پیدا کردن در مورد چین ننگین برنامه ها و روابط خود با دانشگاه هاروارد

حتی اگر بسیاری ممکن است پیدا کردن این عجیب و غریب با این حال آنچه آشکار است در این مقاله ممکن است ذهن خود را م

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

حتی اگر بسیاری ممکن است پیدا کردن این عجیب و غریب با این حال آنچه آشکار است در این مقاله ممکن است ذهن خود را منفجر. دانشگاه هاروارد است که دوست داشتنی ترین و رفتن به دانشگاه برای رئیس جمهور چین. شما ممکن است بپرسید که چگونه ساخته شده این نتیجه اما دانشگاه هاروارد است که در آن از دختر مورد علاقه خود را مورد مطالعه قرار گرفتند. یازدهم Mingzhe تنها دختر از داعش و محبت اشاره به عنوان شاهزاده چین به دانشگاه هاروارد رفت برای فارغ التحصیلی.

یازدهم Mingzhe شد ثبت نام در دانشگاه هاروارد با اسم مستعار بود که تضمین محافظ به طور مداوم. او محافظت شده توسط محافظان شخصی در تمام اوقات هنگامی که وجود دارد. او او مدرک دانشگاهی و پس از آن آمد به پایان برساند پس از گرادیان آموزش و پرورش است. Mingzhe شد انگیزه چرا xinping رنگ شروع یک داستان عاشقانه با دانشگاه هاروارد. بعد از همه, چه, چین, انجام زمانی که دختر کوچک خود را قدرتمند ترین شخصیت سیاسی است احمقانه با راه خود را از زندگی در ما ؟ بدون شک یک زن و شوهر از پشتوانه کافی نیست به امن خود را رئیس جمهور ، به این ترتیب چین می کند آنچه در آن تخصص! چین شروع گرگرفتگی نقدی به دانشگاه هاروارد.

چرا که او دختر کوچک, چینی, رئیس جمهور یازدهم آغاز شد زیاد دانشگاه. در زمان بازديد شد خصوصی و در عین حال در حال حاضر و پس از آن بود که یک مقام رسمی شماره. او تبدیل به ارتباط نزدیک با دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow و دیگر قابل Adele ناوگان Bacow. پس از چینی ها نمی تواند مراقبت از کسب و کار دیگر آنها را ظاهرا رفته به سرخپوستان برای آنها کار می کنند. هندی کمونیست ها همواره متفکر به چینی ها و در عین حال هرگز هر گونه اهمیت است. بود که آن را به عنوان ممکن است پست Covid-19 شرایط تغییر کرده است.

چین در حال حاضر نیاز به هند سوسیالیست. اساسا چینی با دقت انتخاب سوسیالیست از کشورهای مختلف و قرار دادن آنها در مکان های شدت در سازمان است که در آنها کنترل در راه میدان. برای مثال قوانین مسخره به Tedros مدیر کل که چین کمک کرد این مرد-در-شارژ شارژ از که. بدیهی هند یک قطعه از یک چینی در سراسر جهان نام نویسی برنامه که طناب در, محققان, مشاوره و understudies از سراسر جهان و پس از آن آنها را حمل به ما. ظاهرا فرد کمونیست محیط زیست چارچوب عمل مانند توانایی شرکتکنندگان و تسهیل.

Chinese President Xi
رییس جمهوری آغاز شد frequenting دانشگاه هاروارد. در زمان بازديد شد خصوصی و در عین حال در حال حاضر و پس از آن بود که یک مقام رسمی شماره. WikimediaCommons

آخرین اخبار اعلام کرد که دانشگاه هاروارد بزرگترین حامی جوایز و نعمت از چین است. آنها دریافت 93.7 میلیون دلار از چین است. آن را درک است که بی قید اوقاف سازی از طریق بستگان و دختران نبودند نشان داده شده است. ایالات متحده آمریکا پیدا شد استراحت تا حجم خالص نقدی شروع به ترک مسیرهای پیاده روی در همه جا. زمانی که بورس در دانشگاه هاروارد ما دم بسیاری از چیزهایی که بودند نشان داد که تقریبا باور نکردنی است. در ماه فوریه سال 2020 ایالات متحده آمریکا که تلفظ آنها جلو راندن یک معاینه به صراحت به دانشگاه هاروارد و ییل به عنوان آنها را بدست 6.5 میلیارد دلار از چین و امارات متحده عربی.

همه چیز شفاف و چین را درک کرده بود که جهان پر زرق و برق ترین شخصیت و ذهن درخشان آموزش وجود آمده و از این نهاد است. پس از آن شروع به حرکت به سمت منابع ارشد و یک بار دیگر نگه داشته و تعداد زیادی از دلار روی میز است. برخی گزارش ها و کاوش در بر داشت که چین دارای یک رمز و راز برنامه ثبت نام در دانشگاه هاروارد. آنها پرداخت می شود و داوطلب خدمت سربازی ارشد و کارکنان با تعداد زیادی از دلار چین شروع دوباره تصاحب پژوهش به منابع است. این در نهایت به معنای آن است که آزمایشگاه و منابع بودند از ما با این حال آنها در واقع کار برای منافع چینی.

یک حادثه غم انگیز در این زمینه بود چارلز Lieber, صندلی مربی از شاخه ای از علم و معجون علم است. او متهم به کتمان سهم خود را به چین هزار استعدادهای طرح یک رمز و راز سوسیالیستی برنامه. Lieber دستگیر شد توسط اف بی آی است. پروفسور Lieber شد بعد از اخراج از دانشگاه هاروارد. او شده است arraigned توسط دادگاه برای دروغ گفتن در مورد گرفتن پرداخت می شود چین و شرکت در یک کمونیست برنامه. Lieber, با این حال تأکید کرده است که او فقط یک قربانی و مقصر واقعی.

این همه منجر به این باور چین راه اندازی آن علمی پایه در دانشگاه هاروارد به طور مستقیم زیر بینی از ایالات متحده آمریکا و دولت. امروز دانشگاه هاروارد و چین در حال پیوستن به نیروهای در چند آزمون برنامه از جمله پیدا کردن واکسن برای مبارزه با Covid19. محققان ما اتباع آزمایشگاه و سخت افزار واقع در دانشگاه هاروارد. هنوز اکتشاف صریح منافع چین است. دانشگاه هاروارد روزنامه ادعا میکند که چین داده شده 115 میلیون دلار به دانشگاه هاروارد برای تحقیق در COVID19 و گفت که دانشمندان از دانشگاه هاروارد چین برای عضویت در برابر Coronavirus. در واقع وجود دارد هاروارد-چین سرمایه گذاری که در آن چین Tsinghua دانشگاه (شناخته شده به عنوان دانشگاه هاروارد از چین) است که صریح در ارتباط با چند دانشکده در دانشگاه هاروارد.

Harvard University
دانشگاه هاروارد بزرگترین حامی جوایز و نعمت از چین است. آنها دریافت 93.7 میلیون دلار از چین است. WikimediaCommons

برای جالب تر به روز رسانی اخبار به دنبال Newsgram در Facebook

بسیاری از محققان دریافته اند که چین با راه اندازی یک حلقه جاسوسی در دانشگاه هاروارد. آن را می فرستد آن پنهان عوامل پنهان به دانش آموزان است. این ماموران دولت به صراحت آماده برای گرفتن مجوز نوآوری و بررسی گزارش ها از دانشگاه و آزمایشگاه و سپس ارسال آنها را به چین است. ایالات متحده چند بار ادعا کرد که چینی ها در حال جاسوسی در دانشگاه هاروارد و بوستون پایه.

همچنین بخوانید: 90 درصد سرخپوستان شراب خواری در جریان به عنوان داده استفاده می رسد 11GB هر کاربر در ماه

آن را نمی خواهد به طور کامل می تواند به اشتباه می گویند که امروز محققان از دانشگاه های آیوی لیگ در ایالات متحده آمریکا تحت رصد را به اتهام جاسوسی برای چین و محافظت نوآوری به خود ملت است. حتی اگر این ممکن است ادعای بدون اثبات با توجه به بین المللی مجادلات سیاسی وجود دارد به نظر می رسد برخی از حقیقت در این ادعا با بسیاری از استدلال حمایت از آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن