پنج Astros بازی ارزش دوباره تماشای

به عنوان ما همچنان منتظر ورزشی برای شروع بازی دوباره ما مجبور به فکر کردن در مورد روز بهتر زمانی که ورزش به یک

توسط ABDOOSNEWS در 1 اردیبهشت 1399

به عنوان ما همچنان منتظر ورزشی برای شروع بازی دوباره ما مجبور به فکر کردن در مورد روز بهتر زمانی که ورزش به یک همراه و همدم ثابت و نبود زمان کافی برای تماشای آن همه است. در اواخر بهار و اوایل پاییز در آن می تواند دشوار برای تصمیم گیری چه به تماشای در هر روز داده می شود. در حال حاضر به عنوان روز کشش قبل از ما با هیچ زندگی می کنند, ورزش برای حداقل یک کمی در حالی که دیگر از آن ما را به تعجب آنچه که بازی های ما ممکن است را انتخاب کنید به تماشای اگر ما تا به حال یک کتابخانه از بازی در اختیار ما است.

برای Astros بسیاری از بهترین بازی های اخیر. صرفنظر ثبت نام-سرقت رسوایی وجود ندارد و سوال برخی از باور نکردنی فصل پست بازی آنها را با هم در طول چند سال گذشته. به عنوان یک نتیجه, این, اخیر تیم ما تسلط لیست بازی ها به تماشای اما نه به طور کامل.

جاستین Verlander هیچ-Hitter وظیفه (2019)

Verlander است در یک لیست از تمام زمان زیادی کوزه به پوشیدن یک Astros ، مسلما این آخرین-تجارت دوم آورده است که او را به هوستون که سمان جهان سری اجرا در سال 2017. با دو هیچ-هیچ را زیر کمربند خود را در حال حاضر یکی شدن با " Stros پس از در حال حاضر درآمد یک حلقه خاص بود. بدون hitters در حال تبدیل شدن نادر به سادگی با توجه به عدم وجود طول عمر در میان کوزه. Verlander یک رجعت به طور معمول پرتاب 200 نوبت در هر فصل. در سال 2019 در تورنتو او راه می رفت یک خمیر و تا به حال 14 strikeouts در سوم خود را بدون hitter وظیفه دوم در بلو جیز ballpark. او تنها ششم پارچ به پرتاب حداقل سه هیچ hitters پیوستن به یکی دیگر از سابق Astros بزرگ در Nolan رایان.

بازی شش پیاده روی کردن در مقابل یانکی ها (2019)

آستروس شد تا دو اجرا در نهمین دور ظاهر می شود آماده به سر خود را به جهانی دوم سریال در سه فصل و زمانی که DJ LeMahieu گره خورده است بازی با یک اجرا خانه. آن را کاملا خیره کننده در لحظه پر حادثه سری از بازی ها قدمت دو فصل بین شیکاگو و نیویورک. اما در خانه در دقیقه, خدمتکار, پارک آستروس بود پایین نهم و خوزه Altuve با توجه به بالا. او راه اندازی یک زمین از درخشان نزدیک Aroldis چپمن به راه رفتن کردن این بازی و سری برنده است. این بازی آمد با سهم خود را از جنجال بعد از آن — چگونه می تواند Altuve له چپمن زمین...او اجازه نمی دهد و پیراهن او را پاره پاره چرا که او با پوشیدن یک زنگ به تقلب ؟ — اما در حال حاضر آن را تنها بزرگترین پیاده روی کردن خانه اجرا در Astros تاریخ است.

جهان سری بازی هفت در لس آنجلس (2017)

اولین پیروزی مبارزات در مسابقات قهرمانی جهان نمی تواند ترک کردن این لیست به خصوص در یک مجموعه به عنوان آوردن به عنوان یکی از بین داجرز و Astros. با سری گره خورده است و در لا به بازی هفت آن واقعا کسی حدس می زنم به نتیجه. جورج اسپرینگر با شکوه بود با یک دو و دو را اجرا کنید به عنوان Astros نصب شده بر پنج چیز منجر شود. اما شجاع تبادل از لنس McCullers جونیور, براد طاووس و چارلی مورتون که در نهایت تعطیل داجرز و به آستروس حق رای دادن اول آن تا کنون عنوان شده است.

مایک اسکات, No Hitter وظیفه (1986)

در حال حاضر ما شیرجه رفتن دوباره به کتاب های تاریخ برای این یکی. مایک اسکات و مسخره تقسیم انگشت fastball بود بر روی تپه در برابر غول در آنچه که می تواند عقد بازی از لیگ آمریکا و غرب است. پس از قرار دادن دو مرد در پایه با یک پیاده روی و ضربه خمیر اسکات نورد با 13 strikeouts و بدون hitter وظیفه است که سوق دادن Astros به postseason. آن بود و همچنان رویایی ترین no hitter وظیفه در Astros تاریخ است.

جهان سری بازی پنج در هوستون (2017)

بهترین بازی در این لیست ممکن است یکی از بزرگترین بازی در تاریخ بیس بال. برای طرفداران گاه به گاه و یا در غیر این صورت این عینک که رفت به فوق العاده نوبت قبل با پایان دادن به یک Astros برنده 13-12 در دهم. آن را برجسته 14 کوزه از جمله استارت کلیتون Kershaw و دالاس Keuchel که به یک ترکیب نه به دست آورده اجرا می شود در کمتر از پنج نوبت در هر. بنا شد تا 4-0 قبل از Astros رفت و به مدت چهار اجرا در چهارم. هر دو تیم تا به حال سه اجرا می شود در پنجم. چهار بیشتر برای 'Stros در هفتمین کافی نبود به خصوص با سه داجرز در نهم شود. اما آن بت از الکس Bregman و سرعت درک فیشر که به آنها final اجرا در دهم به پیروزی باور نکردنی و طاقت فرسا حذفی بازی برای سنین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن