فلوریدا متخصصان سرطان موافق به $120 متر در ضد تراست مربوط به مجازات

فرانک Gluck فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:24 PM EDT آوریل 4 سال 2020فورت مایرز-بر اساس فلوریدا متخصصان س

توسط ABDOOSNEWS در 15 اردیبهشت 1399

فورت مایرز-بر اساس فلوریدا متخصصان سرطان خواهد پرداخت 120 میلیون دلار در دولت فدرال و مجازات های مربوط به این اتهام که این توطئه به انحصار تابش درمان برای بیماران مبتلا به سرطان در سراسر فلوریدا.

معامله جدیدترین و گران ترین, در یک سری از چند دلار پرداخت توسط منطقه بالای سرطان ارائه دهندگان در چند سال گذشته برای حل و فصل اتهامات نادرست و شیوه های کسب و کار.

وزارت دادگستری ایالات متحده متهم کرده است این شرکت با توطئه به تخصیص پزشکی و انکولوژی تشعشع درمان جنوب غربی فلوریدا بیماران به عنوان بخشی از آن در ادامه رسیدگی به چنین شیوه.

محققان می گویند این شرکت و در عین حال-نام شرکت-توطئه گران یک معامله به رقابت بیش از شیمی درمانی و تابش درمان بین 1999 و 2016.

مقامات فدرال به طور خاص استناد به یک "شرکت یک:" یک فورت مایرز-بر اساس انکولوژی تشعشع ارائه دهنده مراقبت و همکاری آنها با فلوریدا متخصصان سرطان به ارزش $950,000 درآمد.

این شرکت توافق کردند که فلوریدا متخصصان سرطان را ارائه نمی انکولوژی تشعشع درمان در جنوب غربی فلوریدا و این شرکت نمی خواهد ارائه انکولوژی پزشکی خدمات.

"این توطئه مجاز (فلوریدا متخصصان سرطان) به کار با حداقل رقابت در جنوب غربی فلوریدا و محدود ارزشمند یکپارچه مراقبت از گزینه ها و انتخاب ها برای بیماران مبتلا به سرطان" گروه اعلام کرد.

به عنوان بخشی از این گروه ضد تراست بخش همچنین اعلام کرد آن را تسلیم دادستان پذیرش به جای 100 میلیون دلار جریمه — حداکثر مجاز — و این شرکت همکاری در حال انجام تحقیقات است.

فلوریدا متخصص سرطان را نیز حفظ خواهد شد یک برنامه داخلی برای اطمینان از این شرکت در آینده جلوگیری کیفری نقض ضد تراست بخش گفت. همه از آن عدم رقابت در قراردادهای فعلی و سابق متخصصان سرطان و دیگر کارکنان نیز باطل تا دسامبر. 31, 2023.

"امروز قطعنامه با یکی از بزرگترین مستقل انکولوژی گروه در ایالات متحده است که یک گام مهم در جهت تضمین این که بیماران مبتلا به سرطان در جنوب غربی فلوریدا در حال فراهم مزایای رقابت برای زندگی-صرفه جویی در درمان گفت:" دستیار دادستان کل ماکان Delrahim گروه ضد تراست بخش در تهیه بیانیه منتشر شده در اواخر هفته گذشته. "برای تقریبا دو دهه FCS و co-توطئه گران به توافق تقلب با محدود کردن گزینه های درمان در دسترس برای بیماران مبتلا به سرطان در خط فرمان به جیب خود."

فلوریدا متخصصان سرطان' رئیس جمهور و مدیریت پزشک لوچو Gordan گفت: در خود بیانیه نوشته شده است که این شرکت بود "به طور کامل همکاری" با بازرسان فدرال.

"ما را خوشحال و برای حل این مسائل گذشته بنابراین ما می تواند همچنان به تمرکز بر روی بیماران ما ارائه جهان کلاس مراقبت از سرطان در جامعه مبتنی بر تنظیمات به صفحه اصلی" Gordan گفت. "مدت کوتاهی پس از یادگیری در مورد این موضوع FCS در آورده جدید رهبران مادی پیشرفته آن آموزش کارکنان و تقویت انطباق آن برنامه است."

فلوریدا دادستان کل اشلی مودی نیز هفته گذشته اعلام کرد این شرکت خواهد پرداخت 20 میلیون دلار بیش از چهار سال به حل و فصل مدنی تحقیقات ضد تراست به اتهام شرکت در توطئه با دیگران به divvy تا بیماران مبتلا به سرطان در سراسر جنوب غربی فلوریدا.

"بیماران مبتلا به سرطان به اندازه کافی به نگرانی در مورد بدون نیاز به نگران ناعادلانه بازار شیوه های است که می تواند اثر نامطلوبی بر انتخاب مصرف کننده" مودی گفت.

در دادگاه اسناد ثبت شده هفته گذشته در لئون شهرستان دادستانی کل همچنین شناسایی شرکت های دیگر با آنها فلوریدا متخصصان سرطان شده بود توطئه برای حداقل شش سال در سال 2016.

آنها شناسایی شده به عنوان شرکت "ب" "ج" و "د" و گفته می شود کار می کرد به "سرکوب و از بین بردن رقابت" در درمان سرطان, با توجه به اسناد دادگاه.

شرکت B توضیح داده شده است به عنوان یک "بزرگ چند تخصصی پزشکی است که در عمل دفاتر متعدد در فلوریدا." شرکت C یک ناشناس انکولوژی عمل در تمپا. شرکت D توضیح داده شده است به عنوان یک دلاور شرکت "بزرگ سیستم مراقبت های بهداشتی است که در عمل چند بیمارستان ها و دیگر امکانات در سراسر فلوریدا."

فلوریدا متخصصان سرطان در سال 1984 تاسیس شد و در عمل 100 امکانات در فلوریدا. استخدام 250 پزشکان و 220 پرستار و دستیار پزشک.

یکی دیگر از فورت مایرز مبتنی بر سرطان-مراقبت های غول پیکر, قرن 21 انکولوژی پرداخت 26 میلیون دلار در سال 2018 به حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از نادرست پزشکی ارجاع. آن را نیز پرداخت می شود $2.3 میلیون دلار جریمه به دولت فدرال مربوط به 2015 نقض سوابق بیمار.

مدت کوتاهی پس از نقض داده ها شرکت پوسته ترکیب $54 میلیون دلار برای حل و فصل دو تحقیقات فدرال به اتهام تقلب در صدور صورت حساب.

این شرکت نیاز به اعتراف کیفری تخلف است.

سال گذشته آن را پرداخت 26 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از نادرست پزشکی ارجاع و $2.3 میلیون دلار جریمه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی مربوط به 2015 نقض داده ها.

چندی پس از آن نقض این شرکت همچنین پرداخت یک ترکیب $54.5 میلیون دلار برای حل و فصل دو تحقیقات فدرال به اتهام تقلب در صدور صورت حساب.

فرانک Gluck است ناظر خبرنگار با اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه. اتصال با او در fgluck@news-press.com و یا در توییتر @FrankGluck.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن