اطلاعات در مورد مشکوک و خودرو گفته می شود که یک سفید با سیاه و سفید, سقف, 2018-2020 جیپ Compass. این خودرو از دست راننده و آینه های جانبی و می تواند به سمت راننده آسیب از تماس با وسیله نقلیه دیگر.

بیشتر: فورت مایرز پلیس تحقیق در مورد تیراندازی که به زخمی شدن دو مرد در جونز واکر آپارتمان

بیشتر: دو مرد زخمی در تیراندازی در جونز واکر آپارتمان

بیشتر: یک کشته و دو مجروح در درایو توسط تیراندازی شنبه شب در جاده دولت 82 در فورت مایرز

مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز دوشنبه فورت مایرز پلیس در پاسخ به ShotSpotter هشدار از تیراندازی در جونز واکر نخل باغ آپارتمان در, Blount, خیابان یافت و دو مرد از درد و رنج غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله.

هر دو قربانیان گرفته شد به لی بیمارستان یادبود. پلیس را صادر کرد عکس از یک ماشین مشکوک درگیر می شود.

این مورد هنوز در دست بررسی است.

یک سوم تیراندازی در مدت کوتاهی پس از 9:30 p. m. روز شنبه, آورده پلیس به 3033 دوم سنت درست کردن میشیگان Avenfor یک Shotspotter هشدار تیراندازی جایی که آنها در بر داشت یک گلوله قربانی درد و رنج از غیر تهدید کننده زندگی زخم گلوله.

این مورد همچنان تحت بررسی است.

هر کسی که ممکن است شاهد هر بخشی از این حوادث خواسته است برای تماس فورت مایرز پلیس در 239-321-7700 استفاده از FMPD موبایل, برنامه تماس بگیرید و یا جرم و جنایت جلو در 1-800-780-راهنمایی (8477). تمام تماس گیرنده ناشناس باقی خواهند ماند و خواهد بود واجد شرایط برای پاداش نقدی از $3,000.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن