درس های مالی از پدران

توسط Siddhi Jainبرای هر یک از ما نه تنها پدران ما قوی ترین و بهترین آنها نیز رفتن به فرد برای همه چیز مربوط به

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

توسط Siddhi Jain

برای هر یک از ما نه تنها پدران ما قوی ترین و بهترین آنها نیز رفتن به فرد برای همه چیز مربوط به امور مالی شخصی ما. آیا شما شک در مورد که در آن به سرمایه گذاری; مطمئن نیستید در مورد محاسن وام; و یا اگر شما نیاز اضافی خط اعتباری در پایان ماه شما می دانید که به تماس.

هندی, پدر و مادر همواره از نظر مالی محتاطانه است و بسیاری وجود دارد که یکی می یاد از پدر خود از نظر مدیریت مالی. در اینجا خلاصه ای از برخی از درس های ارزشمند یک می توانند یاد بگیرند که از پدران ما با CRED شفاف و کاملا دیجیتال کارت اعتباری پرداخت پلت فرم.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

تمرین های مالی اعتماد بنفس: با درآمد ثابت در می آید توانایی به طور مستقل اما یکی نمی تواند کاملا مستقل مگر اینکه آنها مجهز مالی و دانش است. در حالی که آن را خوب است برای کسی که به نوبه خود برای مشاوره آن را حتی بهتر است برای تبدیل شدن به خود متکی با در نظر گرفتن ابتکار عمل را به درک چگونه به مدیریت پول و انجام ندهید, چگونه هوشمندانه استفاده از دارایی های مانند کارت های اعتباری و هوشمند سرمایه گذاری است.

هوشمند باشد و چشم را نگه دارید برای صرفه جویی در اوایل: هر پدر می داند محاسن صرفه جویی در کدام یک کلید است که به همین دلیل آنها همیشه استرس بر اهمیت شروع به صرفه جویی از کودکی خود را حتی اگر آن است که یک جمع کوچک. آن را بیشتر القا حس مسئول مالی رفتاری که می آید در دستی هنگامی که یکی شروع adulting و با استفاده از یک کارت اعتباری است. پس از همه, یک پنی ذخیره شده امروز به راحتی می تواند تبدیل به یک سپرده ثابت در چند سال. یا پول خود را عاقلانه صرف بر روی کارت اعتباری امروز می توانید کسب درآمد شما برخی از پاداش های شگفت انگیز فردا.

در زمان پرداخت یا پرداخت جریمه: دقت در به طور کلی یک با کیفیت عالی را دارند اما در مورد مسائل مالی آن است و از اهمیت بیشتر در مورد صورتحساب کارت اعتباری و EMI است. بانک ها و دیگر موسسات اغلب به اتهام یک مقدار سنگین زمانی که اعتبار cardholders موفق به پرداخت حداقل مقدار مقرر و پرداخت در اواخر تاثیر مستقیم در نمره های اعتباری.

Indian fathers and their money-savvy finance lessons
وجود ندارد هیچ برنامه ریز مانند هند پدران است. Pixabay

دانش قدرت است: به ندرت شما را دیده پدر شما پرش به چیزی بدون علت سعی و کوشش به خصوص مسائل مربوط به امور مالی است. قبل از هر گونه سرمایه گذاری آنها ساعت را صرف خواندن و مقایسه آن برجسته چرا یکی باید اطمینان سواد مالی است که در نقطه. همین امر به داشتن یک کارت اعتباری به عنوان به خوبی به عنوان بدون درک کامل از هزینه های پنهان شما می تواند به دنبال بر هزینه اضافی بر اتهامات عنوان شده علیه. همچنین انجام تحقیقات خود را و پیدا کردن در مورد پاداش و مزایای کارت اعتباری شما را به طوری که شما می توانید بیشتر از پول شما صرف.

برنامه ریزی جلوتر از زمان: ain't no ریز مانند پدران! به عنوان ایمنی و امنیت خانواده است که از بالاترین اهمیت پدران ما همیشه تضمین است که آنها برنامه ریزی منابع مالی خود را به خوبی در پیشبرد و به دنبال تنظیم بودجه خود را برنامه ریزی به نتیجه برسد. این یک درس است که هر کودک باید از سنین پایین. شروع به برنامه ریزی برای چیزهای کوچک در زندگی به طوری که آن را تبدیل به یک عادت هنگامی که شما را بزرگتر تصمیم گیری های مالی. این درست است به خصوص برای کارت اعتباری هزینه های نگه داشتن در ذهن هر آینده پرداخت بزرگ به طوری که شما هیچ شگفتی با محدودیت اعتباری در آخرین لحظه.

همچنین بخوانید: نوع خون ممکن است تاثیر COVID-19 شدت: تجزیه و تحلیل

خواندن بین خطوط: هر زمان شما را در یک لایحه را در وقت خود و به بیش از آن در جزئیات. در این خصوص صادق است برای صورتحساب کارت اعتباری خود را که ممکن است شامل هزینه اضافی پنهان. این که آیا آن را در صورتحساب کارت اعتباری خود و یا قبض برق, آن را خوب به دقت و توجه و بررسی اعداد دو بار. این ساده و در عین حال مهم درس های مالی می تواند فوق العاده موثر در به آرامی ایجاد ثروت شخصی به شما به عنوان حرکت در امتداد زندگی است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب