به دنبال زیبایی جدید قوانین در میان همه گیر

همه گیر ما زندگی می کنند از طریق تبدیل کرده هر جنبه ای از زندگی ما از نحوه کار ما به آنچه که ما می پوشند که ما

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

همه گیر ما زندگی می کنند از طریق تبدیل کرده هر جنبه ای از زندگی ما از نحوه کار ما به آنچه که ما می پوشند که ما قدم در خارج از خانه. "ما هر روز زیبایی روال را تغییر داده اند بیش از حد — ما در حال ارزیابی مجدد چه و چقدر ما با استفاده از در دسترس نباشد. بنیاد و آرایش چشم جایگزین شده است با لمس از ساتر و کژال و یا ریمل مژه و ابرو و لب ضد شوره سر هستند ردیف بالا از ماسک صورت تبدیل به یک اجبار است. مهمتر از همه این تغییرات به نظر می رسد مانند آنها رهبری در دائم جهت باد; هیچ کس می خواهد به استفاده بیشتر از آنها نیاز به, و آنها می خواهند به استفاده از آنها آگاهانه می گوید:" Ritika Jayaswal مدیر عامل و موسس تغذیه سرود.

زیبایی صنعت یکی از تولید کنندگان اصلی آلاینده ها به ویژه بی ثباتی اقیانوس ها و آب بدن. قبل از طبیعت gushes ما با خشم ما باید ترکیب مفهوم پایداری در زیبایی ما کابینه. از سولفات بر اساس صابون و شامپو با فرمولاسیون به دانه های ریز صیقل ما scrubs لیستی از مواد سمی در پوست ما معجون طولانی است. بیشتر خودنمایی میکند و از همه آنها این است که بسته بندی.

مدرن روز و محصولات مراقبت از پوست است که به بازار عرضه شده به عنوان یک تجربه نسبت به شعار تنها بودن نتایج می شود. به محصولات نگاه جذاب لایه های بسته بندی استفاده می شود بخش زیادی از آنها غیر-زیست تخریب پذیر از اجزای پلاستیکی.

قوانین جدید از محصولات مراقبت از پوست

مراقبت از پوست در حال حرکت است به دور از بودن تا حد زیادی حیله و بازاریابی-رانده شده از طریق رسانه های اجتماعی — بیش از حد بالا و بسته بندی به کار می کند — به یک لخت اندام معمول از محصولات است که خوب برای پوست خود را و به شما احساس بهتر است. پس از یک روال مراقبت از پوست دو بار در روز اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از آن زمان را به ارتباط با خود را تغذیه پوست و چند دقیقه در محور تندرستی خود را. هنگامی که شما سرمایه گذاری در فرمول شما باید مطمئن باشید آن است که سم و گیاهی معجون که آیا خوب برای پوست شما و محیط زیست است. پاک کردن زیبایی نیست یک شعار دیگر آن را یک راه جدید برای زندگی است.

Slow beauty for skincare
شفاف, پاک, زیبایی ترکیب نیاز به ساعت های مصنوعی, فرمول های بدون برو و کمتر واقعا کافی است. IANS

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

آهسته زیبایی برای پیروزی

امروز مطلع مصرف کننده می خواهد به دانستن بیشتر در مورد آنچه که در واقع می رود بر روی پوست خود. شفاف, پاک, زیبایی ترکیب نیاز به ساعت های مصنوعی, فرمول های بدون برو و کمتر واقعا کافی است. ساده و در عین حال موثر روال زیبایی با محصولات است که برای مراقبت از پوست چه آینده قابل پیش بینی است و همه چیز در مورد. یک دسته محصولات مراقبت از پوست است که دیده می شود افزایش تقاضا است که از بهداشت دست — پاک کننده طبیعی و دست کرم ها از اهمیت نخست با مارک شروع به اضافه کردن آنها را به ارائه خود را. تنها راه یک فرد نمی خواهید از مواد شیمیایی سمی به بخشی از آنچه شما غذا خوردن, مواد مضر نباید در آنچه شما تغذیه پوست خود را یا نه.

همچنین بخوانید: یک ضد عرق آرایش در تابستان امسال

از تغذیه صورت روغن به دست لوسیون وجود دارد آیورودا معجون برای هر پوست و از آن زمان به تغییر. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن