Final Fantasy VII Remake خراب [Redacted]’s مرگ

عظیم اخلال گران برای Final Fantasy VII Remake جلوتر است.

این بند فقط در اینجا به شما یک شانس به بر دور برای جلوگیری از اخلال گران. چگونه در مورد برخی از چیزهای بی اهمیت سریع بنابراین شما احساس نمی شما هدر رفته ام یک بازدید ؟ آیا می دانید که اصلی Final Fantasy VII اولین بازی در این سری به اقدام صدا? وجود پچ پچ بیش از یک آی فون به عنوان Midgar آماده به آتش در حمله به الماس سلاح.

بیایید خراب کردن برخی از مسائل.

Final Fantasy VII Remake است inarguably یک نابغه بازی. این که آیا آن را یک بازی خوب است تا به تفسیر اما آن را در واقع داستان های تعاملی نسخه از مصائب مسیحشگفت انگیز مراقبه در یکی از ضروری ترین داستان در رسانه است ارتدکسی. چند بازی که تا کنون در آغوش اخلاق “از برو بزرگ و یا رفتن به خانه” مانند این است. در نتیجه چیزهایی وجود دارد به عشق و همه چیز به نفرت.

من از آنها بدم میاید “مرگ” از بهمن soooooo زیاد است.

این بازی به Biggs, جسی و گوه برخی از باور نکردنی جدید خواص به طوری که من به راحتی بازی کرده اند یکی دیگر از ده ساعت از ماموریت های مربوط به ragtag ، من به یاد بود از تعجب و چگونه است که فیلم کاملا اسیر misfit تیم ملی بود که هنوز هم پر از شایسته همکاران با وجود این واقعیت یک عضو به وضوح outranked همه دیگران ترکیب در مبارزه با دلاوری. جسی بی پایان تشنگی برای ابر و دل شکستگی از پدر و مادر خود را’ سوء استفاده توسط Shinra Bigg چارلی شین-در-جوخه برداشت و پس زمینه خود را به عنوان حامی یک یتیم خانه و حتی گوه با گربه احمق بودند همه چیز ساخته شده است که Midgar ماده بسیار بیشتر از آن در حال حاضر انجام داد. این یک پرستیژ تلویزیون رویکرد به جهان-ساختمان و این کار را به خوبی.

به همین دلیل است که من تا به حال این احساس بیمار در معده من به عنوان Platefall و تخریب بخش 7 با نزدیک شدن. یکی از دوستان من آن را توصیف دانستن در مورد عروسی و قرمز جلوتر از زمان است که کاملا قطاری گرانش (graviga?) از لحظه ای. نه تنها نوستالژی دوران کودکی من در حال اجرا, در حال حاضر من تا به حال این سه وزین اصحاب که من واقعا نمی خواهم برای دیدن به مرگ خرد.

مرگ بهمن مهمی ضرب و شتم در این بازی است. آن را به بازیکن می دانیم که ریسک بالا بود که Shinra نخواهد بود برای متوقف کردن در هر چیزی. ما حتی نمی دیدن اجساد در بازی اصلی است. Biggs, جسی و گوه هنوز در حال مبارزه در ستون هنگامی که Shinra فشار دکمه و Barret, ابر و Tifa پستی خط به ایمنی. در بخش 6 زمین بازی دروازه که یک بار منجر به بخش 7 در حال حاضر باز می شود بر روی یک شمع از قلوه سنگ و فولاد پیچ خورده. هیچ چیز می توانست جان سالم به در برد و Barret آن را می داند. او فریاد می زند اعضای تیم خود را’ نام او به عنوان آتش تفنگ خود بازوی ineffectually به خرابه. این فقط خالص تصویری بازی نابغه است. Barret (و توسط نماینده ما) هرگز واقعا به بسته شدن در از دست دادن سه بهمن اعضا تا حدی به دلیل مقیاس فاجعه است. این یک زخم باز است که به شرح زیر آنها را در سراسر بقیه بازی.

در بازسازیما را وادار به خداحافظی و من واقعا آرزو می کنم که ما تا به حال. گوه اجرا می شود به بخش 7 را امتحان کنید و خود را نجات, گربه, و, خوب, بله, من هرگز احساس نزدیک شدن به یک شخصیت بازی های ویدئویی. ما با دیدن او وحشت زده به عنوان بشقاب می افتد نسبت به او cradling حیوانات خانگی خود را protectively. هر دو Biggs و جسی دریافت تمدید صحنه های که در آن آنها زخمی در ستون و دهانه بسیار معمول تک گویی در مورد چگونه آنها را خوشحال برای دیدن ما آخرین بار. این رفتن در راه بیش از حد طولانی به نقطه ای از طنز. به خصوص جسی که ما باید به یاد داشته باشید تنها ملاقات ابر مانند سه روز پیش مهم نیست که چقدر شدید آن سه روز بود.

هر آن می تواند تمام شده ارزش آن را هر چند. بازسازی باعث می شود ما خیره به قتل عام از تخریب. حزب دوباره وارد بخش از طریق فاضلاب پیدا کردن بازماندگان مجروح و ویرانی که بازدید و بازدید ، بعد به صعود آنها به سمت Shinra این زمینه هستند همه غیر قابل تصور جمعی از ویرانی. شما واقعا می توانید بگویید که بازسازی شده بود در یک post-9/11 جهان است خجالتی نیست که در مورد مقایسه.

در حالی که ساخت راه خود را از طریق خرابه شما در پیدا کردن گوه هنوز زنده است (و یکی از گربه ها! اوه… تنها یکی از گربه ها). که شجاع knuckleball و من نمی توانم وانمود نکردم تشویق با صدای بلند همان راه من زمانی که کنی نشان داد و برگشت تا در ثبتشده The Walking Dead Season 2. که قدرت امید و شخصیت های محبوب. شما می توانید استدلال می کنند که کل بازاریابی از آخرین جنگ ستارگان سه گانه بود بر اساس چقدر ما می خواستیم برای دیدن هان لوقا و لیلا زنده در برخی از مد دوباره. محتوای سازندگان می دانم که چقدر همه ما آرزو می کنم همه چیز به خوب و بهره برداری است که ارزان پاپ به اثر بزرگ است.

شاید این کار با گوه. او همیشه عضو است که از آن ساخته شده ترین حس ممکن است در واقع از آن ساخته شده (او بر روی زمین و در نزدیکی دروازه در نبرد ستون) و بازسازی او را تبدیل به یک تخلیه قهرمان پس از آن کار می کند. بازی لزوما بدتر برای گوه باقی مانده و او به عنوان تنها بهمن عضو که بازی نمی, نیروی, کلیشه, مرگ, سخنرانی پایین گلوی ما آن را احساس نمی کند خیانت است.

اما پس از آن در پایان ما دیدن Biggs جان سالم به در برد. او ظاهرا از آن ساخته شده از برج با وجود پمپ پر از گلوله و همچنین به نحوی خمیده از بخش قبل از سقوط و در حال حاضر او در تخت بیمارستان اما او را به بیدار شدن از خواب و نیست شما مبارک همه چیز در حال بهتر است ؟ آیا این چیزی نیست که شما می خواهید ؟

بدون آن نمی باشد. آن را ممکن است آنچه ما گفت: ما می خواستیم اما ما دروغ گفته.

من و همسرم یک بازی هر زمان که ما تماشای فیلم Carrie. شما برنده شوید و با تظاهر به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است که همه چیز در حال رفتن به خوب. خون سقوط می کند او به یک زمان خوب و شاید او به خانه می آید و او را دیوانه مادر از حمله قلبی درگذشت. ما در واقع نمی خواهید یک پایان خوش. اگر ما می خواهم به تماشای Angela Bettis نسخه. آنچه ما می خواهیم به احساس به شدت تراژدی داستان. همانطور که اشاره کردم در قطعه چگونه فیلم های ترسناک در حال کمک به مقابله با کروناویروس افسردگی تطهیر چیزی است که باعث می شود من احساس بهتر است.

مرگ مهم است. آن را سرگرم کننده نیست که شخصیت های محبوب می میرند. آن را قرار است به سرگرم کننده است. آن قرار است به یک ابزار عاطفی جعبه ابزار ، یک بار Biggs جان سالم به در برد و در چنین سرشان ساختگی و کاملا باور نکردنی مد درست مثل کنی در The Walking Deadآن undid خیلی کار که رفت و به من احساس از دست دادن و همدلی برای بازی. آن زمان من احساسات و نه از اعتبار آنها را ربوده و آنها را دور و تحت پوشش آنها با پوشش آب نبات. اگر ما فقط در حال رفتن به بوسه بو بوس دور پس چه نقطه از صدمه زدن به من در وهله اول ؟

رفتن به جلو با این سری من یک مقدار زیادی از ترس. اگر دو عضو از بهمن ساخته شده آن را چه صادقانه شانس است که آنها نمی بازنویسی جسی مرگ نیز فقط برای مدت کوتاه و اعتیاد آور بالا ؟ جهنم بازی را پایان نکات که بسیار به شدت Aerith خودش ممکن است مرگ خواهد بود که بازی نسخه عیسی شکستن رایگان از صلیب و powerbombing پنطیوس پیلاطس از طریق یک جدول او ساخته شده است. که برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است, اما آن را بد داستان روایت معادل بستنی برای صبحانه. نگاهی به ظهور اسکای واکر. من قصد ندارم به تظاهر نداشتم هیجان برای دیدن پس از مرگ وارد شده Carrie Fisher و رستاخیز Palpatine اما من هم قصد ندارم به تظاهر آنها را ندارد فیلم بدتر از آن می شده اند.

یک دلیل وجود دارد که وقایع داستانی مانند عروسی و قرمز و مرگ عمو بن و Platefall در حال صحبت در مورد در تن ساکت و با احترام. یک بار تجربه نمی توان آنها را بهتر. شما به یاد داشته باشید که چگونه شما احساس زمانی که شما آنها را دیدم. شما به درد این داستان ساخته شده و شما احساس می کنید و شما با اضافه کردن آن را به آرایش ژنتیکی خود را. به عنوان Lou Reed یک بار گفت: “انگار کمی از سحر و جادو در همه چیز و از دست دادن همه چیز را به مساوات.”

من کاملا متنفر هستند چه بازسازی را به مرگ بهمن. بازی مرتکب نشده می تواند به از دست دادن خود را از شخصیت ها حتی پس از مطمئن شوید که شرایط از دست دادن آنها خواهد بود و حتی موثر تر از همیشه قبل از. آن را قرار داده و تلاش بسیار به موفقیت من در مورد مراقبت از Biggs, جسی و گوه و پس از آن من درمان مانند من یک کودک که نمی تواند مسئولیت رسیدگی به بزرگسالان احساسات. آن را ارزان پلیس و این باعث می شود بازی بسیار کمتر از آن می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de