سابق FGCU بازیکنان بسکتبال ژاک اسکات, برایان توماس پیدا کردن خانه های جدید در لوئیزیانا

Alex Martin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:14 PM EDT Jun 1, 2020دو سابق FGCU بازیکنان بسکتبال در بر داشت

توسط ABDOOSNEWS در 13 خرداد 1399

دو سابق FGCU بازیکنان بسکتبال در بر داشت خانه های جدید در ماه مارس.

ژاک اسکات اعلام کرد بیش از آخر هفته در رسانه های اجتماعی که او را به رهبری برای بازی quilmes در لیک چارلز Louisianna.

اسکات یک استارت و یک ششم انسان در طول فصل دوم شروع 23 32 مسابقات. او به طور متوسط 10.8 امتیاز و 4.1 ریباند در هر بازی.

Quilmes پخش در Southland کنفرانس به پایان رسید و با رکورد 15-17 در طول 2019-20 فصل و اسکات امیدوار است او می تواند کمک به بخشی از quilmes را به چرخش در 2021.

"من واقعا هیجان زده برای رسیدن به McNeese," اسکات گفت. "من احساس می کنم مثل من می تواند به توسعه در اشتباه سال است. مدرسه به نظر می رسید مانند بهترین جا برای من و خانواده ام. من احساس می کنم که ما باید یک فرصت برای برنده شدن یک تن از بازی ها در طول زمان وجود دارد."

اسکات نوشته شده این بیانیه در توییتر

"من می خواهم برای تشکر از خداوند و نجات دهنده عیسی مسیح به من قدرت و اجازه دادن به من به بازی بازی من دوست دارم. من می خواهم برای تشکر از پدر و مادرم من دبیرستان مربی مربی (Ehren) Wallhoff و سفر مربیان که مرا هدایت از طریق این فرآیند استخدام. من می خواهم برای تشکر از FGCU مربیان و کارکنان و هم تیمی ها و دوستان من را به دست آورد. این دو سال گذشته به من آموخته اند بسیار با ارزش درس. من همچنین می خواهم برای تشکر از مربیان که در استخدام من در طول این زمان. اما با مقدار نماز من تصمیم به ارتکاب به دانشگاه quilmes به بازی تحت مربی Schroyer و کارکنان خود را. من هیجان زده هستم برای آنچه در پیش رو و برای چه خدا برنامه ریزی شده است!! #GEAUXPOKES

برایان توماس نیز به رهبری به لوئیزیانا برای بازی در Grambling دولت است.

ببر که در جنوب غربی کنفرانس ورزشی به پایان رسید با یک 17-17 رکورد این فصل است.

توماس اعلام کرد تصمیم خود را در 14 ماه مه. در 20 بازی های انجام شده برای عقاب او فصل گذشته به طور متوسط 2.0 امتیاز و 2.9 ریباند در هر بازی. او از دست رفته آغاز فصل به دلیل مصدومیت.

ارتباط با اخبار مطبوعات ورزشی نویسنده Alex Martin: amartin@gannett.com. شما همچنین می توانید او را دنبال کنید توییتر: @NP_AlexMartin. برای بهترین پوشش ورزشی در جنوب غربی فلوریدا دنبال کنید @newspresssports یا @ndnprepzone در Instagram.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن