Facebook رونمایی از ویژگی های جدید برای کاربران در آمریکا و کانادا برای انتقال تصاویر به طور مستقیم به Google Photos

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به پرسش خبرنگاران در طول یک رویداد در مورد حفاظت از سالمندان در ش

توسط ABDOOSNEWS در 13 اردیبهشت 1399
coronavirus
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به پرسش خبرنگاران در طول یک رویداد در مورد حفاظت از سالمندان در شرق کاخ سفید. فردا

توسط استیو هرمان جف Seldin

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او یک "درجه بالایی از اعتماد به نفس" coronavirus همه گیر سرچشمه در یک آزمایشگاه تناقض نادر عمومی ارزیابی صادر ساعت زودتر خود را بالا آژانس اطلاعات.

در حالی که اکثر دانشمندان معتقدند این بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه در ووهان چین شده بی پایان گمانه زنی ها در مورد اینکه چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, با بسیاری از نظریه پردازان توطئه چسبیده به این ایده که COVID-19 طراحی شده بود بر روی هدف است.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده در اوایل روز شنبه گفته بودند رد کرد که سناریو.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی "concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده و یا اصلاح ژنتیکی شده," دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت.

خواسته اواخر روز شنبه اگر او دیده می شود شواهد از مقامات اطلاعاتی ایالات متحده که COVID-19 آمد از ووهان موسسه ویروس شناسی رئیس جمهور پاسخ داد: "بله, بله, من," اگر او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

coronavirus Outbreak China
چینی افسران پلیس با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید صحبت کردن با یک فرد در نزدیکی میدان تیان آن من در پکن. فردا

"من اجازه داد تا به شما بگویم که" او اضافه شده است.

هوش بیانیه چپ باز امکان وقوع آن سرچشمه در چین هنوز هم می تواند روابط به محققان چینی.

"IC (جامعه اطلاعاتی) ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان" آن را گفت.

دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی بارها اتهامات را رد کرده آن را منبع اولیه COVID-19 شیوع و بسیاری از کارشناسان گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد ساخته شده پرش از حیوانات به مردم در این نزدیکی حیات وحش به بازار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند بارها شک و تردید در چین را انکار متهم هر دو پکن و سازمان بهداشت جهانی از گمراه کردن بقیه جهان در مورد چگونگی و زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده است.

"در بسیاری از تئوری های" مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت:, و اضافه کرد که مقامات چینی نیاز به توقف خودداری جزئیات کلیدی است.

"تا کنون من فکر می کنم چین در تلاش است تا حدودی شفاف با ما," او اضافه شده است.

دیگر مقامات ارشد ایالات متحده, مثل وزیر امور خارجه مایک Pompeo را نیز مورد تردید چین تمایل به جلو آمده با اطلاعات کلیدی است.

اما در طول مصاحبه با یک ایستگاه رادیویی محلی در آیووا Pompeo گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت در مورد این ویروس را ریشه.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

"ما نمی دانیم که اگر آن را از ووهان موسسه ویروس شناسی. ما نمی دانیم که اگر آن را ناشى از بازار و یا در عین حال برخی دیگر از محل" او گفت:. "ما نمی دانیم که پاسخ آن."

در عین حال این که آیا هر گونه شواهد قطعی پدید آمده است روز پنجشنبه در بیانیه ای از دفتر مدیر اطلاعات ملی به نظر می رسد نشان می دهد آمریکا و مقامات امنیتی باید حداقل به یک درک بهتر.

دو هفته پیش یک مقام اطلاعاتی آمریکا گفت: فردا که در حالی که سازمان بودند "به طور فعال و با شور و نشاط ردیابی کردن هر قطعه از اطلاعات" جامعه "است و نه کافر توافق در هر یک تئوری است."

برخی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا هر چند در حال مشاهده پنجشنبه در بیانیه ای با درجه ای از سوء ظن با اشاره به آنچه آنها را به عنوان رئيس جمهور در ادامه تلاش های سیاسی به آمریکا و دستگاه اطلاعاتی.

coronavirus Outbreak China
پزشکی و عضو ستاد برگزاری نمونه از بيماران آلوده به COVID-19 coronavirus قبل از نوکلئیک اسید تست در بیمارستان صلیب سرخ در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. فردا

"قطعا آن را غیر معمول است و نشان دهنده سیاسی متهم طبیعت از این موضوع به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای منحرف کردن توجه از عملکرد خود را در طول همه گیر" گفت: پل ستون یک ارشد سابق سازمان سیا مامور شده است که انتقاد از دولت.

"این بیانیه به نظر می رسد به یک سازش است که باعث می شود IC [جامعه اطلاعاتی] به نظر می رسد به کار عینی و بدون ریختن آب سرد در کاخ سفید مورد علاقه لفظی خط در مورد چینی تخلفات" گفت: ستون در حال حاضر با دانشگاه جورج تاون.

دیگران اما دیدن این بیانیه به عنوان یک حرکت هوشمند با توجه به یورش دروغ است که احاطه شده است همه گیر.

"[این] جای تردید است که این چرخش و یا به ما دروغ گفت:" لری فایفر سابق سازمان سیا رئیس ستاد و مدیر ارشد سابق کاخ سفید وضعیت اتاق که مانند ستون شده است انتقاد از کاخ سفید را از دست داده و هوش مهم است. "من به ODNI اعتبار برای پله تا صفحه به اضافه کردن برخی از وضوح به این وضعیت است."

در این بیانیه همچنین ممکن است حاکی عمومی بیشتر نقش آمریکا و سازمان های اطلاعاتی رفتن به جلو.

همچنین به عنوان خوانده شده - مستند در هند منجر به افزایش درآمد تاثیر: آمازون

"این بار تلاش" گفت: دانیل هافمن بازنشسته ارشد مامور سازمان سیا. "در بسیاری از دروغ های نادرست و جهل."

که اطلاعاتی مه با توجه به هافمن شده است مرکب خودداری چین به سرعت و شفاف جلو آمده با تمام اطلاعات آن بر روی ریشه های این ویروس است.

"ما با تکیه بر هوش ما جامعه برای پر کردن شکاف در آنچه ما می دانیم," او گفت:. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب