FGCU اعلام کرد ‘راه اندازی مجدد SWFL’ ابتکار برای کمک به کسب و کارهای محلی با همه گیر بازیابی

دانشگاه بین المللی چابهار اعلام کرد “راه اندازی مجدد SWFL” ابتکار روز شنبه که با هدف کمک به کسب و کار بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا و فراتر از آن دچار عواقب دراماتیک با توجه به همه گیر کرده بودن مجبور به بستن و تخمگذار کردن صدها نفر.

“برخی از کسب و کار قادر به ادامه فعالیت اما حجم سفارشات و میزان درآمد به طور چشمگیری کاهش یافته,” کریستوفر وستلی یک اقتصاددان و رئیس FGCU را Lutgert دانشکده کسب و کار گفت: در این اطلاعیه رویداد روز سه شنبه. “بیکاری سر به فلک کشید در جنوب غربی فلوریدا در حالی که بیکاری پرداخت شد و آهسته به تحقق.”

این اثرات منفی از شیوع بیماری در کسب و کارهای محلی دیده می شد در جریان همه گیر اقتصادی بررسی انجام شده توسط FGCU که وستلی گفته بود “راه اندازی نرم” از راه اندازی مجدد SWFL ابتکار.

بررسی به روز رسانی های اخیر آمد در هفته گذشته و شامل پاسخ از کسب و کار در لی ذغال سنگ و شارلوت شهرستانهای استان است. آخرین نظرسنجی نشان داد که تقریبا 25 درصد از کسب و کار گفت: آنها تا به حال اجازه دهید به بیش از 80 درصد از کارکنان خود را افزایش از 20 ٪ از کسب و کار مورد بررسی در ماه مارس است.

“در اقتصاد ما دچار مشکل” دلقک در روز سه شنبه گفت.

به عنوان کسب و کار باید شروع به باز دوباره در فلوریدا FGCU راه اندازی این طرح برای کمک به این موسسات عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و به بهبود اعتماد مصرف کننده.

با خطرات بهداشتی و اقتصادی اثرات مداوم وستلی گفت که وضعیت فعلی فلوریدا منجر به یک “سیاه و سفید” گفتگو است. این گفتگو شامل یک طرف و گفت: “باز خطرناک است” و از طرف دیگر گفت: “ما باید باز بدون در نظر گرفتن.”

“این بهداشت عمومی در مقابل مالی خوب بودن” او گفت:. “اما آن را که ساده نیست. وجود یک منطقه خاکستری است: باز مسئولانه با ایمنی مشتری و کارمند در خط مقدم.”

با این سازش در ذهن FGCU را Lutgert دانشکده کسب و کار و Marieb دانشکده بهداشت و خدمات انسانی تصمیم به متحد به “بسیج تخصص و منابع” و شروع این طرح است.

جنوب غربی فلوریدا کسب و کار که تصمیم به پیوستن به این ابتکار عمل را تعهد به مجموعه ای از استانداردهای مربوط به سلامت کسب و کار و شیوه های اخلاقی.

این استانداردها عبارتند از: ملاقات و یا بیش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمای بهترین عمومی, شیوه های درمانی و مطمئن شوید که همه کارکنان به رعایت این دستورالعمل ها; هوشیار بودن در نظارت و پرداختن به مسائل است که ممکن است خطر سلامت مشتریان و کارکنان; شارژ عادلانه “بازار” قیمت; و استفاده از “صدا اصول اخلاقی” به فعالیت های کسب و کار.

این طرح همچنین شامل یک سری از رایگان مبتنی بر وب بحث های led توسط کارشناسان در Lutgert و Marieb و همچنین به عنوان رهبران جامعه. بحث اطلاع رسانی خواهد شد کسب و کار در بهترین شیوه برای استفاده و اقدامات ایمنی آنها باید در طول بیماری همه گیر.

ان کری Marieb را دین نیز سخن گفت و در روز شنبه رویداد و گفت: News-Press است که او در کالج توسعه دستورالعمل های بهداشتی برای این طرح با جمع آوری اطلاعات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و موسسه ملی ایمنی و بهداشت حرفه ای وب سایت.

“ما با استفاده از دقیق چارچوب و محتوا از آن اما ما سرپرستی آن را,” او گفت:.

او اظهار داشت که این طرح اطلاع رسانی خواهد شد کسب و کار در مورد چگونگی ترکیب این شیوه در کسب و کار خود را برنامه ریزی و چگونگی و زمانی که کارکنان نیاز به روت برای اجرای این شیوه است.

کری اشاره کرد که او دیده است و رستوران های متعدد و هنوز هم با استفاده از منوهای استاندارد زمانی که آنها باید با استفاده از کاغذ منوها در طول pandemic, او گفت:.

“کلمه نمی رفت هنوز در مورد اقدامات احتیاطی که باید مورد استفاده قرار گیرد,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم این خواهد بود بسیار مفید برای مردم است.”

اگر صاحبان کسب و کار شرکت در دو تا از این بحث و تعهد آنها را به کسب درآمد راه اندازی مجدد SWFL مهر از اعتماد به نفس است که می تواند نمایش داده شده در کسب و کار وب سایت است. کسب و کار نام را نیز ذکر شده در این طرح وب سایت و علائم فیزیکی که نمایش مهر توزیع خواهد شد به کسب و کار به طوری که آنها می توانید آنها را تحمل کنید و یا در مقابل فروشگاه خود را.

“اگر شما احساس ناراحت کننده در مورد رفتن به بازار و سپس به شما یک نماد در مقابل کسب و کار ممکن است به اطمینان که این کسب و کار است که جلسه و بیش از تمیز کردن استانداردهای” دلقک گفت.

“قصد ما این است که برای ایجاد یک محیط که در آن مشتریان راحت تر احساس خواهد شد را مجددا در بازار,” او اضافه شده است.

بخش دیگری از این طرح شامل “گسترش FGCU کوچک مرکز توسعه کسب و کار” با اعضای هیات اضافی به تازگی اضافه شده در راستای بیشتری نیاز است.

دلقک گفت: توسعه مرکز ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات از جمله طرح بهبود کمک, cyber security, آموزش, ارزیابی ریسک و ابزارهای دیگر در کمی به هیچ هزینه.

با ابتکار FGCU دانشکده صاحبان کسب و کار و امید برای افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده

Westley انتظار دارد که ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش باید به عنوان کسب و کار شروع به استخدام دوباره و محرک پول در ادامه به توزیع می شود. او همچنین انتظار دارد که برای دیدن بیشتر toussaint از جامعه کسب و کار رفتن به جلو و همچنین به عنوان یک “مقید کردن تقاضا” از مصرف کنندگان است.

او اشاره کرد که کم اعتماد مصرف کننده در بازار تمایل به رهبری به مردم صرفه جویی در پول است که بعد از سوخت بازیابی زمانی که آنها شروع به صرف.

“همه چیز بهتر خواهد شد” او گفت:. “و ما اینجا هستیم برای کمک به این روند همراه است.”

دیانا ویلیس که صاحب چهار جیسون دلی مکان بین لی و ذغال سنگ شهرستان در حال حاضر در شنبه رویداد و اظهار داشت که او “شروع به پریدن کرد در این فرصت” درگیر می شود با ابتکار جدید است.

“در بهترین زمان” مکان خود را به کار گرفته اند نزدیک به 300 نفر است. امروز به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به سختی او محل استخدام 125 نفر است.

“امروز ما به صورت یک بیماری همه گیر است که ما را مجبور به ارزیابی مجدد توانایی ما برای غلبه بر در راه ما هرگز قبل از فکر” او گفت:. “ما فکر می کنیم این تغییر در حال رفتن به با ما برای کمی در حالی که دیگر تا زمانی که نگاه ما به عموم مردم توانایی احساس امن و راحت بیرون رفتن دوباره … FGCU را راه اندازی مجدد SWFL ابتکار است که دقیقا همان چیزی است که کسب و کار و نیازهای جامعه در حال حاضر.”

ویلیس گفت: News-Press زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجاز اتاق ناهار خوری در رستوران به بازگشایی در مارس 4 با 25 درصد ظرفیت خود مکان رسیده است که تعداد. اما با رستوران ها از این هفته مجاز به باز کردن به 50 درصد ظرفیت و ابتکار راه اندازی, او امیدوار است که اعتماد به نفس را افزایش دهند.

“هر هفته به ما باز من فکر می کنم اعتماد مصرف کننده خواهد بود وجود دارد,” او گفت:. “ما فکر می کنیم که نزدیک تر از هر کس می شود به احساس اعتماد به نفس است که بیشتر آنها را دریافت کنید و شانس.”

رسیدن به اندرو Wigdor در [email protected] و در توییتر @andrew_wigdor

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net