فورت مایرز برقرار coronavirus کمک های اضطراری برنامه

ملیسا مونتویا فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:43 PM EDT Apr 20, 2020شهر فورت مایرز را تایید کرده است تخصیص

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

شهر فورت مایرز را تایید کرده است تخصیص بودجه شهرستان برای کمک به پایین به متوسط درآمد خانوارها و کسب و کارهای کوچک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیم رسیده بود به اتفاق آرا در روز دوشنبه جلسه شورای شهر برگزار شد از طریق تلفنی برنامه زوم.

بسیاری از بحث در این جلسه حول این بیماری همه گیر و آنچه در این شهر می توانید انجام دهید برای کمک به جامعه و کسب و کار بیشترین تاثیر را در این دوره از عدم قطعیت.

در نهایت این شهر را با استفاده از وجوه حاصل از توسعه جامعه بلوک کمک برنامه مسکن دولت طرح مشارکت و قابل دسترسی مسکن بودجه به توسعه کمک های اضطراری برنامه از حدود 824,462 با توجه به شهر ،

شرکت کنندگان باید اثبات کند که مشکلات خود را با توجه به همه گیر. بودجه ارائه خواهد شد تا به 750 $در هر ماه برای سه ماه برای اجاره و آب و برق پرداخت کمک. اضطراری وام کسب و کار نیز در دسترس خواهد بود برای کسب و کار که استخدام پنج یا کارکنان کمتر. صاحب کسب و کار باید از پایین به متوسط درآمد.

پوشش مرتبط: یک ماه بعد از ناهار خوری اتاق بسته فلوریدا رستوران ها ویران نامشخص

شهرستان فورت مایرز مدیر سعید کاظمی گفت که او امیدوار است برای راه اندازی برنامه در روز سه شنبه.

بودجه خواهد آمد از پروژه های ویژه فعالیت بودجه خانه سلب حق اقامه دعوی پیشگیری و کمک های برنامه قابل دسترسی صندوق های مسکن دولت مسکن ابتکار همکاری و توسعه جامعه بلوک کمک های مالی, در میان دیگران.

فورت مایرز عضو شورای جانی خیابان های پیشنهادی شهر بازگشت و در کمک به برخی از سازمان های غیر انتفاعی از آنها قطع بودجه شهرستان در سال گذشته است.

"من فکر می کنم این یک فرصت عالی برای رفتن به عقب و شاید شرکت" خیابان گفت.

بیشتر: فورت مایرز به قطع کمک های مالی به خارج از سازمان های جامعه

در بودجه های نجومی در سال گذشته در این شهرستان کاهش حدود 300.000 دلار از محلی غیر انتفاعی در حمایت از ارسال پول به ستاره ها پیچیده است.

"این ملزومات ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی به طوری که ما می توانید بر روی سطح بعدی" گفت: Councilwoman Gaile آنتونی.

اعضای شورا به تصویب یک حرکت است که اجازه می دهد کاظمی به بررسی آنچه که سازمان در حال ارائه خدمات ضروری است که ممکن است نیاز به کمک از شهرستان.

کاظمی آغاز خواهد شد با بررسی نیازهای نجات ارتش SalusCare جامعه تعاونی و فورت مایرز سازمان مسکن. علاوه بر این, کاظمی است که به بررسی شهر کارکنان به ببینید که چه کسی در حال رفتن را از طریق مشکلات.

Councilwoman Terolyn واتسون گفت که او فکر می کند که این شهرستان نیاز به تمرکز تلاش خود را در کمک به بی خانمان ها.

بیشتر: Lee County بی خانمان هیچ خانه به پناهگاه در از COVID-19 احساس تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن در حال حرکت

کاظمی گفت: این شهرستان راه اندازی حمام و سرویس بهداشتی برای افراد بی خانمان در سراسر پارک های شهر از جمله گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک کلمنت پارک و بیلی Bowlegs در میان دیگران.

کاظمی گفت: وجود پلیس جزئیات است که با تمرکز بر بی خانمان که به تاسیس یک اردوگاه در مرکز شهر کتابخانه که در آن آنها دسترسی به Wi-Fi و اطلاعات است.

بودجه کار آغاز خواهد شد در شهرستان فورت مایرز با یک کارگاه آموزشی برنامه ریزی شده در مارس 18, به گفته کاظمی. او را به قرار دادن با هم یک نیروی کار نگاه به درآمد پیش بینی.

"وجود دارد برخی از چالش" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن