کارکنان از 2 بیشتر در جنوب غربی فلوریدا Publix مکان تست مثبت برای coronavirus

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 12 سال 2020دو Publix مکان در لی و ذغال سنگ است

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399

دو Publix مکان در لی و ذغال سنگ استان ها تا به حال کارکنان تست مثبت برای coronavirus یک نماینده با زنجیره ای را تایید کرد.

پس از کسب و کار مانند Publix ارائه خدمات ضروری به جامعه, فروشگاه خواروبار کارگران مواجه شده اند با قرار گرفتن در معرض عمومی در سراسر این بیماری همه گیر. با وجود تلاش برای کاهش این خطرات کارکنان در چندین جنوب غربی فلوریدا مکان های آلوده شده اند در طول شیوع بیماری است.

اخبار مطبوعات درخواست تایید از موارد بیش از 50 Publix فروشگاه در جنوب غربی فلوریدا در اواخر ماه آوریل و مطلع شد که 10 فروشگاه در لی شهرستان تا به حال کارکنان که تست مثبت برای ویروس.

در نظر گرفتن مراحل احتیاط: فروشگاه های مواد غذایی را متنوع مراحل در عموم گزارش coronavirus موارد اجرای اقدامات ایمنی

قبلا: کارکنان از پنج جنوب غربی فلوریدا Publix فروشگاه تست مثبت برای coronavirus

آن مکان ها شامل: 6900 Daniels Parkway, Suite 19 در فورت مایرز; 13650 Fiddlesticks بلوار. در جنوب فورت مایرز; 16950 سن کارلوس بلوار. در جنوب فورت مایرز; 20321 Summerlin جاده در جنوب فورت مایرز; 7950 دنی Drive, Suite 200, در فورت مایرز; 13121 Paul J. Doherty پارکوی در شمال, Fort Myers; 20311 گراند بلوط Shoppes بلوار در استروئ; 5781 لی بلوار در لهیق اکرس; 5997 South Pointe بلوار سوئیت 106 در جنوب فورت مایرز; و 15880 Summerlin جاده در جنوب فورت مایرز.

بیشتر در Publix: جنوب غربی فلوریدا فروشگاه های مواد غذایی را در استخدام های جدید, دیدن جمعیت زیادی به عنوان موج تقاضا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

به علاوه برخی از خبر خوب: Publix برای اهدای مواد غذایی اضافی و شیر آن اقدام به خرید از تلاش کشاورزان

در آن زمان هیچ مکان در ذغال سنگ شهرستان تا به حال یک کارمند که تست مثبت است.

اخبار مطبوعات پرسش در مورد همان فروشگاه دوباره جمعه و متوجه شد که دو تا به حال مثبت کارمند موارد مصرف مجموع به 12 فروشگاه در منطقه با توجه به Publix مدیر ارتباطات ماریا Brous.

جدید فروشگاه: 11851 پالم بیچ بلوار در فورت مایرز و 13550 ایممکلی جاده در ناپل اولین گزارش ذغال سنگ شهرستان محل سکونت.

این 6900 Daniels پارک وی محل و 20321 Summerlin جاده محل تا به حال بیش از یک دانشیار تست مثبت با توجه به Brous.

Brous گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که "فشرده در حال انجام اقدامات حفاظتی" در حال وقوع در همه Publix فروشگاه ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان کارگران و مشتریان.

"ما افتخار می کنیم از اینکه چگونه ما اختصاص داده شده همکاران در حال مراقبت از مشتریان ما و هر یک از دیگر از طریق این بی سابقه ای و به چالش کشیدن زمان" Brous گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "و ما با تشکر از مشتریان ما برای ادامه به ما اعتماد با ارائه آنها را با محصولات و خدمات آنها نیاز دارند."

اقدامات حفاظتی در Publix مکان شامل ادامه داد: مایع و تمیز کردن مکان های قرنطینه و پرداخت را برای 14 روز برای کارکنان که تست مثبت برای COVID-19; اطلاع رسانی قرنطینه و مرخصی با حقوق به مدت 14 روز برای کارکنان که در تماس نزدیک با یک کارمند که تست مثبت برای COVID-19; ست سپر در ثبت خدمات به مشتری میز و داروخانه ها; در فروشگاه علامت و اجتماعی دیگر فاصله یادآور; نیاز برای کارکنان به سایش پوشش صورت; و تنظیم ساعت فروشگاه به ارائه زمان بیشتر به پاک کردن و restock.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب