Fitbit برای معرفی کم هزینه و آسان برای استفاده اضطراری یک

چاقی در میان کودکان در حال افزایش است در میان مستند. Pixabayمستندات اجرا در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399
Obesity
چاقی در میان کودکان در حال افزایش است در میان مستند. Pixabay

مستندات اجرا در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه گیر را منفی تحت تاثیر رژیم غذایی و فعالیت بدنی در کودکان با چاقی محققان هشدار می دهند. "غم انگیز Covid-19 همه گیر دارای وثیقه اثرات فراتر از مستقیم عفونت ویروسی" گفت: مطالعه همکاری نویسنده Myles ایمان از دانشگاه بوفالو در آمریکا.

"کودکان و نوجوانان مبارزه با چاقی قرار می گیرد در یک تاسف موقعیت انزوا که به نظر می رسد برای ایجاد یک تفسیر محیط زیست برای حفظ شیوه زندگی سالم رفتار" ایمان اضافه شده است. کودکان و نوجوانان به طور معمول با افزایش وزن بیشتر در طول تعطیلات تابستان از در طول سال تحصیلی که منجر محققان به تعجب می کنم اگر که خانه نشین خواهد یک اثر مشابه در بچه ها, شیوه زندگی, رفتارهای.

برای یافته های منتشر شده در مجله چاقی محققان مورد بررسی 41 کودکان و نوجوانان با چاقی تحت حبس در طول ماه های مارس و آوریل در ورونا, ایتالیا. شیوه زندگی و اطلاعات مربوط به رژیم غذایی و فعالیت و خواب جمع آوری شد سه هفته به ایتالیا اجباری ملی مستند و مقایسه با داده ها در کودکان جمع آوری شده در سال 2019.

سوالات با تمرکز بر فعالیت فیزیکی صفحه نمایش, زمان, خواب, عادات غذا خوردن و مصرف گوشت قرمز و ماکارونی و اسنک میوه ها و سبزیجات است. نتایج تایید تغییر منفی در رفتار نشان می دهد که کودکان مبتلا به چاقی کرایه بدتر در کنترل وزن, شیوه زندگی برنامه در حالی که در خانه در مقایسه با زمانی که آنها را درگیر در برنامه درسی مدرسه.

Obesity
کودکان و نوجوانان مبارزه با چاقی در میان مستند. Pixabay

نسبت به رفتارهای ضبط یک سال قبل از این کودکان از خوردن یک وعده غذایی اضافی در هر روز خواب نیم ساعت اضافی در هر روز اضافه شده نزدیک به پنج ساعت در هر روز در جلوی گوشی و کامپیوتر و تلویزیون صفحه نمایش; و به طور چشمگیری افزایش مصرف خود را از گوشت قرمز نوشیدنی های شیرین و غذاهای آشغال. فعالیت فیزیکی از سوی دیگر کاهش بیش از دو ساعت در هفته و تعداد سبزیجات مصرف بدون تغییر باقی مانده است این مطالعه گفت. "شناخت عوارض جانبی وثیقه اثرات Covid-19 pandemic مستند بسیار مهم در جلوگیری از استهلاک از جنگ سخت تلاش های کنترل وزن در میان جوانان مبتلا به اضافه وزن" ایمان گفت.

همچنین بخوانید: آینده حافظه ها در هند

"با توجه به مدت زمان این مستند اضافه وزن را به دست آورد ممکن است به راحتی برگشت پذیر و ممکن است منجر به چاقی در بزرگسالی اگر رفتارهای سالم هستند دوباره برقرار" ایمان اضافه شده است. "دلیل این است که در دوران کودکی و نوجوان چاقی تمایل به پیگیری در طول زمان و پیش بینی وضعیت وزن به عنوان بزرگسالان" مطالعه نویسنده نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن