فلوریدا تاپ 5,000 جدید کروناویروس موارد; CDC هشدار گسترش است گسترده تر

جوئل Engelhardt پالم بیچ پستمنتشر شده 5:39 PM EDT Jun 25, 2020به عنوان بیشتر و بیشتر اماکن در فلوریدا نیاز به

توسط ABDOOSNEWS در 6 تیر 1399

به عنوان بیشتر و بیشتر اماکن در فلوریدا نیاز به ماسک جریان جدید کروناویروس موارد در ادامه به افزایش پنج شنبه با بیش از 5000 مورد جدید ثبت شده در سراسر ایالت برای دومین مستقیم بعد.

و تعداد حامل سریع گسترش بیماری تنفسی ممکن است بسیار بالاتر از تست و تایید کرده است.

تعدادی از آمریکایی ها آلوده است به احتمال زیاد 10 برابر بیشتر از تعداد موارد گزارش شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه.

"بهترین برآورد ما در حال حاضر است که برای هر موردی که گزارش شده است در واقع دارد 10 دیگر عفونت" CDC مدیر رابرت Redfield گفت.

این بدان معناست که شاید 20 میلیون آمریکایی به این ویروس است که می تواند به کشف نشده اما اکثریت قریب به اتفاق جمعیت حساس باقی مانده است.

در فلوریدا اخیر افزایش آورده دولت رسمی تعداد تایید بيماران به 114,018. اما دولت بهداشت و درمان, گزارش, پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد افزایش رشد فراتر از دولت پرجمعیت ترین سه شهرستان.

بیشتر: سفر به نیویورک و نیوجرسی و یا CT از فلوریدا? شما در حال حاضر باید به قرنطینه به دلیل COVID-19

موارد جدید در آینده شده است در ضبط مقادیر در پالم بیچ, Broward و میامی-Dade شهرستان با شنبه را افزایش می دهد معلق در هوا در حدود 3 درصد است. با وجود این تورنت, کسانی که در سه شهرستان که پس از اختصاص 60 درصد از تمام موارد در فلوریدا در حال حاضر حساب برای فقط 46.5%.

در جای دیگر, افزایش حمل شهرستانهای کوچکتر به مقدار روزانه بالاتر صعود.

موارد جدید رز با 9 درصد در شهرستان Duval که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به قبول خود را نامزدی در ماه اوت است. آنها افزایش 7 ٪ در آلاچوا و Escambia, استان ها و بیش از 4 درصد در لئون, پولک و ساراسوتا شهرستان.

تعداد موارد در شهرستانهای هنوز یک راه طولانی از دو برابر شدن هر چهار روز نوع رشد نمایی است که مشخص شده مورد شمارش در ماه آوریل است. اما این بدان معنا نیست که آنها نزدیک شدن به آن سطح کارشناسان گفت میامی هرالد.

"موارد خونتان هر دو تعداد آزمون مثبت و درصد مثبت آزمون" گفت: Stephen Kissler یک ایمونولوژی و بیماری های عفونی متخصص دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت, مقاله گفت. "و آن را مانند به نظر می رسد ما در حال ورود به یک دوم نمایی فاز وجود دارد و این چیزی است که واقعا در مورد."

دولت گزارش نشان می دهد که تعدادی از نتایج آزمون به اتمام رسید در روز چهارشنبه به 59,202 از 36,332 روز قبل از. درصد مثبت همچنان فقط بالا که 10% علامت است که مقامات دولتی می گویند که یک شاخص مهم برای این بیماری همه گیر را گرفتن. در روز سه شنبه مثبت بود افزایش یافت و به 18 درصد.

میر ادامه داد: کمتر چشمگیر صعود با 46 گزارش ایالت گرفتن دولت به 3,422 از جمله افراد غیر مقیم که در فلوریدا درگذشت. بیش از نیمی از ساکنان و یا کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات.

پالم بیچ شهرستان ثبت چهار مرگ و میر بیشتر, بالا بردن عوارض خود را به 499. در میان آنها: 36 سال و 55 سال.

فلوریدا اضافه شده است بیش از 28,000 coronavirus موارد در هفته گذشته یک چهارم از مجموع آن پس از همه گیر شروع مشمئز کننده ساکنان دولت در اوایل ماه مارس.

فلوریدا است که اجتناب از یک افزایش شدید در بدترین از این بیماری همه گیر در مارس و آوریل بوده و در خط مقدم به عنوان موارد افزایش در سراسر جنوب آمریکا و غرب است.

بیشتر: COVID-19 عفونت در افزایش کودکان و نوجوانان و در جنوب غربی فلوریدا

در حالی که در فلوریدا دستور نیویورکی ورود دولت به رفتن به قرنطینه در آن اوایل ماه هنگامی که این ویروس را لرزاند نیویورک, ایالت نیویورک بازگشت است به نفع شرکت سفارش های دریافتی فلوریدا به قرنطینه اگر به آنها مراجعه کنید.

فلوریدا است که به طور متوسط بیش از 3200 موارد جدید در روز بیش از دو هفته گذشته.

این یک رکورد جدید برای موارد شنبه با 5,508 و به 5,004 در روز پنج شنبه. قبلی یک روز بالا بوده است 4,049 در روز شنبه.

برای هفته Gov. ران DeSantis رد این تصور که دولت بازگشایی در مارس تا به حال باعث افزایش و به جای نسبت دادن صعود به گسترش تست. در هفته گذشته, او اشاره کرده است یک افزایش سریع در موارد میان افراد جوان و اذعان کرده است که آزمایش به تنهایی نمی تواند توضیح دهد, را افزایش می دهد.

"بیشتر از آن (رشد موارد) توسط جامعه انتقال به خصوص در میان 20 و 30 ساله گروه او گفت:" در یک کنفرانس خبری. "آنها در حال آزمایش بیشتر از آنها, برای, مطمئن, اما آنها همچنین آزمایش مثبت در یک نرخ بالاتر از آنها قبل از. به طوری که خواهد به شما بگویم که شده است وجود دارد افزایش در انتقال بیش از گذشته هفت تا 10 روز است."

کسانی که زیر سن 45 حدود 53 درصد از تمام موارد در حالی که مردم بیش از سن 65 حدود 85 درصد از مرگ و میر.

DeSantis با استفاده از این شماره به توضیح دهد که چرا این افزایش در موارد میان twentysomethings نیست که نگران کننده است. آنها کمتر احتمال دارد به مرگ از بیماری از همتایان مسن تر او گفت:.

فرماندار همچنین با تکیه بر آنچه که او دوبله شده است رای مثبت به استدلال می کنند که این بیماری همه گیر تحت کنترل است. مقامات بهداشتی دولت باید گفت که اگر کمتر از 10% از تست مثبت است که نشان می دهد این بیماری در افول است.

پالم بیچ شهرستان آغاز می شود که آن سیاست جدید امروز نیاز مردم به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها, رستوران ها و دیگر مکان های عمومی, ثبت نزدیک به 2000 مورد جدید در هفته گذشته 17 درصد از کل موارد در حال حاضر در 11,840.

بیش از دو هفته گذشته در این شهرستان به طور متوسط 282 موارد جدید یک روز با 304 گزارش توسط مقامات بهداشتی دولت پنج شنبه. که روز ششم با بیش از 300 مورد در گذشته 14 روز.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا است که کانون به عنوان COVID-19 تعداد افزایش می یابد در سراسر فلوریدا

اکثر موارد در فلوریدا

این 20 شهرستان تنها شهرستان در فلوریدا با بیش از 1000 مجموع coronavirus موارد است.

میامی-Dade, 28,664

Broward, 12,584

پالم بیچ 11,840

Hillsborough, 7,329

نارنجی 6,786

Pinellas, 4,669

لی 4,062

Duval 3,724

Collier 3,521

Polk 2,571

گاو دریایی, 2,202

Seminole 1,768

مارتین 1,673

Volusia, 1,464

Escambia, 1,404

سنت لوسی 1,384

Osceola, 1,321

پاسکو, 1,170

Brevard, 1,149

ساراسوتا 1,139

منبع: فلوریدا وزارت بهداشت روز شنبه 25 ژوئنtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب