FamPay: یک تلفن همراه مبتنی بر خدمات بانکداری برای نوجوانان

Founded توسط انستیتو تکنولوژی هند (IIT) رورکی فارغ التحصیلان کش Taneja و Sambhav Jain, FamPay است "هند اولین ت

توسط ABDOOSNEWS در 26 تیر 1399

Founded توسط انستیتو تکنولوژی هند (IIT) رورکی فارغ التحصیلان کش Taneja و Sambhav Jain, FamPay است "هند اولین تلفن همراه مبتنی بر خدمات بانکی برای نوجوانان را که cashless راحتی و خیلی بیشتر به میلیون ها نفر از نوجوانان و پدر و مادر خود را." این اجازه می دهد تا کودکان به نهایت آنلاین (آپی & P2P) و پرداخت آفلاین و بدون نیاز به راه اندازی یک حساب بانکی.

IANSlife به آنها صحبت کرد به دانستن جزئیات از نوآوری و ایده پشت آن است. خوانده شده گزیده ای:

س: آیا مشکل شما در حال تلاش برای حل و است که مخاطبان هدف خود را?

جین: امروز نوجوانان دیجیتالی زرنگ و دانا داشتن با رشد تکنولوژی به عنوان یک عامل اصلی در خود روز به روز زندگی می کند اما تا کنون نداشته دیجیتال راه حل های پرداخت برای رفتن cashless. اخیر RBI گزارش به نقل از 23 درصد افزایش معاملات در هر فرد و 87 پرداخت دیجیتال برنامه ها در بازی. هیچ یک از این برنامه ها اما شامل قبل از banked بخش از نوجوانان در پرداخت دیجیتال اکوسیستم. وجود حدود 250 میلیون+ نوجوانان در هند در 12 تا 18 سال و گروه سنی که 20 میلیون باید گوشی های هوشمند است. آنها هنوز هم متکی به گرفتن پول نقد برای هزینه های خود را از پدر و مادر خود را. این در حال حاضر تبدیل شدن به حتی یک چالش بزرگتر در زمان COVID-19 که در آن بسیاری از خرید نقل مکان کرد به دیجیتال.

دنبال کنید با ما در توییتر برای اقامت به روز شده در آخرین اخبار!!

مشکل دیگری که با آن مواجه نقدی است که پدر و مادر و انجام هر گونه دید به هزینه های ساخته شده توسط خود کودک است. با FamPay و آن numberless کارت افراد زیر سن قانونی می تواند در نهایت آنلاین (آپی & P2P) و پرداخت آفلاین و بدون نیاز به راه اندازی یک حساب بانکی. پدر و مادر می تواند ارسال پول به کودکان خود در این برنامه با نظارت و کنترل بیش از مقدار پول و نوجوان و صرف. در علاوه بر این به کارت کنید منحصر به فرد خود را انتخاب ID که با آنها دست اول دسترسی به رشد آپی شبکه پرداخت.

Q: چه ویژگی های منحصر به فرد از نرم افزار ؟

Taneja: FamPay و آن numberless کارت اجازه می دهد تا کودکان به نهایت آنلاین (آپی & P2P) و پرداخت آفلاین و بدون نیاز به راه اندازی یک حساب بانکی.

آن را ارائه می دهد ترکیبی کامل از کنترل والدین و استقلال است. کاربران می تواند به حفظ تعادل صفر است و هیچ هزینه پنهان و یا هزینه های متصل به هر گونه معاملات.

FamPay
برنامه ورزشی یک خوراک های اجتماعی که در آن دوستان می توانید به اشتراک گذاری اخیر خود را صرف و واکنش نشان می دهند به روز رسانی. این برنامه با استفاده از گیمیفیکیشن را مدیریت پول سرگرم کننده است. IANS

طراحی شده برای عصر جدید نسل از نوجوانان برنامه ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های خنک اجتماعی. برنامه ورزشی یک خوراک های اجتماعی که در آن دوستان می توانید به اشتراک گذاری اخیر خود را صرف و واکنش نشان می دهند به روز رسانی. این برنامه با استفاده از گیمیفیکیشن را مدیریت پول سرگرم کننده است. بچه پاداش با یک cashback بر دستیابی به یک مقدار مشخصی از پس انداز برای مثال هر برنده یک شانس به پس انداز خود را به عنوان به خوبی.

