Facebook برای افزایش نمایندگی از رهبران سیاه و سفید در محل کار

Facing انتقاد بیش از آن انفعال به حذف نفرت, پست, Facebook در روز چهارشنبه منتشر شده آن در سال 2020 تنوع, گزارش

توسط ABDOOSNEWS در 27 تیر 1399

Facing انتقاد بیش از آن انفعال به حذف نفرت, پست, Facebook در روز چهارشنبه منتشر شده آن در سال 2020 تنوع, گزارش, گفت: آن را افزایش می دهد به نمایندگی از مردم از رنگ در رهبری ما 30 درصد است. این شامل 30 درصد افزایش در نمایندگی از مردم در رهبری تا سال 2025.

Facebook گفت که از سال 2014 تا سال 2020 ما سیاه و سفید نمایندگی به عنوان یک درصد از نیروی کار خود را در غیر فنی نقش رشد از 2 درصد به حدود 9 درصد است.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

"آمریکا هیسپانیک نمایندگی مشابه نقش رشد از 6 درصد به حدود 11 درصد زنان در رهبری شده اند به طور مشابه از 23 درصد به 34.2 درصد" Maxine ویلیامز رئیس تنوع افسر در Facebook در بیانیه ای گفت:. شماره ویژگی های نقش باقی مانده اند بیشتر سمج.

"ما بزرگترین موفقیت بوده است و در میان زنان با افزایش از 15 درصد به 24.1 درصد است. در حالی که به نمایندگی از مردم اسپانیایی زبان در ویژگی های نقش افزایش یافته از 1 درصد به 1.7 درصد به صورت سیاه و سفید در تکنولوژی و از 3 درصد به 4.3 درصد اسپانیایی در تکنولوژی پیشرفت کرده است کندتر از در غیر فنی نقش" توضیح ویلیامز.

Facebook says will hire more Black leaders at workplace
ما سیاه و سفید نمایندگی به عنوان یک درصد از Facebook نیروی کار در غیر فنی نقش رشد از 2 درصد به حدود 9 درصد از سال 2014 تا سال 2020 است. Pixabay

در سال گذشته Facebook گفت که تا سال 2024 حداقل 50 درصد از نیروی کار آن خواهد شد کمتر مردم است.

"در انجام این هدف ما به دو برابر تعداد زنان شاغل در سطح جهان و دو برابر تعداد زیادی از سیاه و اسپانیایی کارکنان در ایالات متحده است. زمانی که ما اعلام کردیم این هدف در سال گذشته مردم از گروه کمتر اختصاص 43 درصد از کارکنان ما. امروز این عدد به 45.3 درصد" مطلع ویلیامز.

همچنین بخوانید: 4 راه برای بهبود سلامت خود را

این starkness از خشونت در برابر جامعه اسیر توجه جهانی پس از آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید عمومی قتل است.

"ما متعهد به صرف $1 میلیارد با متنوع تامین کنندگان در سال 2021 از جمله 100 میلیون دلار با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار — و ما متعهد یکی دیگر از $100 میلیون دلار کمک مالی و اعتبار آگهی به سیاه و سفید کوچک و متوسط کسب و کار سازندگان و غیر انتفاعی در ایالات متحده در میان سایر سرمایه گذاری های مالی" شرکت گفت.

"دوره نقاهت بعد از این همه گیر است. پایان صد ساله معضل خشونت نژادی و بیگانه ستیزی را طولانی تر هنوز هم. و ما ادامه خواهد داد برای توانمند سازی و به صدای به حاشیه رانده شده مردم و جوامع و خاموش پلت فرم ما در سال آینده گفت: ویلیامز. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن