تفسیر فوتبال شامل تعصب نژادی: بی بی سی گزارش

یکs در یک مطالعه جدید فوتبال, تفسیر دارای شیب وقتی که می آید به پوست تن از بازیکنان از بی بی سی گزارش می گوید.

توسط ABDOOSNEWS در 10 تیر 1399

یکs در یک مطالعه جدید فوتبال, تفسیر دارای شیب وقتی که می آید به پوست تن از بازیکنان از بی بی سی گزارش می گوید.

تحقیقات انجام شده توسط شرکت دانمارکی RunRepeat در ارتباط با حرفه ای بازیکنان فوتبال' Association (PFA) پیدا کرده است که بازیکنان با پوست سبک شد مورد تحسین قرار گرفته بیشتر در چهار لیگ های اروپایی از جمله لیگ برتر است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"مستمر ستایش برای بازیکنان با پوست سبک برای مهارت های خود را در سطح رهبری و توانایی های شناختی همراه با مستمر انتقاد بازیکنان با پوست تیره تن است به احتمال زیاد به تاثیر ادراک از فوتبال زنان ایرانی گفت:" محققان به نقل از BBC Sport.

PFA عدالت اجرایی Jason Lee گفت BBC Sport: "این همیشه مهم است که به مقایسه و تطبیق اطلاعات به جای فقط صحبت کردن در مورد این واقعیت است که ما این باور وجود دارد که ناخودآگاه تعصب در درون و در سراسر جامعه.

New study indicates racial 'bias' in football commentary
بازیکنان با پوست سبک شد مورد تحسین قرار گرفته بیشتر در چهار لیگ های اروپایی از جمله لیگ برتر است. Pixabay

"اگر شما توصیف دو نوع از بازیکنان یکی سفید و یکی سیاه است و آنها هر دو به انجام دقیقا همان چیزی است و در عین حال برای بازیکن سیاه و سفید شما در حال چیدن در سمت منفی از آن و برای پخش آن سمت مثبت منظورم این است که یک بازیکن خواهد بود به عنوان داشتن سرعت و قدرت و پرخاشگری و سفید پخش خواهد شد که نبوغ و خلاقیت و تعيين صفات مختلف, هنگامی که آن را می تواند معکوس."

همچنین بخوانید: Covid-19 نرخ بهبود عبور 80 درصد در آگرا

لی افزود: "من فکر می کنم آن را مضر در دراز مدت به دلیل زمانی که بازیکنان خود را ترک حرفه ای بازی و رفتن آنها به مربیگری یا مدیریت و یا می خواهید به دیده می شود در یک نور مثبت مردم را در حال حاضر ساخته شده است تا این تصور از آنجا که برای 10 یا 20 سال همه شما شنیده ام این است که فرد سریع, قدرتمند و تهاجمی و شما شنیده نمی شود آنها در واقع فکری بیان و [باید] کاملا متفاوت مجموعه ای از مهارت ها است."

بازیکنان فوتبال در لیگ برتر شده اند با گرفتن یک زانو به عنوان یک علامت از حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش از سرگیری لیگ. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب