FGCU مربیان مایکل پرواز کارل Smesko کمک به بازیکنان مبارزه نژادی و بی عدالتی

زمانی که انجمن ملی بسکتبال مربیان اعلام کرد که ایجاد یک گروه ضربت در این هفته به آدرس نژادی و نابرابری سازمان لمس بر اهمیت اعضای آن در کمک به بازیکنان خود را از طریق بار مشکل است.

“مربیان باید با نفوذ سیستم عامل است که می تواند کمک به تحریک تغییر” به NABC نوشت: در آزادی مطبوعات روز شنبه اعلام آن کمیته نژادی آشتی. “در حالی که مربیان می تواند و باید به من قرض بدهید و صدای خود را به ساخت یک تفاوت در سطح ملی منطقه ای و محلی سطح آن نیز ضروری به چشم پوشی از رفاه دانشجو-ورزشکاران ما تحت مراقبت های فوری.”

مایکل پرواز و کارل Smesko سر مربیان از سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه, بسکتبال, برنامه, توافق صمیم قلب.

پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس و ملی اعتراض کرد که عقاب مربیان باید وقت خود را صرف صحبت کردن با بازیکنان خود را اکثریت از آنها سیاه و سفید هستند. پرواز مردان مربی و Smesko زنان باید در عمل به عنوان صدایی تخته و اجازه داد بازیکنان خود را به ابراز نگرانی, ترس و امید.

در حالی که تیم نیست قادر به پاسخگویی در فرد پرواز و Smesko صحبت با عقاب یا بر روی تلفن و یا از طریق آنلاین و تماس های ویدئویی.

“آنها که برای قدردانی از جدیت از آنچه اتفاق می افتد” Smesko گفت. “همه امیدوار است که برخی از تغییرات مثبت خواهد آمد برای خروج از این وضعیت وجود دارد و می تواند به پیشرفت واقعی آن ساخته شده است. من می خواهم به شنیدن این که NABC فعال بودن است.”

این NABC نژادی آشتی کمیته ساخته شده از مربیان و مدیران را نگاه نژادی و بی عدالتی در ورزش و فراتر از آن و به دنبال راه هایی برای اعضاء برای کمک به. این NABC منتشر شده یک لیست از اقدامات توصیه شده که شامل بحث در مورد رویدادهای جاری با بازیکنان با داشتن تیم در دیدار با سازمان های اجرای قانون محلی و رهبران و درگیر شدن با عدالت اجتماعی سازمان.

پرواز تا به حال یک گروه تماس تصویری با بازیکن خود را در این هفته است. مربیان چک تا ببینید که چگونه ورزشکاران بودند دست زدن به این مسائل اما پرواز و کارکنان خود همچنین در مورد اقدامات این بازیکنان می تواند.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که برای آوردن یک طرح عمل به آنها بگو: در اینجا گزینه های خود را, در اینجا راه هایی برای تاثیر, تغییر,'” پرواز گفت. “ما می رویم به تغییر کل جهان ؟ هیچ. اما ما می تواند کمک به آوردن تغییرات مثبت در درون دانشگاه ما.

“وجود دارد برخی از واقعا خوب و ملموس چیزهایی که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما گذشته از احساسات خام.”

این FGCU مردان برنامه آغاز شده است به دنبال این پنج دسته از توصیه های مطرح شده توسط NABC. پرواز برگزار شد تیم بحث و گفتگو (ارتباط); ارائه راه را برای بازیکنان خود را برای درگیر شدن (دانش آموز-ورزشکار نامزدی); رسیده به گروه های درگیر در عدالت اجتماعی و در خارج از دانشگاه (با اتصال داخلی و خارجی رهبران); صحبت کردن علنی در مورد این مسئله (تبدیل شدن به یک مدافع); و تحقیق موضوع (متعهد به یادگیری).

Smesko که آغاز شده FGCU زنان برنامه در سال 2002 گفت که او صحبت را به تیم خود در مورد نژاد پرستی اما در یک مفهوم کلی – چگونه آن همچنان ادامه دارد و باید در برخورد با. پس از فلوید مرگ Smesko گفت: کسانی که بحث های اند و عمیق تر تبدیل خواهد شد.

پرواز نیز گفت: این اولین بار نیست او در مورد مسابقه با بازیکن خود را, اما آن است که به طور کامل او را خطاب موضوع.

“هر زمان که شما در حال استخدام یک دانش آموز-ورزشکار به عنوان یک مرد سفید, این مهم است برای آنها را به احساس می کنید پشتیبانی می کند که آنها می توانند به شما با مسائل شخصی” پرواز گفت. “در طول زندگی حرفه ای من من سعی کردم بسیار سخت به حمایت از همه بازیکنان است.”

پس از یادگیری از NABC را توصیه Smesko که او نیز سفید است گفت: او دوست داشت این ایده داشتن حوادث و یا جلسات با اجرای قانون محلی و رهبران.

“این یک ایده واقعا خوب است و من فکر می کنم چیزی است که ما سعی خواهد کرد تا به ترکیب تیم ما” Smesko گفت. “این فقط یک مثال دیگر از مردم گرفتن با هم و در آینده با ایده های خوب. ما را به بهره مندی از NABC قرار دادن برخی از این توصیه ها است.”

در سازمان عمل توصیه می شود مراحل NABC خواستار انتخابات روز به یک روز از بسکتبال فعالیت است. این گروه می خواهد همه تیم بسکتبال کالج را Nov. 3 در این سال به اجازه می دهد بازیکن را به رای دادن.

Smesko گفت: او را همیشه تشویق بازیکنان خود را برای رای دادن و پرواز بر اهمیت رای گیری در این هفته تیم تماس بگیرید.

تقریبا تمام FGCU بازیکنان از خارج از جنوب غربی فلوریدا و برخی از آنها از خارج از دولت. Smesko گفت: تمرکز بر رای گیری خواهد شد که تا قبل از روز انتخابات به عنوان عقاب را مجبور به ثبت نام و راه اندازی غیابی.

“من سعی می کنم به توضیح (به بازیکنان) که افراد جوان می تواند بیش از یک صدا اگر آنها بیشتر فعال سیاسی در نظر, رای گیری” Smesko گفت. “من آنها را تشویق به دریافت صدای آنها شنیده می شود.”

هر دو FGCU مربیان تاکید کرد که مکالمات آنها تا به حال در این هفته فقط آغاز است.

“این مهم است که بازیکنان و مربیان همچنان به دنبال,” پرواز گفت: “برای ادامه نه فقط آنها را به یک انجمن که در آن آن را امن برای بحث در مورد درد و سرخوردگی اما برای ادامه اقدام به تحت تاثیر قرار تغییر مثبت است.”

اضافه شده Smesko: “ساختاری نابرابری فراگیر است. برای پیشرفت در حال رفتن به گرفتن برخی از تلاش. من امیدوارم که همه ما در آن برای مسافت های طولانی به تلاش لازم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im