س: چه ایده پشت Famcard? چه تغییر/نوآوری هستند شما به دنبال در آوردن ؟

جین: FamCard اول از نوع خود numberless کارت که نوجوانان در حال حاضر می توانید استفاده کنید برای پرداخت آنلاین و آفلاین به طور مستقل بین بردن پدر و مادر از مشکل به آنها پول نقد یا کارت اعتباری/بدهی.

این هیچ شماره روی کارت فیزیکی که باعث می شود آن را بسیار امن است. این شهر همچنین دارای یک ویژگی خاص "فلش پین" است که پویا و تولید شده است برای هر معامله. می تواند فقط فلش این پین به صندوق برای پرداخت آفلاین و بدون نیاز به وارد کردن PIN خود را در دستگاه POS اجازه می دهد به صورت واقعی پرداخت تماس میان COVID-19.

هر محصول که پاسخگوی نیازهای GenZ خواهد شد که باید به طنین انداز با پرنیان. طراحی کارت, مینیمالیستی, براق است و یک عمودی کارت که مسابقات زیبایی خود را سبک. غیر متعارف عمودی طراحی کارت یک ضربه با GenZ و آنها لازم نیست به نگرانی در مورد اعداد روی کارت محو شدن با گذشت زمان است.

FamPay کار با NPCI به این "برای اولین بار در هند" numberless کارت یک واقعیت است. آنها همکاری برای حل پیچیده مدیریت زنجیره تامین است که تا به حال به reimagined و پیکربندی مجدد برای تحقق بخشیدن به این پیشگام تلاش است. این کارت راه اندازی شده است در همکاری با IDFC بانک و پذیرفته شده است در سراسر RuPay شبکه پرداخت از تجار.

س: آیا آن را مانند هر کارت اعتباری?

Taneja: آن را مانند یک کارت بدهکاری اما منحصر به فرد است زیرا شما نمی نیاز به یک حساب بانکی برای دریافت کارت. همچنین بر خلاف دیگر کارت این است که تنها در دسترس نوجوانان است. کارت حمل 16 رقمی استفاده شده است برای سال در حال حاضر, اما این شماره است که واقعا مورد نیاز در کارت معاملات آنلاین نیست. ما کارت است که یک محصول نوآورانه در حس ابزار یک در یک چند در سراسر جهان و برای اولین بار در هند است. آن را تسهیل تماس معاملات با نهایت سهولت و امنیت است.

س: چگونه شما را تضمین امنیتی به طوری که برای به حداقل رساندن تقلب?

جین: ما مجوزهای مورد نیاز از RBI به راه اندازی کسب و کار و همکاری با IDFC بانک و RuPay. این KYC بررسی ممنوع کلاهبرداران با استفاده از این برنامه بدون تایید.

همچنین بخوانید: صنعت جواهرات نیاز به استراتژی های دیجیتال برای ارسال رشد همه گیر

FamPay
آن را مانند یک کارت بدهکاری اما منحصر به فرد است زیرا شما نمی نیاز به یک حساب بانکی برای دریافت کارت. همچنین بر خلاف دیگر کارت این است که تنها در دسترس نوجوانان است. IANS

کارت ویژه طراحی شده برای نوجوانان و ما را به درک اهمیت آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. به عنوان FamCard هیچ شماره تمام جزئیات کارت ذخیره شده در FamPay برنامه و بدون نیاز به مراجعه فیزیکی کارت به پر کردن در جزئیات در طول معاملات آنلاین. وجود دارد بدون ترس از کارت گرفتن اطلاعات فاش شده در مورد آن را می شود به سرقت رفته یا از دست رفته و کارت را می توان متوقف شد, مسدود شده و موفق در نوک انگشتان بر روی نرم افزار. هر معامله محافظت شده است با یک دستگاه که به نظر می رسد مانند یک اثر انگشت, چهره ID قفل الگو یا پین.

س: چه برنامه های آینده خود را?

Taneja: ما در حال شروع با پرداخت دیجیتال اما هدف رشد به عنوان کاربران ما رشد می کنند. FamPay می خواهم برای تبدیل شدن به بالفعل پلت فرم برای نوجوانان و خانواده ها ارائه می دهد که بچه های خود را اولین گام برای ساخت پرداخت دیجیتالی, مدیریت امور مالی خود را و درک مهارت های مدیریت پول. با یک ماموریت برای جمع آوری جدید مالی آگاه نسل سرخپوستان FamPay است که سوخت و پرکن-cashless آینده و باز کردن آن به راحتی کاملا نو و دست نخورده بخش از کاربران است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب