پنج Houston Texans که باید به حقوق و دستمزد خود را کلاه ضربه

لایحه اوبراین و جک Easterby در مجموع به عنوان یک نوع دو به رهبری جنرال موتورز هیولا (گاهی اوقات یک هیولا است ک

توسط ABDOOSNEWS در 28 خرداد 1399

لایحه اوبراین و جک Easterby در مجموع به عنوان یک نوع دو به رهبری جنرال موتورز هیولا (گاهی اوقات یک هیولا است که آثار خوب و گاهی بد اگر شما بخواهید تگزاسی طرفداران) شده اند ضروری و فعال سال گذشته بیش از تلاش برای قرار دادن با هم یک تیم است که به ظاهر طراحی شده سعی کنید برای برنده شدن در سال 2020 و پس از آن نگران بعدی فصل بعد.

حقوق و دستمزد خود را کلاه رفتن به امن و امان به حداقل می گویند یک بار Deshaun واتسون پرداخت می شود و 2021 پیش نویس NFL در حال رفتن به بسیار حادثه تا مدتی عمیق (امیدوارم عمیق) به دور سوم پس از معاملات خود را در دور اول و دوم میدارد در Laremy Tunsil تجارت است. گرفتن مقدار از معاملات آنها بوده است و به طور آهسته از بیش از فصل گذشته و قرارداد آنها بوده ام وارث در معاملات ضروری است و اگر این تیم را به یک حذفی اجرا.

در اینجا پنج بازیکن خاص که باید خود را زنده 2020 حقوق و دستمزد کلاه بازدید به منظور اوبراین برای رسیدن به اهداف خود برای این تیم:

ویتنی MERCILUS, LCC
2020 حقوق و دستمزد کلاه آمار:
12 میلیون دلار (12th میان LCC است)
Mercilus بی سر و صدا تبدیل شدن به طولانی ترین شاغل فعلی هوستون تگزاس در خارج از J. J. وات و جان هفته و تا به حال یکی از طولانی ترین تگزاس استخدام در تاریخ حق رای دادن. او انجام آن را از طریق ثبات و unselfishness. شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن با ویتنی Mercilus. مشکل این است که او در حال حاضر پرداخت حقوق و دستمزد است که خواسته های بیش از آنچه ما می دانیم که ما با ویتنی Mercilus.

تگزاسی ها در حال پرداخت پول برای این بازیکن است که تا به حال 5.5 کیسه قبل از وات بیرون رفت و با یک آسیب دیدگی در نیمه راه از طریق فصل گذشته نه نسبتا نامرئی بازیکنی که تا به حال دو کیسه بقیه راه است. در 30 سال زمان فصل می رسد, آن را سخت به تصور یک جهش عظیم برای Mercilus اما او تنها یک فصل خدشه دار آسیب (2017) بنابراین او می تواند در خارج وجود دارد در تلاش برای کسب $13.5 میلیون دلار در هر سال برای بهتر یا بدتر.

دوک JOHNSON, RB
2020 حقوق و دستمزد کلاه آمار:
$4.1 میلیون (17th میان RB را)
بخشی از درخواست تجدید نظر از معامله مشروط دور سوم انتخاب برای جانسون قبل از فصل گذشته بود و در واقع قرارداد خود را که اجرا می شود از طریق 2021 متوسط با کلاه بازدید.... فرض کنید شما در واقع استفاده از او. هنگامی که جانسون رو لمس او بسیار سازنده به طور متوسط 4.9 متری در حمل و تقریبا 10 متری در گرفتن. مشکل این است که او تنها 44 جلب و من شک دارم که تعداد بالا می رود با ورود دیوید جانسون. پس چرا من دوک جانسون در این لیست ؟ خوب برای یک, در حال اجرا به عقب و موقعیت در حال رفتن به بسیار مهم برای این تیم و من فقط فکر می کنم آن را در نزدیکی ناپذیری که دیوید جانسون تا 11 میلیون دلار کلاه رسید بنابراین تمرکز من معطوف به دوک جانسون. دوم, من مطمئن هستم که چگونه اعتماد دیوید جانسون در حال رفتن به از آن بوده است سه فصل پر از او بود و آخرین مولد. دوک جانسون بعدی انسان در حال حاضر. حداقل دوک جانسون نیاز به زندگی می کنند تا خود را $4.1 میلیون درپوش آمار در این سال و یا او نمی خواهد خود را ببینید $5.1 میلیون درپوش آمار در سال 2021.

LAREMY TUNSIL لیتر
2020 حقوق و دستمزد کلاه آمار:
$14.1 میلیون (7th میان LT s)
شما ممکن است به دنبال در Tunsil درپوش آمار برای سال 2020 و گفت: "صبر کنید, شان, من فکر کردم او امضا $22 میلیون فرمت این offseason. چه می دهد؟" خوب, او, اما آن اضافه شد بر روی او در حال حاضر موجود قرارداد برای سال 2020 (حدود 10 میلیون). بنابراین شما بحران اعداد و شما می رسند بسیار مناسب $14.1 میلیون دلار رسید. که گفت: صرف نظر از کلاه شکل Tunsil است حفاظت از مهم ترین ورزشکار در شهر هوستون Deshaun واتسون پس از تعریف او به آن تعلق دارد در این لیست است. (توجه داشته باشید: او را واقعا متعلق در این لیست که با کلاه خود بازدید به $19.4 میلیون $21.1 میلیون و $21.75 میلیون برای سه فصل است.

اریک موری S
2020 حقوق و دستمزد کلاه آمار:
$4,390,625 (27th میان safeties)
جاستین رید سوم ایمنی-mate در سه فصل می آید از کلیولند به عنوان یک نسبی ناشناخته داشتن محدود از کانزاس سیتی به کلیولند در چهار فصل قبل از امضای سه سال 18 میلیون دلار در مقابله با تگزاسی این offseason. وجود ندارد بسیاری از سطح بالایی در عمق ثانویه پس از رید, Bradley Roby و شاید Gareon کانلی بنابراین موری قوام به عنوان یک به طور منظم در ثانویه چرخش بسیار مهم خواهد بود. کلاه خود رقم جهش خدا اما بعد از دو فصل در $6.75 میلیون برای هر دو 2021 و 2022. موری باید کمک ویژه تیم نیز هست.

برادلی ROBY CB
2020 حقوق و دستمزد کلاه آمار:
$9,312,500 (16th, در میان بانک مرکزی)
صحبت از Roby من فکر می کنم آن را یک بیت از تعجب به برخی از آن رابی تصمیم به بازگشت به تگزاس در سه سال معامله بدون واقعا تست رایگان آژانس های بازار است. معامله شد و برای بیش از 10 میلیون دلار در هر فصل که بسیار مناسب است اگر شما در حال گرفتن 2019 نسخه Roby برای یک فصل کامل. همسترینگ آسیب های حیوان خانگی او را از حدود شش بازی. Roby است روشن برش شماره 1 cornerback در این تیم و مانند ایمنی cornerback است نه یک موقعیت. در حال حاضر تگزاسی ها یک قدم اشتباه از فیلیپ Gaines بودن محوری به چرخش.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب