Facebook اجازه می دهد تا توسعه غیر پزشکی و ماسک های خانگی

Facebook اعلام کرده است به مردم اجازه می دهد برای ترویج و تجارت غیر ماسک های پزشکی از جمله کسانی هستند که در خ

توسط ABDOOSNEWS در 22 خرداد 1399

Facebook اعلام کرده است به مردم اجازه می دهد برای ترویج و تجارت غیر ماسک های پزشکی از جمله کسانی هستند که در خانه و یا دست ساز در پست های آلی, تبلیغات و تجارت, لیست بر روی Facebook و Instagram. رسانه های اجتماعی غول پیکر را هنوز هم حفظ موقت ممنوعیت فروش ماسک های پزشکی مانند جراحی یا N95 ماسک برای جلوگیری از مردم از بهره برداری از این بیماری همه گیر برای به دست آوردن مالی.

Facebook, موقتا ممنوع, تبلیغات و تجارت, لیست به صورت ماسک بر روی برنامه های خود را در ماه مارس برای کمک به محافظت در برابر کلاهبرداری های گمراه کننده پزشکی, پزشکی تامین کمبود تورم قیمت ها و احتکار. "از آن پس ما همچنان به نظارت بر روند فعالیت و اطراف Covid-19 برای درک بهتر مردم با استفاده از پلت فرم ما و ابزارهای تبلیغاتی در طول همه گیر" راب Leathern مدیر مدیریت محصول در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

Masks on fcebook
مردم در حال حاضر قادر به ترویج ماسک که غیر پزشکی درجه. Pixabay

بسیاری از مقامات بهداشت و درمان در حال حاضر توصیه به پوشیدن غیر پزشکی ماسک. "ما در حال پوسته پوسته شدن پشت این توقیف موقت اجازه می دهد تا مردم را به ترویج و تجارت غیر پزشکی ماسک," او اضافه شده است.

مردم در حال حاضر قادر به ترویج ماسک که غیر پزشکی کلاس ارائه آنها به بازار عرضه شده با استفاده از, پزشکی, بهداشت و درمان و یا پیشگیری می کند.

برای اخبار بیشتر به دنبال Newsgram در توییتر

مثالهای متداول و شایع غیر پزشکی ماسک ها عبارتند از: ماسک های دست ساز قابل استفاده مجدد ماسک یا ماسک ایجاد شده از خانواده پارچه (پنبه پارچه جین و غیره.) یا refashioned غیر متعارف مواد (نئوپرن wetsuits ها شلوارک هیئت مدیره, و غیره.).

همچنین بخوانید: مواد مخدر نسخه های پس از زایمان همراه با مصرف بیش از حد خطرات: مطالعه

Facebook گفت که در کشورهایی که در آن شاهد درصد بالایی از سیاست-نقض تبلیغات ارتقای تجهیزات پزشکی در طول موقت ممنوعیت تبلیغ تنها قادر به هدف قرار دادن غیر پزشکی ماسک تبلیغات به مردم در کشور که آگهی خود را حساب استوار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن