تجربه واقعیت افزوده با Snapchat

2020 بهترین سال از تغییر و تحول در دنیای تجارت الکترونیک. Pixabay در سال 1995 اولین محصول سفارش آنلاین از فروش

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399
e-commerce trends
2020 بهترین سال از تغییر و تحول در دنیای تجارت الکترونیک. Pixabay

در سال 1995 اولین محصول سفارش آنلاین از فروشگاه آمازون که کتاب. اما 25 سال بعد, e-commerce industries تکامل یافته و زمانی خود را در بالاترین فروش شد $3.54 تریلیون دلار در سراسر جهان است. زمانی که این صنایع شروع کسب و کار خود را به آنها محدود بود و تا به حال هیچ توانایی برای متقاعد کردن مشتریان خود را به خرید محصولات. اما زمانی که گذشت زمان آنها تکامل خود و به صورت آنلاین تجربه آسان تر برای مشتریان که نیاز به محصولات نوآورانه است.

این زمان بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک صاحب فروشگاه و یا یک خرده فروش آنلاین. هنوز هم آن را نیز ضروری به نگه داشتن چشم در صنعت تجارت الکترونیکی چگونه آن را در حال تحول و ارتقاء فن آوری خود را روز به روز و چگونه e-commerce صنعت درآمد عظیم درآمد.

ما بر این باوریم که سال 2020 است بهترین سال از تغییر و تحول در دنیای تجارت الکترونیک. در اینجا e-commerce روند به سازمان دیده بان برای سال 2020 است.

e-commerce trends
فناوری واقعیت افزوده را افزایش می دهد به صنعت تجارت الکترونیکی با استفاده از این فناوری ایجاد یک محیط زندگی می کنند برای مشتریان است.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی:

با توجه به آخرین تحقیقات از بند در سال 2020 میلیون مصرف کنندگان خواهد شد, فروشگاه آنلاین و خرید آنلاین فراهم می کند مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در وقت برای رفتن به مغازه ها چند. خرید آنلاین کمک می کند تا شما را به خرید محصولات در حالی که ماندن در خانه. واقعیت افزوده تکنولوژی را افزایش می دهد به صنعت تجارت الکترونیک با استفاده از این فناوری ایجاد یک محیط زندگی می کنند برای مشتریان است. با کمک واقعیت افزوده (augmented reality یا واقعیت مجازی مشتریان می توانید سعی کنید محصولات عملا و همچنین می توانید تصمیم بگیرید که این کالا مناسب در خانه های خود را یا نه. واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را تیز و آینده ای روشن و می تواند به افزایش تجارت الکترونیکی صنعت در سال 2020 است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

گوشی های تلفن همراه و فناوری 5G:

یک وب سایت تجارت الکترونیک است که بر اساس تجارت آنلاین. امروزه میلیون ها نفر از مردم در حال خرید آنلاین از طریق خود دستگاه های تلفن همراه و با توجه به آخرین تحقیق تقریبا 39 درصد از تمام معاملات تجاری در سال 2018 انجام شد از طریق گوشی های تلفن همراه. روشن است که میلیون ها نفر از مردم استفاده می شود تلفن همراه خود را برای خرید در سال 2018 است. اما بعد از آن در سال 2019 تقریبا 60 ٪ از معامله تجاری انجام شد از طریق گوشی های هوشمند و قرص. از سوی دیگر فناوری 5G نیز افزایش می یابد در سال 2020 و آن را به طور قابل توجهی گسترش امکانات تجارت الکترونیک میباشد. با کمک یک شبکه 5G کاربر می تواند فروشگاه سریع و امن پرداخت با توجه به بالا بودن سرعت اینترنت.

Chatbots فن آوری بهبود تجربه خرید:

Chatbots یا مکالمه فن آوری است بر اساس دستگاه زبان. در سال 2020 این تکنولوژی است که با استفاده از تقریبا تمام فروشگاه های تجارت الکترونیکی است که کمک به آنها برای برقراری ارتباط با هزاران نفر از مشتریان در یک زمان. از طریق این chatbot تکنولوژی شما می توانید با پرسیدن یک سری سوال از مشتریان جدید خود که جذب مشتریان به سمت کسب و کار شما. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر با استفاده از chatbots مانند Sephora, eBay, ضربه محکم و ناگهانی سفر و H&M.

e-commerce
یک وب سایت تجارت الکترونیک است که بر اساس تجارت آنلاین.

خرید از طریق رسانه های اجتماعی:

در سال 2020 رسانه های اجتماعی تبدیل شدن به بیشتر قابل استفاده در پلت فرم در جهان است و این پلت فرم است که بیش از سهم لایک و نظر بر روی عکس, اما در حال حاضر این سیستم عامل تبدیل به مینی موتورهای جستجو برای خرید آنلاین. به عنوان آخرین تحقیق نشان داد که 60 درصد از خریداران آنلاین خریداری محصولات خود را از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی پست. رسانه های اجتماعی پلت فرم آینده ای روشن است و می تواند به افزایش تجارت الکترونیکی صنعت در سال 2020 است.

همچنین به عنوان خوانده شده - 5 راه برای کاهش استرس

یادگیری ماشین و هوش مصنوعی:

یادگیری ماشین, همچنین شناخته شده به عنوان هوش مصنوعی است که کمک می کند تا تجارت الکترونیکی صاحب فروشگاه به رشد کسب و کار آنلاین خود به طور موثر. در سال 2020 بسیاری از صاحبان فروشگاه با استفاده از هوش مصنوعی که با ارائه ab بهتر است از تجارب به خریداران بر اساس عادات خرید خود را. با این تکنولوژی شما می توانید یک انتخاب دقیق برای دیجیتال خود را هزینه تبلیغات و هدف بهترین مخاطبان و کسب درآمد بیشتر. یادگیری ماشین و یا هوش مصنوعی دو اصلی تجارت الکترونیکی و روند در سال 2020 است.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن