پیدا کردن چگونه یک مرد سن باروری او تاثیر می گذارد

باروری در مردان از سن پیشرفته در حال تبدیل شدن به یک افزایش تهدید به عنوان زوج انتخاب به تاخیر داشتن کودکان در

توسط ABDOOSNEWS در 22 خرداد 1399

باروری در مردان از سن پیشرفته در حال تبدیل شدن به یک افزایش تهدید به عنوان زوج انتخاب به تاخیر داشتن کودکان در مراحل بعدی زندگی خود را. یک زن سن نقش کلیدی در توانایی او برای باردار شدن, اما اغلب بسیاری از ما تمایل به چشم پوشی از این واقعیت است که یک مرد سن به همان اندازه مهم است.

یک زن سنی شده است منادی به عنوان عامل اصلی مؤثر بر توانایی باردار شدن, اما آیا این درست زمانی است که همیشه در را در کنار پدر? آیا یک مرد سن تاثیر می گذارد توانایی خود را برای تولید فرزندان و وجود هر گونه مفاهیم برای کودک ؟ در یک مرد سن مهم است ؟ IANSlife صحبت به دکتر Beena Muktesh بالینی مدیر – باروری Cloudnine گروه از بیمارستان گورگان به دریافت پاسخ.

آیا یک مرد سنی را تحت تاثیر قرار باروری ؟

Muktesh: مردم ازدواج بعد با تمرکز بر پیشبرد حرفه خود را قبل از توجه به داشتن فرزند به صورت اختیاری در تصمیم گیری به کودکان در مراحل بعدی زندگی. پیشرفت در روش های کمک باروری (ART) ارائه کرده اند امید تازه ای به پدر و مادر که می خواهند به رشد خانواده خود را اما در حال تجربه مسائل باروری است.

مردان مسن تر تمایل به بزرگتر همکاران. باروری در مردان شروع به کاهش پس از سن 30 انداختن بیشتر به شدت پس از سن 35.... مسن شریک زندگی خود را سخت تر از آن ممکن است به تصور. اما مردان همچنان به تولید اسپرم نیز به میانسالی و بالاتر ارائه تدریجی تاثیر در مردان ناباروری است.

کیفیت اسپرم تمایل به کاهش سن. به ویژه در شکل (مورفولوژی) و جنبش (تحرک) از اسپرم خود را هر دو به احتمال زیاد به بدتر همانطور که شما مسن ساخت آن را سخت تر برای آنها را به fertilise یک تخم مرغ. شما همچنین ممکن است تولید اسپرم کمتر به عنوان سن شما. سن مردان, اسپرم خود را دستخوش جهش های ژنتیکی موثر بر باروری و همچنین ایجاد پتانسیل اثرات بر سلامت جسمی و روانی فرزندان آینده. عقل متعارف برگزار شد مردان لازم نیست یک ساعت بیولوژیکی وقتی که می آید به اسپرم و تولید فرزندان با این حال با زمان و تغییر در شیوه زندگی مردان نیاز به درک – بیولوژیکی خود را تیک تاک ساعت است به عنوان به خوبی.

بیماری که باعث کاهش باروری هستند بیشتر شایع در میان مردان مسن تر است. برخی از داروها برای بعد-زندگی مشکلات پزشکی نیز می تواند تداخل با باروری است.

Sperm quality
تحقیقات نشان می دهد که کیفیت اسپرم تمایل به کاهش سن. Pixabay

هنگامی که باید یک مرد نگران سن او ممکن است تاثیر بر عترت او را به سلامت ؟

Muktesh: یکی از مطالعات انجام شده در سال 2010 مشاهده شده فرزندان مردان بیش از چهل تا به حال پنج برابر خطر ابتلا به اختلال طیف اوتیسم (ASD) در مقایسه با جمعیت عمومی است. در حالی که نسبت تعداد ممکن است نگرانکننده با توجه به نادر بودن ASD آنچه در آن به معنی مطلق است که تقریبا سه در یک هزار و نوزادان.

یکی دیگر از مطالعه انجام شده از 14,000 بیماران کشف کودکان متولد شده به مردان بیش از 50 سال توسعه یافته اختلال دو قطبی 37 درصد بیشتر در مقایسه با جمعیت عمومی است. اختلال دو قطبی نسبتا غیر معمول قرار دادن مطلق سطح خطر کمتر از 2 درصد است. در حال حاضر وجود دارد عدم درک اثرات از پدری سن در باروری مردان و سلامت فرزندان. متاسفانه برخی از شرایط ژنتیکی به نظر می رسد بیشتر شایع در میان نوزادان با پدران است. شما ممکن است یک کمی افزایش خطر داشتن کودک با شرایط زیر همانطور که شما مسن به خصوص در 40s خود را و فراتر از آن.

مطالعه دیگری از اسرائیل نگاه به رابطه بین سن پدران و توسعه اسکیزوفرنی در میان بزرگسالان و کودکان است. این مطالعه به این نتیجه رسیدند اسکیزوفرنی ممکن است تا حدی مربوط به تغییرات ژنتیکی در یک پدر سلولهای اسپرم. نتایج نمایش داده شده یک افزایش تدریجی در مترقی خطر با سنبله رخ می دهد پس از پدری سنی گذشت 50 سال. هرچند مطالعات فردی حمایت از ارتباط بین جهش های ژنتیکی در اسپرم از مردان مسن و افزایش خطر ابتلا به اختلالات روانی در میان کودکان و کارشناسان نامشخص باقی می ماند اگر سن علت این مشکلات با توجه به اکثریت قریب به اتفاق این بیماری بسیار نادر است.

به عنوان سن شما اسپرم خود را بیشتر به احتمال زیاد حاوی DNA آسیب دیده که می توانید آن را مشکل تر برای داشتن یک نوزاد سالم است. خود را شریک تخم مرغ باید ساز ساخته شده است که می تواند در ترمیم DNA آسیب دیده معرفی کرد ، اما همسر او است کمتر موثر خواهد بود. به همین دلیل برخی از خطرات ناشی از اختلالات ژنتیکی تنها توجه به زمانی که هر دو پدر و مادر مسن تر هستند.

چه می توانید انجام دهید برای محافظت از باروری خود را با سن?

Muktesh: خوشبختانه وجود دارد مقدار زیادی است که شما می توانید انجام دهید برای حفظ قدرت باروری خود را و قدرت در نوک بالا بیماری است. زیر همه می تواند کمک به حفاظت از شانس خود را برای بارور شدن یک نوزاد سالم:

Male fertility
نگه داشتن یک ذهن سالم و بدن می تواند کمک به باروری خود را در بسیاری جهات. Pixabay

غذا خوردن سالم. اگر شما اضافه وزن, از دست دادن چند پوند است که به احتمال زیاد به آن را آسان تر برای شما برای باردار شدن. برخی از مطالعات نشان می دهد که یک رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان ها نیز ممکن است کمک کند هر چند این تحقیقات این است که کمتر قطعی است.

جلوگیری از سیگار کشیدن. مردانی که دود تمایل به کاهش کیفیت مایع منی از غیر سیگاری است. به علاوه اگر شریک زندگی خود را می کند باردار شدن دود دست دوم خطرناک خواهد بود برای او و نوزاد است. اگر شما سیگار می کشید, در حال حاضر زمان مناسب برای ترک, برای بهبود سلامت خود را و محافظت از خانواده خود را.

کاهش در الکل. نوشیدن بیش از حد می تواند باعث کاهش کیفیت اسپرم خود را. بیمه خدمات درمانی توصیه نوشیدن بیش از 14 واحد الکل در هفته گسترش بیش از حداقل سه روز است. سعی کنید به ماندن در درون این دستورالعمل در حالی که شما در حال تلاش برای باردار شدن. یک واحد از الکل است که در حدود نیمی از یک پاینت استاندارد-قدرت آبجو و یا یک 25ml اندازه گیری از ارواح در حالی که کوچک (125 میلی لیتر) لیوان شراب حاوی 1.5 واحد

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی و پاسخ های جالب به دنبال Newsgram در Quora

حفظ و کشاله ران خود را سرد. خود بیضه ها بهترین اسپرم زمانی که آنها کمی سردتر از بقیه بدن خود را. بنابراین شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از داشتن یک لپ تاپ در حال استراحت در دامان خود صرف مقدار زیادی از زمان در یک محیط یا نشستن هنوز هم برای مدت طولانی از زمان. این تحقیقات هنوز در مورد اینکه آیا پوشیدن شل-اتصالات لباس زیر کمک می کند اما ممکن است ارزش امتحان کنید.

همچنین بخوانید: در اینجا بعضی از نکات بهداشتی برای خانواده ها

به حداقل رساندن استرس است. احساس آرامش و راحت باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای دریافت در خلق و خوی برای رابطه جنسی, و در برخی از شرایط ممکن است در واقع بهبود کیفیت اسپرم خود را. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای باردار شدن, آن را آسان به عنوان آنجا که ممکن است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن