Facebook قرار 50 میلیون برچسب های هشدار دهنده در گمراه کننده COVID-19 پست در مارس

زوج آمده اند و نزدیک در طول مستند می گوید بررسی. Pixabay توسط SIDDHI JAIN این COVID-19 آمده است با سخت اجتماعی

توسط ABDOOSNEWS در 25 اردیبهشت 1399
couple
زوج آمده اند و نزدیک در طول مستند می گوید بررسی. Pixabay

توسط SIDDHI JAIN

این COVID-19 آمده است با سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای اما همانطور که مردم به ماندن در خانه در نرخ بی سابقه ای روابط به نظر می رسد گل یک نظرسنجی توسط یک رابطه سلامت برنامه پیدا کرده است.

در حالی که بیش از سه چهارم آموخته اند چیزی جدید در مورد شرکای خود را تقریبا نیمی (47 درصد) متأهل و مشغول پاسخ دهندگان و بیش از یک سوم (38 درصد) از کسانی که آشنایی بر این باورند که رابطه خود را قوی تر شده و در طول این مدت پایدار هدایت مشاوره ازدواج نرم افزار از گره در سراسر جهان پیدا کرده است.

این 'در خانه با هم بررسی انجام شد با تک آهنگ تازه ازدواج کرده و ازدواج را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در حال حاضر در یک رابطه, از طریق دو هفته گذشته از مارس سال 2020 است. آن را نیز در بر داشت که 90 درصد از زوج های نظرسنجی شده اند هزینه های قابل ملاحظه ای بزرگتر از مقدار زمان با یکدیگر تقریبا 40 درصد از آنها گفته اند که آنها در حال گذراندن نزدیک به 18 ساعت در روز با شریک زندگی خود را.

پس از اعلام این مستند تقریبا نیمی از زوج های نظرسنجی (46 درصد) صرف وقت با کیفیت با یکدیگر در حال توسعه عادات سالم را بهبود در شیوه زندگی خود را.

حدود 40 درصد از زوج ها را عمیق تر درک خود را از شریک زندگی خود را با برقراری ارتباط بیشتر آشکارا با اکثریت آنها گفت: آنها آموخته اند چیزی جدید در مورد شریک زندگی خود است که منجر به مشترک شادی.

در حالی که بسیاری از زوج ها را فتح کرده اند در کارهای خانه تقسیم مسئولیت اکثریت قریب به اتفاق آن را برداشت و سرگرمی مانند پخت و پز با هم و یا شراب خواری-تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد به تجربه مشترک.

couple
زوج های در عشق در مستند نظرسنجی نشان می دهد. Pixabay

با وجود منفی در آورده با این بیماری همه گیر کمتر از 10 درصد از زوج ها گفت که رابطه شان تیره و تار است. حدود 62 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که نیاز به 'زمان' به احساس بهتر است به عنوان به خوبی.

به صورت مجرد و یا از راه دور, ارتباط جنسی, بیش از دو سوم اقامت در تماس با شرکای خود را بیش از تلفن و چت تصویری ساخت فن آوری خود را بزرگترین متحد. تقریبا نیمی از آنها ترجیح می دهند برای اتصال هر زمان که آنها از دست قابل توجهی دیگران و فقط 15 از 100 خواهم برای تنظیم جدول زمانی برای ابتلا به حفظ نظم و انضباط.

همچنین بخوانید: هیدراتاسیون کلید است, حتی زمانی که در داخل خانه در تابستان

"جامعه هند است که در یک خانواده گرا تنظیم. به عنوان اینترنت و تکنولوژی در طول زمان و به شیوه های جدید کار پدید آمده ما برنامه بدست شلوغ. ما همیشه در حال حاضر به سیستم وارد شده در جاده در ترافیک گیر کرده در دفتر تا اواخر یا مشغول نگه داشتن تعهدات اجتماعی در باقی مانده ، زمان صرف شده با آنهایی که نزدیک و عزیز به شدت کاهش می یابد, به ویژه برای زوج ها که منجر به فشار بر روی روابط است. در حالی که محدودیت های اجتماعی و مالی و عدم اطمینان ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش استرس و اضطراب و درگیری میان افراد و روابط آنها وقت اضافی تحت مستند که زوج در حال گذراندن با هم است کمک به آنها را بهتر پیوند" یادداشت Ankur Sarawagi هند کشور سر گره در سراسر جهان است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب