سابق فلوریدا Gators در NFL گیرنده گسترده Reche کالدول کشته در تمپا تیراندازی

پت دولی گینسویل خورشیدمنتشر شده 3:28 PM EDT Jun 7, 2020سابق فلوریدا گیرنده دونالد 'Reche" کالدول درگذشت شنبه ش

توسط ABDOOSNEWS در 19 خرداد 1399

سابق فلوریدا گیرنده دونالد 'Reche" کالدول درگذشت شنبه شب هنگامی که او ظاهرا کمین توسط افراد مسلح و در تمپا با توجه به گزارش. او 41.

"من نفرت را به شنیدن این که" سعید استیو Spurrier مربی تیم خود در فلوریدا. "او تا به حال هیچ مشکل هنگامی که او با ما بود در فلوریدا. او و Jabar گفنی و تیلور Jacobs آنها در مورد به خوبی به عنوان آیک (هیلیارد), Reidel (آنتونی) و Quezzie (Jacquez سبز) در آن سال 1995 و 96 سال است.

"این غم را بشنود."

کالدول بود تیم دوم, همه ثانیه های انتخاب در سال 2001 زمانی که او نوشته شده هشتم-بهترین ها در UF تک فصل با تاریخچه 1,059 متری. او به پایان رسید کار خود را با 2,088 دریافت متری و 18 touchdown جلب ترک مدرسه از یک سال و اوایل ورود به پیش نویس NFL.

"من واقعا هنوز در تلاش برای روند آن گفت:" تیمی سابق Jacobs. "او یک مرد بزرگ, یک دوست بزرگ. این خیلی غم انگیز است. قلب من می رود به خانواده است. من در از دست دادن برای کلمات."

کالدول صرف شش سال در NFL پس از پیش نویس توسط سن دیگو در دور دوم از سال 2002 پیش نویس در پایان با 152 جلب برای 1.851 متری و 11 touchdowns. او همچنین برای میهن پرستان و Redskins.

"او یک کارفرمایی زمانی که ما به خدمت گرفتند اما او می خواست به بازی گسترده گیرنده" Spurrier گفت. "او می دانست که خواهد بود که در آن او می خواهم یک شانس برای بازی در جوانب مثبت. او سریع دست خوب است. او ساخته شده تنظیم بسیار آسانی است."

پس از نرم افزار حرفه ای کالدول صرف برخی از زمان در زندان دریافت 27 ماه حبس برای دریافت غیر قانونی بسته کمتر قوی نسخه از این دارو MDMA. سپس خود را در ژانویه گذشته او التماس کرد گناه را به یکی اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی همراه با چند تن دیگر سابق NFL بازیکنان که در زمینه نزدیک به 4 میلیون دلار در غلط بیمه ادعا می کند بیش از یک طول 18 ماه. او را محکوم به اعدام در این ماه.

برادرش آندره (بابا) Caldwell نیز یک مولد گیرنده گسترده ای در فلوریدا و تا به حال هشت فصل در NFL.

مادر خانواده دبورا شد به نقل از TMZ عنوان کرد و گفت از Reche "او خوب بود کسی که لبخند زد ، او سعی کردم به همه کمک او می تواند. او نوع مرد که پیراهن خود را خاموش و آن را به شما بدهد."

"من غمگین هستم که Reche است که دیگر در میان ما نیست اما اگر می دانستم می دانستم که Reche قلب خود را باید پر خنده" Carthon در حساب توییتر خود نوشت. "وجود دارد تنها یک Reche! و اگر چه من غمگین هستم من به فکر من بسیاری از Reche داستان. #RIPReche"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن