فلوریدا نزدیک شدن به هدف خود از تست تمام خانه سالمندان زندگی کمک ساکنان و کارکنان برای COVID-19

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:56 PM EDT Jun 12, 2020بیش از 80 درصد از مردم که زندگی می کنند و یا کار

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

بیش از 80 درصد از مردم که زندگی می کنند و یا کار در فلوریدا خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک کرده اند در حال حاضر تست شده برای COVID-19 به عنوان رویکردهای دولتی هدف خود را از گرفتن همه آنها تست شده است.

همانطور که از پنج شنبه در فلوریدا وزارت بهداشت تا به حال هماهنگ در سایت تست برای 133,615 ساکنان و کارکنان دولت را در دراز مدت مراقبت از امکانات.

بخش حمل یکی دیگر از 126,690 تست کیت به طور مستقیم به امکانات که نشان داد که آنها می تواند انجام این تست خود را.

ترکیب این بدان معناست که 81 درصد از 320,771 افرادی که زندگی می کنند و یا کار در دراز مدت مراقبت از تاسیسات آزمایش شده اند, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

قبلی پوشش: 'عظیم الجثه تلاش برای تست تمام فلوریدا و خانه های پرستاری COVID-19 آهسته لجستیکی و ارتباطات و چالش ها

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, 3,300 دراز مدت مراقبت از امکانات تست شده اند یا در محل اعتصاب تیم یا آنها از طریق پست و کیت. وجود دارد حدود 3800 خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک در دولت با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان ،

بخش شده است حمل و نقل حدود 4000 کیت های آزمایش در هر روز به استثنای روزهای یکشنبه و تعطیلات. تسهیلات رهبران می گویند که آنها را وادار می تواند کارکنان را به آزمایش می شود اما ساکنان می توانید انتخاب کردن اگر آنها را انتخاب کنید.

مراقبت دراز مدت ارائه دهندگان خدمت دولت آسیب پذیر ترین جمعیت. حدود 85 درصد از فلوریدا COVID-19 مرگ و میر شده است در میان کسانی که 65 ساله و مسن تر و تقریبا نصف شده است در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت.

بیشتر از ما پوشش: دو سوم از فلوریدا خانه سالمندان زندگی کمک ساکنان و کارکنان آزمایش شده اند برای COVID-19

آیا می دانید؟: مرگ و میر ناشی از فلوریدا افراد مسن که مورد آزار قرار گرفته بودند و یا غفلت به افزایش موشکافی تحت قانون جدید

مقامات بهداشتی دولت قبلا گفته هدف آنها این بود که به تمام دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان تست شده توسط جمعه, ژوئن 12.

وزارت بهداشت ahca صحبت و فلوریدا بخش مدیریت اضطراری ادامه "به کار مجدانه در تضمین این که کارکنان و ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات در فلوریدا در حال آزمایش سرعت و به طور موثر" یک سخنگوی وزارت بهداشت نوشت: در یک ایمیل.

در یک تماس تلفنی با اعضای فلوریدا مراقبت های بهداشتی انجمن در روز پنج شنبه, فلوریدا, جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که افرادی که زندگی می کنند و یا کار در دراز مدت مراقبت از تاسیسات آزمایش می شود هر دو هفته.

"ما باید هدایت اضافی میاد که برای رفتن به جلو" Rivkees گفت.

در یک ایمیل وزارت بهداشت گفت که پس از تمام امکانات تست شده اند آن "خواهد داد گام های بعدی ادامه خواهد داد و برای تست در امکانات با فعال شیوع است."

Nick Van Der Linden سخنگوی LeadingAge فلوریدا, یک انجمن به نمایندگی از حدود 250 عمدتا غیر انتفاعی تسهیلات مراقبت دراز مدت گفت: رسیدن مجدد طرح "است که رفتن به بسیار بحرانی" برای دولت "جمعیت های آسیب پذیر."

"ما در حال کار در حال حاضر در چه جزئیات آن خواهد بود که چگونه است که رخ می دهد که در آن آزمون خواهد آمد, از," او گفت:.

در فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط تماس Rivkees گفت فلوریدا به عنوان یک کل دارای عملکرد بهتری نسبت به پیش بینی از ماه مارس و آوریل. شده اند وجود دارد به مراتب کمتر مرگ و میر ناشی از برخی از مدل های پیش بینی شده و دولت را به بیمارستان نبوده است, ضعف, او گفت:.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: بیماری های عفونی مدل نیست توپ کریستال, اما ابزارهای مفید در فلوریدا مبارزه با COVID-19, افسران می گویند

و: DeSantis' 'ضربت سخت زدن یک مول' رویکرد با شکست مواجه ضعیف در فلوریدا خانه های پرستاری

اکثر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک کرده اند به هر حال نمی COVID-19 موارد است.

"واقعیت این است که ما شده اند قادر به کاهش این نگه داشتن COVID از خانه های پرستاری واقعا به ما کمک کرد از نظر ما نتایج او گفت:" در تماس تلفنی.

در مه 21, وزارت بهداشت آغاز شد حمل و نقل COVID-19 تست کیت به امکانات که گفته بود آنها قابلیت انجام آزمایش بر روی خود را دارند. اعتصاب تیم از ادارات بهداشت محلی و گارد ملی در حال اجرای آزمون در امکانات است که گفت: آنها نمی توانند آن را خودشان انجام دهند.

اما اولیه اجرای این طرح بود خدشه دار لجستیکی و ارتباطات چالش است.

Van Der Linden گفت: هفته گذشته که برخی از اعضای خود نگران بودند چرا که آنها دریافت نتایج آزمون برگشت بی درنگ. او روز جمعه گفت آنها دیده می شود پیشرفت در آن است.

انجمن هنوز هم نگران است که امکانات نیست که هشدار داده اگر اعضای هیات تست مثبت برای این ویروس با توجه به HIPAA قوانین حریم خصوصی است که محافظت از مردم سوابق پزشکی و اطلاعات بهداشت شخصی. که به معنی آن را به کارکنان برای هشدار به کارفرمایان خود را اگر آنها تست مثبت است.

Van Der Linden گفت: آنها در حال تلاش برای همکاری با وزارت بهداشت برای دریافت مجموع تعداد کارکنان که باید آزمایش مثبت در امکانات.

"خروج از نتایج به گزارش از کارکنان به ارائه دهنده ایده آل نیست" Van Der Linden گفت. "ما واقعا نمی هر گونه پیشرفت در آن است."

رایان آسیاب است که یک خبرنگار تحقیقی با ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. اتصال با او در ryan.mills@naplesnews.com در facebook.com/ndnryan.mills و یا در توییتر @NDN_RMills.

بیشتر: ناپل مرد مبارزه COVID-19 73 روز پس از آن جشن بهبودی خود را در 85 تولدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن